Občanský průkaz (2010)

Nevím jak se k tomuto filmu postavit. Nabízí sice zajimavou možnost nahlédnout do minulosti a připomenout některým lidem strasti a pasti života v socialistické společnosti, lehce nakousne některá dráždivá témata, ale to je bohužel všechno. Celou dobu jsem čekal až se "chytnu" a čekání bylo marné. Ten film je pro mě zbytečně nedotažený, nemá žádnou silnou nosnou linii. Zklamání

Expres hrůzy (1972)

Teda to jsem zase jednou šlápnul vedle. Vzhledem k celkem vysokému hodnocení jsem čekal minimálně solidní horor, ale tohle mi přišlo jako slušná slátanina. Ani atmosféra se nijak zvlášť nepovedla, spíš než bát nebo leknout se jsem se musel časem usmívat. No co, rychle zapomenout :-)

Ďábel nosí Pradu (2006)

Dalo se na to dívat, to ne že ne. Ale o čem to bylo? Nějak to ve mě nic nezanechalo.

Sherlock Holmes (2009)

Parádní dvě hodiny!!! Byla to jízda, která proběhla jako jeden okamžik. Možná (asi určitě) trochu jednoduché až primitivní, ale velmi vtipné, skvělá akce a hudba. Divák se ani nestihne pořádně nadechnout, natož se nudit. Prostě zábava od začátku až do konce (a to je u konverzačky občas velký problém). Robert Downey Jr. je skvostný komik, jeho grimasy jsou totálně coooooooool.

Prokletý ostrov (2010)

Nedokážu přesně definovat to malé "něco", které mi na tom filmu nesedělo, ale nebylo nijak významné. Scorsese a DiCaprio stvořili luxusní dílko vymykající se svou atmosférou i celkovým zpracováním. Věřím, že se některým po zhlédnutí těžko usínalo. 95%

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Kramár je strašnej a nedá se na něj dívat ani ho poslouchat - jinak by to snad i šlo.

Může to potkat i vás (1994)

Není to špatný film, ale na můj vkus stráááááááášně přeslazené, včetně toho závěru.

Columbo - Smrt bere jackpot (1991) (epizoda)

Příjemný díl, ale bohužel trochu nudný. Celá zápletka byla hned od začátku až moc předvídatelná. Děj byl až moc nalajnovaný bez větších zvratů nebo nečekaných míst.

Události (1993) (pořad)

Ztrácí na kvalitě a úrovni, ale pořád jediné zpravodajství, na které se dá dívat.