Nula nula nula (2020) (seriál)

Videl som všetkých 8 dielov.

Hlava 22 (2019) (seriál)

Videl som všetkych 6 dielov uz ukoncenej miniserie.

Pozemšťan (2007)

Film jednoduchy a tak dobry. Natočiť film o rozhovoroch medzi šiestimi ľudmi v jednej miestnosti je genialny napad a ešte keď sa podari. Zaujalo a veľmi potršilo, odporúčam.

Aladinova nová dobrodružství (2015)

Rozprávka o Aladinovy trochu inak, v modernejšom šate a ešte trochu pomeneny dej. Hlavne tam bolo aj trocha srandy. Celkom som sa zasmial preto tri hviezdy, inak film ničim inym nezaujal.

Gotham (2014) (seriál)

Velmi dobry serial. Najdete v nom vsetky postavicky co boli vo filmoch o batmanovi. Ku koncu to uz bolo trochu otravne, zdlhave a stale niekto ozil alebo nezomrel ako si vsetci mysleli. Videl som vsetkych 100 dielov v piatich seriach už ukončeného seriálu.

Cizinec ve vlaku (2018)

Az na jednu scenu, kde sa vykolajil vlak ( to bolo mega prehnane) tak to bolo super. Fajn zapletka a dobry vykon hlavneho herca.

Irčan (2019)

Herecke legendy. Pre mna trochu dlhe a kvalita tam je zarucena. Dalsi pokus o vykreslenie jednej verzie ako zil a hlavne ako zomrel Jimy Hoffa. Tentokrat neskoncil zakopany uprostred ihriska ale... treba pozriet. Tolko nominacii (10) na oscara a ani jedna soska, neviem ci sa take nieco niekedy uz zopakovalo.

Bod zlomu (2015)

Slaby pokus o remake. Pre mna vyznelo trapne ze sa volaju vsetci tak isto ako v starej verzii. Ani jednemu hercovi som to nejako neveril. Slabe vykony. Vacsina scen bola prehnana. Ten skok z Anjelskych vodopadov tak to bolo moc aj na kona. Proste raz pozriet zo zvedavosti ale uz nikdy viac. Klasika je proste o tri triedy lepsia

Zlý časy v El Royale (2018)

Jeden z filmov ktory si pozriete lebo ste zvedavy ale druhyrat ak sa s nim stretnete tak radsej prepnete. Na jedno pozretie fajn ale inak je to muka. Dibre hodnotenie ale po filme sklamanie. Herecke obsadenie nic moc a cely film bol vlastne slaby a nuda.

Temný případ (2014) (seriál)

Paradny serial videl som vsetkych 16 dielov v dvoch seriach este neukonceneho serialu.