Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Šel jsem do toho asi s moc velkým očekáváním. Na to jak je to všude popisováno děsně hororově, tak se za mě moc horor nedostavil. A to už opravdu v každým filmu musí být místo maminky a tatínka maminka a maminka nebo tatínek a tatínek? To jako vážně?

Eternals (2021)

NEJSEM RASISTA A NEJSEM HOMOFOB, ale nesnášim to současný nastavování "korektnosti". Že v každým filmu se musí objevit aspoň jeden homosexuál nebo ne-běloch, tady znásobeno na druhou, aby to bylo dostatečně korektní. To už se ten svět dočista zbláznil? Tady to vcelku ještě baví a pak prásk. Hodně opálený Hefaistos (tady Phastos - kdo by to byl čekal že?) chce zůstat na Zemi kvůli rodině. A prásk, objeví se jeho boyfriend s kterým vychovávaj synka a přijde superdlouhá homolíbačka. Poslední dobou mě už vážně začínaj na marvelovkách bavit jen ty spojky na další filmy. Proč vlastně neponechali ty jména bohů podle mýtů?

Black Widow (2021)

sorry verbale ale pár pasáží pobavilo. Harbour je tam vůbec celou dobu skvělej sebestřednej dement :-))

Cold Skin (2017)

Pro každého Lovecraftofila naprostá povinnost!

Le Mans '66 (2019)

Vůbec nevim, proč jsem si tenhle film nechal tak dlouho unikat. je to naprostá, ale naprostá pecka!

K zemi hleď! (2021)

Přitažené za vlasy a díky tomu to předpokládám měla být ta komedie, ale čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi to připadá spíš smutné, kam až jsme se dokázali dostat. Ono to zas až tak daleko od dnešní reality nebude... Trefný komentář J*A*S*M.

Banda (2019) (seriál)

Naprosto, ale naprosto super nejbožejší superhrdinský seriál ke kterýmu jsem přičuchnul. Chce to stejně jako minimálně první řadu Zmetků vidět s titlema v orig. znění. Tohle si nesmí nechat ujít fandové natržený prdky ani nikdo jinej! Hurá do toho! POZOR - pro děcká je to tak trochu přisprostlý, ale ty co umí číst tenhle slovník už dneska stejně běžně používaj... :-)

Wrestler (2008)

Taková pěkná pocta Mikimu se vším všudy :-)

Hon (2012)

Tak z tohodle mi bylo i fyzicky špatně. Fakt díky za zkažený nedělní odpoledne. Tohle už si nepustim nikdy více.  O tyhle pocity už fakt nestojím :-)

Lovecraftova země (2020) (seriál)

Mno, mohlo tam být více toho Lovecrafta a méně té současné "duhové" propagandy. Nezdá se Vám, že už se to trochu přehání? Mimochodem Tulsa 1921 byla daleko lepší ve Watchmen! Pro fanouška Lovecrafta sice povinnost, ale s trochu trpkou příchutí :-) Třetí hvězda opravdu spíš tak z povinnosti k Mistrovi.