Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Životní, sranda, amerika, smutné, pravdivé. No, jako sranda to byla, což o to. Ale trošku depresivnější. Takové smutné, ze života. ..tohle by měli vidět všichni pracující, co nejsou schopný odpočívat a užívat si života, vlastní rodiny a lidí, které mají rádi. A letos mi nepřijde, že se svými nejbližšími neřeším nic jiného..

Dust (2013)

Ahaaa, no to byl závěr..dobrý, pobavilo..

Až tak moc tě nežere (2009)

..film zaměřenej proti ženskejm - buď si vyštěká prstýnek, nebo je posedlá honem na chlapy, nebo jí žere, že starej kouří a prudí..v tomhle případě upřímně trpím stejně jako u sledování reklamy na Alwaysky - probuď se do svěžího rána, a při problému o tom, že nerozumíme své vagíně, jsem asi chlap..

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Kamera, příroda, zima, voda, sníh, indiáni, plazení se po břiše, medvěd x děj. Nepopírám, že obrazově, kamerově suprový, jakoby jste tam byli. Příroda - prostředí taky paráda. Děj vesměs takový nijaký, prostě obyčejný. Ale herecké výkony, uff, tuším, že Leo dostal Oscara spíš ze soucitu a vytrvalosti (viděla jsem u něj naprosto excelentní výkony v jiných snímcích). Tady se jen plazil, hrčel, vydával zvuky a šeptal "My son, my son". je to zase něco nového, ale znovu bych to asi už nevyhledala. ..bílý se mydlí mezi sebou, a když skončej, přijedou indiáni..upřímně zřejmě první zmínka o tom velkém tabu, protože stejně jako pro někoho neexistovali holocausty, pro amíky je zabírání půdy indiánům tabu s velkým "T"..

Pomáhat a chránit (2011)

Britsky břitké, černé, humorné, skvělé, mazaně chytré, příjemné, pohodové. Takovýhle ostrovní film já ráda, takže to sedlo. Navíc Brendana mám ráda, zvlášť s jeho irským přízvukem a slangem a věčně nevrlou tváří. V tomhle snímku byl slušně drsňácký, a konec byl happy-endový, prostě musel být. Pohodový film s napínavou zápletkou. ..ty jejich irský vesničky..

VALL-I (2008)

To se mi líbilo..ani partner nic nenamítal, nebo za to mohl klid po tahání osmičky..

Kobry a užovky (2015)

České, typické, rodinné, naplánované, děj o ničem, umělecky skvělé. Upřímně, vidět jsem to nechtěla. Nesnáším smažky a jim podobné. Ale kluci vyrostli v Čechách, na pěkným sídlišti, jak kdybych se vrátila do dětství. Herecké výkony skvělé, prostředí, hudba, všechno to do sebe pasovalo jako hrnec na prdel. A co do děje? Takový nijaký, depresivní řekla bych. Mít někoho takového v rodině, no, zbavit se ho nemůžete. "..mám plán, chápeš, mám plán.. "

Světová válka Z (2013)

Zombie, nákaza, apokalypsa, bojíš se, bez krve a nechuťáren. Zombíci na vážno. Kupodivu to mělo smysl, bylo to logické, strašidelné a oceňuji, že se ve filmu neukázala ani kapka krve, natož lidských orgánů. No, to je asi všechno. ..a oni se sem zombíci fakt ženou..takže tak..

Divoká cesta (2010) (TV film)

Jednoduchý až to bolelo, ale - takový léto někde mimo civilizaci, mobilu a internetu bych brala taky. A kéž by můj chlap došel taky k takovému prozření, že se kvůli práci nemusí posr..t..

Podnikavá Joy (2015)

Ženské, příběhové, statečné, americký sen, americká rodina x trošku zbrklejší. Aneb jak silná statečná žena vymyslela výrobek a jala se ho doporučovat širokému prostředí a vydělala na tom. Příběh to byl hezký, rodina hlavní hrdinky byla neskutečně šíleně sympatická. No prostě americký sen, podnikat může prostě každý. Jennifer byla sympatická, s Bradleym jí to sluší. Film nic nevezme ani nedá, prostě průměr. ..poslední dobou chtějí všichni něco vymýšlet..tak do toho, kámo..