• Krátkometrážní

Případy 1. oddělení - Súdánský student (2016) (epizoda)

Zase hodně zajímavej díl. Korejs je doopravdy větší svině, než si asi všichni mysleli. Martin Hoffmann jako odborník na extremismus opět potěšil, stejně jako Václavovy vtipy ohledně rasismu, to člověka zahřeje u srdíčka.

Santiniho jazyk (2011) (TV film)

Vzhledem k poselství, které tento film má mi přijde skoro nepříliš vhodné to nějak komentovat. Nicméně asi musím. Zase tak špatné jako ostatním mi to nepřišlo. Je to prostě zpracovaný Urban a tak to je. Sice mi možná trochu chybí Trojan nebo Dvořák, vzhledem k tomu, že to režíroval Strach, ale Švehlík je taky docela sympaťák. Co mi ale trochu leze na nervy jsou dvojčata blondýnky, které ho furt sledují, v podstatě ho do toho zatáhnou, ale když on po nich chce nějaké odpovědi, tak jen utíkají. Jinak ale zajímavé, hlavně kvůli Santinimu a jeho stavbám.

Republika Blaník - Všeci kradnú (2020) (epizoda) odpad!

Poslední díly mají stále klesající tendenci. Chápu, že chtějí reagovat na aktuální dění, bohužel reálně se to tolik nedaří.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Co víc napsat, než co už zde je napsáno. Nic, toto je jedno z nejlepších představení legendárního Járy Cimrmana a není divu, neb co hláška, to perla.

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Problém mám s tím, že ačkoliv se to jmenuje zázraky přírody, tak o přírodě to moc není. Většinu času zabírají někdy vtipné, ale dost často spíš trapné historky "hvězdných hostů". A kvůli tomu se na to přece nedívám. Když už dojde řada na tu přírodu, tak to není tak zlé. Ale to je bohužel málo.

Trafika (2019) (pořad) odpad!

Moc nechápu k čemu to je jako dobrý, někdo čte titulky novin, komentuje je, ale vtipný to bohužel moc není. To si můžu udělat doma taky.

Případy 1. oddělení - Informátor (2016) (epizoda)

Zajímavý je příběh Víti, jak se vlastně dostal na 1. oddělení. Ale to, že ten jeho slavný informátor byl pachatel, to jsem se opravdu nasmál!

Republika Blaník - Konec doktorů v Čechách (2020) (epizoda)

Lenka i Žížala už jsou taky nemocný, tak si to Tonda musí vyřídit sám. Ale mě už to věčný jenom telefonování nějak moc nebaví. I když chápu, že když je karanténa, tak se to dá těžko udělat nějak jinak.

Lakomec (1972) (divadelní záznam)

Ve srovnání s nedávným Lakomcem v podání Bolka Polívky asi nejde říct, který je lepší. Každé představení má jako celek něco a je v něčem lepší. Pokud bych ale hodnotil pouze postavu Harpagona a nikoliv zbytek, tak se mi asi víc líbí Kopecký. Jinak je ovšem i toto uvedení naprosto perfektní a musím hodnotit za 5.