• Krátkometrážní

Divoká dvojka (2015)

Jaká to hrozná kravina! Ale kravina, která Vás prostě na jedno zhlédnutí pobaví a pak ji vypustíte z hlavy a za rok si nebudete vůbec pamatovat, o čem to bylo. Jen že Reese tam chodila v prďáckých kalhotech a Sofía tahala kufr plný lodiček z bílého stříbra, diamantů a nevímčehoještě. Ty dvě spolu překvapivě v těchto rolích tvoří docela dobrou komediální dvojku, i když na druhou stranu vás někdy zase iritovaly.

S láskou, Rosie (2014)

Co na to říct, asi se mnou mává ovulace, že jsem tomu dala 5*, protože první měsíčky už máme hodně dávno za sebou, takže tím to být nemůže. "The condom came off inside my vagina and in present I'm not able to locate it. - That's way more information than I need it." To prostě chcete, ještě když pak váš ošetřující doktor se jmenuje Dick. Sorry, ale tu byla prostě řada scén, které byly přesně stvořené pro infantilní jedince jako já, aby se na nich zasmáli. Jako třeba odvádět svou dceru první den do školy a přitom mít k zápěstí připoutané čelo postele. Nebo iracionální matku, která Vám nechce dovolit jít na vysokou tak daleko, protože kdo by Vám pral a co byste jedli? To je prostě směšné, že si to tak naivně představujete. Nebo rozhodně chcete otěhotnět po sexu, kdy si kluk nasadí kondom a pak rychle rychle rychle.. asi aby se neudusil nebo co a do 5 sekund je hotov... yes... fakt king a samozřejmě poté ještě výše zmíněná story... prostě to určitě budete vyprávět jednou dceři, jak byla přivedena na tento svět. A víte co? Tequila je fakt svinstvo... S její story se naprosto dokážu sžít... výplach žaludku mě naštěstí minul, ale stejně mě sanitka do nemocnice odvezla a nechali si mě tam až do rána.. ehm.. :D Fuck you. (Jop ten song je super.) P.S. Pamatujete ten naprosto promyšlený záběr, kdy byli na pláži jako mladí ještě, zaostřeno bylo na jeho obličej, ale v popředí byl zadek Bethany? V krátké lehké sukýnce, kterou nadzvedal vítr? Ne? No tak si to pusťte znova.

Modelky s.r.o. (2014) odpad!

Může být nějaký film víc trapnější??? Nemůže.. teda neviděla jsem Babovřesky, tak těžko říct, kdo by vyhrál. Nechápu, jak se do toho nechalo upíchnout tolik herců i neherců? Vždyť i ti špatní herci mají přece nějakou svou důstojnost ne? Chápu, že tu "hrají" lidi jako Moravcová, Martucci, Magnusek, Novotný a podobní... to je totiž "film" přesně pro ně. Ale že se tomu nechal upsat třeba i zpěvák Albert Černý? Nebo Jiří Štěpnička? Takže pokud chcete vidět film s největším počtem nejhorších herců v ČR, který je tak stupidní, že i mravenečník, který se zamiluje do lenochoda je chytřejší... a do komedie to má tak daleko jako žirafa, která si usmyslí, že chce být pumou, tak si to pusťte. I dare you! P.S. Vím, že to přirovnání nedává žádný smysl, ale to ani tenhle film a krom toho se hrozně těším do zoo...

Pohádkář (2014)

V žádném jiném snímku neuvidíte tolikrát postavy platit účet. Většinou se tento proces relativně opomijí, ale tady platí vždy a všude a pořád... ale hlavně!!!! bezkontaktně... mobil, karta - to je fuk, ale bezkontaktně. I blbé struny za 80 kč na kytaru platí mobilem, každou kávičku, všechno... Hlavně, že je to mastercard - tak nenápadná reklama jako sáňky v létě. Film si hraje na hollywodskou detektivku říznutou nějakým tím drámem a s nějakou tou super záhadou. Pravda? Nuda, šeď a bída v nečase (tím myslím, že čas pro scénáristy evidentně neexistuje, protože vás rád nechá tápat, co je skutečnost, co dávná minulost, co bližší minulost, a pak zase uděláme skok dozadu.. no jako... ehmm... a to srovnávání se detektiva s údajně pohřešovaným a údajně mrtvým Márou/Kamilem/Macháčkem bylo více než zmatečné.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

To pardon, ale asi jsem se dostatečně nevžila do postav a jejich psychiky. Co mě upoutalo především na prvních dvou dílech byla samozřejme akce, ale hlavně ta překvapení (bez té akce bych tento díl i přežila). Tady ale ani žádné překvapení nebylo... jenom až na konci s Peetou. U jejich vlasů - Katniss aka Jennifer - jde poznat, že je to paruka, protože vypadají naprosto strašně v každém záběru. Co se mi ale nejvíc nelíbilo a kvůli čemu to nejsou ty 4* (protože jako pořád to bylo dost dobré a jsem hodně zvědavá na poslední část), tak bylo Katnissino rozhodování, koho vlastně miluje... to je už jako relativně pasé. Tento díl mě prostě nepřesvědčil, protože mi přišlo divné, aby byla Katniss tak psychicky zajíknutá jako kotě v koutě, když přežila dvoje hry. Proč se teď tvářila celý film, jak kdyby nebyla schopná si ani sama zavázat tkaničky? No uvidíme, co nám předvede za výkon v poslední části.

Pako mých snů (2011) (TV film)

Ach bože. Ten dabing byl strašný a silně pochybuju, že originál byl lepší. Ale víte co? Učila jsem se na státnice a tohle byl přesně ten pitomý oddechový film k obědu, abych se neuučila k smrti, čili svůj účel splnil... A i trochu toho vtipu tam bylo. Ovšem to sako mu neslušelo, ta bunda už jo aneb "je fajn, když se mnou holky mluví, i když nechtějí pomoct s úkolem z matiky."

Domácí záležitosti (2011)

"How about giving blow jobs to any guy, that asks? That mean you're nuts? - No. That's generous." Komedie, která je místy naprosto neuvěřitelná a šokující a místy průměrná jako ty nejobyčejnější. Jeden z vtipných okamžiků? Vidět Evana Handlera aka Charlieho z Californication s vlasy (bohužel nemůžu nikde najít screenshot, abych to dokázala, tak se na to budeme muset holt podívat sami). Uvidíte i názorné parkování blondýny.. naprosto prázdné parkoviště a ona se strefí přesně na čáru, aby zabrala dvě parkovací místa. Tomu se říká umění. Místy dost morbidní, když si nikdo nevšimne, že jim týden na stromě visí mrtvola. Ale spíše takový dobrý černý humor, který rozhodně stojí za to vidět. Celá tahle rodinka je prostě potrefená a šílená, ale baví.

Šéfové na zabití 2 (2014)

První Horrible bosses byli skvělí. Druzí? No ten čas strávený sledováním, se mi už nikdy nevrátí. První úsměvný okamžik filmu byl, jak čekali než přejede vlak, aby je poldové neztratili při pronásledování a jedli ty pendreky (15 minut před koncem snímku). První vtipný okamžik byl, jak projeli s autem ofačovaným síťovanou branou a za nima několik aut policajtů a Rex jen seděl v autě na křižovatce, čuměl, jak ho míjeli a řekl "Shit"... a víte, kdy to bylo? 10 minut před koncem filmu.. Je to komedie a první vtipný okamžik byl až 10 minut před koncem snímku... K tomu asi není co dodat, ne?

Oslava v Ledovém království (2015)

Sněhové radovánky s názvem frozen fever pokračují aneb Anna slaví další narozky. Víte, co se stane, když sněhová královna Elsa, které z rukou šlehají paprsky zmražení a taky umí postavit paláce z ledu a udělat si šaty, dostane rýmu? Kašle pidisněhuláky :D A právě pidisněhuláci jsou těmi malými rošťáky, co málem zničí narozeniny, stejně jako kůň a chameleon málem zničili svatbu v Tangled Ever After. Pidisněhuláci byli všude, Kristoff je shazoval Olafovou hlavou jako kuželky a nejlepší byl konec, kdy zabušil Kristoff na dveře Ledového zámku, otevřel super velký zlý sněhulák-strážce a on mu jen řekl, Don't ask a dovnitř vcházeli ti pidižvíci, přičemž je Olaf všechny pojmenovával :D Nejkrásnější úsek písně? Refrén narozeninového songu jen za tleskotu (4:12) A ano uhodli jste, skoro celý snímek je vlastně jen ta píseň - si to spočítejte - song má 5 minut a snímek i s titulky 7.

Francouzský polibek (1995)

Tak popravdě nevím, co tady na tom většina vidí jiného, než průměrnou romanťárnu s nádechem humoru typu "Já vím, že zvítězím" a za ní byl v pozadí Vítězný oblouk v Paříži. Meg Ryan je fajn a prima, ale pořád dokola v podobných rolích se docela omrzí a tady tomu nebylo jinak. Ta stejná písnička furt dokola - zloduch, co se zamiluje do Meg, zatímco ta se snaží získat zpět svého nevěrníka, protože je naivka. K tomu si přihoďte supr dupr hadry z 90 let, kdy i ženy vypadali jako muži, protože nosily úplně stejně střižené rifle, široké sakovité bundy, košile a k tomu si Meg přidala čupr pletenou vestu a lennonky.