• Krátkometrážní

Republika Blaník - Kanál pro mámu (2020) (epizoda)

Tonda vymyslí fakt všechno i novej kanál ČT pro máme, protože Žížala neumí zapojit dívko. No celkem dobrý.

Místo zločinu Ostrava (2020) (seriál)

Tenhle seriál má jednu vadu, a to je ta, že i když jsou obsazeni kvalitní herci, tak je to po většinu dílů hrozně nudné a slabé. Našlo se i pár výjimek, jako je například poslední díl, ale ty to prostě nezachrání. Zvlášť když existuje takové srovnání jakým jsou případy 1. oddělení.

Krajina pro včely (2018)

Hodně dobrý dokumentík, který ukazuje, jak by to mělo se zemědělstvím vypadat, ale bohužel nevypadá.

Místo zločinu Ostrava - Krvavý olej (2020) (epizoda)

Tak Vágnerová, ani Čermák si moc nezahráli, ale tentokrát to ani moc nevadilo, protože to byla nezvykle povedená epizoda, která koketovala až s takovým tím thrillerem, který řeší korupci a zločiny policie. Tady se naplno ukázal potenciál, který tento seriál měl nicméně ho v podstatě celou dobu vůbec nevyužíval. A vlastně mě docela překvapilo, že pachatelem byl Dobrý, více jsem to tipoval na Pechláta z gibsu.

Republika Blaník - Modlitba pro Andreje (2020) (epizoda)

Oproti minulé epizodě to šlo zase výkonnostně nahoru, což opět potvrzuje nevyrovnanost jednotlivých dílů. Ale už aspoň chápu proč měl Andrej tak dobrej projev, protože mu ho napsal Milánek, a proč pak četl tu modlitbu.

Andělé všedního dne (2014)

Mě osobně nepřijde, že by to bylo nějak zmatené či příliš postav. Naopak líbí se mi, jak se postupně všechny postavy společně propojí a všechno dává smysl. Hlavní postavy andělů, jsou vybrány velmi dobře a sympaticky, každý je jiný a tvoří zajímavý celek. Velmi zajímavé mi přijdou úvahy o životě a nejlepší je zjevení Vojty Dyka, jako archanděla Uriela, to je naprostý vrchol filmu. Plus cením epickou hudbu, která příběh podtrhuje.

Humři: Rytíři hlubin (2018) (TV film)

Jak říká moje přítelkyně: Humři jsou boží! A tudíž i tento krátký dokument u humrech, který není ovšem jen o nich, ale i dalších nejen mořských živočiších, je logicky boží.

Poldové a nemluvně - Evina nevina (2020) (epizoda)

No tak se zdá, že na to nakonec dobře dopadlo. Sice málem zapomněli na Elišku v dětském koutku, ale tak to se stane, když vedete takhle napínavý vyšetřování.

MasterChef Česko - Série 4 (2020) (série) odpad!

Chápu, že jen to jen převzatý formát, nicméně mě to přijde hrozně bizarní. Hlášky typu: už máte jen třicet minut! To je fakt na palici. Nějak mě to holt nebere. Soutěží i porotci jsou takoví divní. Úplně mi stačí ta věčná reklama s tím kašpárkem co se jmenuje Kašpárek.