• Krátkometrážní

Mezi námi zvířaty (2006)

Jako malej jsem to viděl stokrát, ale teď, snad až po 10 nebo 11 letech, jsem si to pustil zase a miluju to furt stejně! Skvělá hudba, super vtipy, postavy. Skvělej animak, ale trochu i smutnej..

Jak básníci přicházejí o iluze (1984) odpad!

Na to se nedá dívat. Přehlídka degenerace na všech úrovních. Po 25 minutách jsem to vypl a to jsem tomu dával ještě deset minut předtím šanci.

Buldoci a třešně (1981)

Párkrát jsem se zasmál, ale jinak je to naprostá sračka. Nemá to prostě šanci zaujmout. Já nic jiného ale ani nečekal.

Naděje (1963)

Na podruhý se mi to líbilo ještě víc. Dobrá výstraha pro ty, kteří před alkoholem nemaj respekt a kteří jeho vliv na člověka bagatelizujou.

Reportáž psaná na oprátce (1961)

1 za Hrušínskýho, kterej byl ve svý roli mimořádně sympatickej a druhou za to, že to nebyla nuda tak, jak jsem očekával. Zbytek nemá cenu komentovat.

Pouť králů (1982) (TV film)

Tradičně skvělá historická inscenace, který bych skoro dal pět hvězd, ale nedám z důvodu, že některý zejména klíčový scény mi přijdou natočeny špatně nebo bez šťávy (vražda sv. Václava, vyvraždění Vršovců - tam už to sice bylo lepší, ale zase v určitých pasážích chyběl zvuk, který by dodával scéně šťávu). Tuto inscenaci stojí vidět už jen za skvělý herecký výkon (nejen!) Luďka Munzara. Jednu věc ale nepochopim. Proč už se několik desetiletí zpracovávají tak skvělý náměty jen pro televizi? Ne že by to bylo špatně, ale chtěl bych opravdu někdy vidět velkofilm například o českym knížectví.

Zastihla mě noc (1985) odpad!

Tuhle sionisticko-bolševickou vylhanou sračku jsem vnímal asi z 20% a můžu říct, že je to to nejlepší hypnotikum!