Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Tady se sešla neskutečná parta hereček a nejlepší na tom je, že úroveň jednotlivých řad neklesá, tak že se je pořád na co těšit. Tohle kdyby dávali místo praštěnejch VKV nebo Ordinace, tak bych jim do televize osobně donesla dárkový balíček.

Svědkem zločinu (2008)

Film napínavý od začátku až do konce. Po delší době se Kim Basinger opět rozjela a tady má teda neskutečnou páru, ostatní herci také dobří, tyranský manžel (Craig Sheffer) je dobře zvládnutý, ale místa k projevu má poskrovnu. Dětské postavy neznámé, ale přesvedčivé. Během filmu jsem se ani chvilku nenudila a napnutá jsem byla jako struna. Zaujal mě už krátký, ale výstižný obsah filmu uvedený distributorem. Pomyslela jsem si, že to by mohlo být zajímavý a vyklubalo se z toho překvapení podzimu! Jen teda nechápu proč to nehrají v kinech...Velká škoda! Ušetřili by za elektriku - za 82 minut se člověk ani pořádně nerozkouká... Některé uživatele jaksi nechápu, kdyby film pozorněji sledovali, tak by si uštřil půl práce s komentářem a psaním otázek. Taky nevim proč by Kim Basinger nemohla mít ve filmu děti, tý Delle asi 55 nebylo a jelikož basingerka na 55 fakt nevypadá tak proč by se nemohla zahrát mladici?

Mamma Mia! (2008)

Prvně jsem si myslela, že půjde o další nepovedenou imitaci Abby, ale řikala jsem si že Meryl Streep by do nějaký slátaniny nevlezla. A taky že ne, výborně jsem se bavila. Výborný písničky, výborní herci (a obzvlášť zábávná Julie Walters), krásná výprava. Nenáročný film, který pobaví v každém ročním období.

Králova přízeň (2008)

Po delší době k nám zavítalo britské kostýmní drama obsazené americkými hvězdami. Natalia Portman a Scarlett Johansson jako sestry? Proč ne, jejich vztah není nijak zvlášť láskyplný a každá se snaží různými prostředky nepřijít o pozici královny. V historických údálost se moc nevyznám, ale myslím, že zpracováno to bylo pěkně nebo se na to pěkně aspoň dívá.

Korunní princ (2006) (TV film)

No já teda nevim, ale zatím mi to nepřislo nijak moc zajímavé. Dodívala jsem se jen kvůli tomu začátku, protože ten teda neměl chybu. Pak se toho nic moc nedělo, doufám že druhý díl bude trochu svižnější.

Dveře v podlaze (2004)

Film mě uchvátil stejně jako kniha. Scénář se věrně drží předlohy a to se mi zamlouvalo. Kniha je přeci jenom kniha, ale film mě dostal i v trěch ohlkedech, které kniha nabídnout nemůže. Z překrásných plážových záběrů doprovázenými výjimečnou hudbou mě dodnes mrazí po celém těle.

Detektor (2008) (pořad)

Nechápu, jak někdo může dát odpad! Tomu kdo ho dal nevěřim ani nos mezi očima, protože kdybyste tenhle fascinující dokument viděli, tak byste odpad! v životě nedali... Prostě IQ tykve!

L. A. - Přísně tajné (1997)

Tuhletu úžasnou krimi jsem viděla asi už pětkrát a ještě jsem jí pořádně nepochopila. K vidění je toho tolik, že člověk nestíhá všechno sledovat. Dost mě svou rolí a výkonem překvapila i Kim Basingerová, která si podle mého názoru Oscara odnesla zaslouženě. Přemýšlela jsem, ale nenapadla mě jiná herečka, která by se do role Lynn hodila více než Basingerová. Ostatní obsazení N. C. Jednou se zase něco povedlo no...

Snila jsem o Africe (2000)

Cože? Jen 56%? Jste všichni spadli z višně ne? Nevim co všichni proti tomuhle vynikajícímu filmu máte. Ale každému se líbí něco jiného. Taky nechápu jak mohla být Kim Basinger za svůj výkon nominovaná na Zlatou Malinu? Mně připadalo, že hrála fantasticky a hotovo! A že by mi tam scházely emoce Lyncho? Většina mých známých to podle toho co mi řikali na konci obrečeli a já taky. Ve mě vyvolávala emoce už jen ta skvělá hudba... A taky jaksi nerozumím poznámce od Balleriny týkající se hadího séra: v Africe žije bezpočet jedovatých hadů a univerzální sérum ještě nevynalezli, takže kdyby měla mít každá domácnost či turista všechny séra, tak by musely mít po ruce extra zvláštní lednici za těmito účely... Ale hádat se nebudu, myslete si o mě co chcete, ale já zase nesnášim filmy typu Kill Bill, Piráti z Karibiku, Matrix a podobné vyfikundace...

Křeslo mořské panny (2006) (TV film)

Toto mě docela mile překvapilo. Viděla jsem to sice ve spěchu, rozumněla jsem jen částečně, ale vydržela jsem až dokonce. Čekala jsem paskvil, ale na TV film to bylo velmi slušné, obzvlášť hudba mě chytla u srdce a herecké obsazení je také slušné.