• Western

Plump Fiction (1997) odpad!

Co to jako sakra mělo být? Chce se mi z toho blít! Když se budu dívat do pračky, jak pere prádlo, budu mít lepší zážitek než z tohoto filmu! A nebudu mít tolik zkažený vkus, prostě humus! Nikdy více, lepších filmů jsou tisíce! 0%

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

První díl pirátů se mi opravdu moc líbil. Efekty jsou skutečně vynikající a i nějaká ta zábava se tam najde. Co se týče obsazení jsem naprosto spokojen, ale bez Johnnyho Deppa by to opravdu nešlo. Skvělá dobrodružná podívaná jak se patří. Jednoznačně nejlepší díl celé série. 80%

Tudorovci (2007) (seriál)

Vždycky jsem měl rád historické filmy a díky tomu mě zaujal i tento seriál. Historie Anglie mě už od dětství zajímala. 70%

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Strašná blbost, která mě však kdysi velmi bavila. A to hlavně díky dinosaurům a cestování v čase. Je to spíš na (5/10), ale kvůli tomu jak jsem to v dětství hltal dám o kus větší hodnocení. 60%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak letos skončil můj nejoblíbenější sitcom a já z celkového hodnocení ubírám 1 hvězdu. Poslední 4 série už mě tolik nebavily. 85%

Souboj Titánů (2010)

Film vyniká akcí od začátku až do konce, ostatně jako všechny hollywoodské blockbustery, ale i ta postrádá nějaký ten silnější moment. Navíc není zde žádný humor, ani pletichaření ze strany bohů. Herecké obsazení je průměrné, vyniká zde jen Liam Neeson jako Zeus. Ani můj oblíbenec Mads Mikkelsen se herecky moc neukázal. Sam Worthington se do role Persea podle mne nehodí. Celkově filmu chybí jakékoliv emoce, což je chyba. Film je dobrý jen když u něj moc nepřemýšlíte. Jinak je na jedno použití. 55%

Kobra 11 (1996) (seriál)

Tento seriál sleduji již od dětství a stále ho mám rád, ale to nadšení z něj už upadlo. Zápletky jsou u některých dílů jednoznačně na 4 hvězdy, ale nějaké však pouze na 1 hvězdu. Semir Gerkhan byl vždycky pro mě společně s jeho parťáky, tak trochu i hrdina, kterým je dodnes. Pokud jde o akci, která je ve většině případů skvělá. Tak u některých dílů, zejména u těch nových je i dost přehnaná a to seriálu v celku škodí. Pokud jde o herecké obsazení, tak nemohu nic vytknout, všichni hrají skvěle až na pár výjimek. 60%

Jurský svět (2015)

Je to takové důstojné pokračování o 20 let staršího Jurského parku. No je to prostě Blockbuster, který má všechno, ale i tak se stává filmem pouze na jedno použití, jako ostatní pokračování Jurského parku z roku 1993. Tento film vyniká akcí, která se rychle okouká a s ničím zajímavějším už tvůrci nepřišli. Jako bavilo mě to, jsem spokojen, ale jednou to stačí. Slabé 4 hvězdy z nostalgie. 70%

Sestra (2018)

Film se nesl v takovém klasicky nechutném hororovém duchu. Jinak mě moc nepřekvapil, ale na první a jediné zhlédnutí se to dalo. 55%

Centurion (2010)

No uteklo to rychle. Film byl hodně surový a odehrával se v nehostinné krajině. Michael Fassbender, Dominic West a Olga Kurylenko, ti všichni se do své role hodili a hráli skvěle. Scénář neurazí a hudba byla taky dobrá. Všem přeživším z legie co utíkali před Ethan jsem fandil. Nenudil jsem se přitom, ale i přes to je filmový zážitek pouze lehce nadprůměrný. 65%