Sněhulák (2017)

Nezáživný film, ktorý by nebol v kinách, ak by v ňom hrali neznámi herci. Akosi mi bolo jedno ako to skončí a ako skončia hlavné postavy.

Producenti (1967)

Tak dobre, kvalitne a inteligentne som sa dlho nezasmial :)

Mumie (2017)

Vlastne ani neviem, prečo som to dopozeral. A vlatne hej, dúfal som v nejaký dobrý nápad/zvrat. A nič z toho. Zlatá Múmia z 1999.

Mimi šéf (2017)

Dobrá oddychovka, ktorá nikoho neurazí a spríjemní letný večer. No viackrát to vidieť napadne asi nikoho.

Malý princ (2015)

Veľmi vydarené spracovnie možného "pokračovania" Malého princa. Všetci dospelí boli malými deťmi, len si na to už nepamätajú....

Kong: Ostrov lebek (2017)

Dobrá monster oddychovka, ktorá si ide svojím životom a nesnaží sa zavďačiť každému - skalnému fandovi i novým divákom. Technicky dobre zvládnutá, herecky dobre obsadená i zahraná jednohubka. Vcelku ma zaujíma ako sa popasú s filmovým svetom týchto monštier a pospájajú ich do jedného deja/filmu.

Vetřelec: Covenant (2017)

Po veľmi špatnom Prometheovi sa cesta za svetlom v tuneli oplatila. Je to klasický bu-bu sci-fi film. Má dobré nápady a vcelku zaujímavé i keď predvídateľné zvraty, sympatických hercov a dobré efekty. Avšak po klasických Alens filmoch ďalšie diely s niečím originálnym neprídu. Hold staré diely už nič neprekoná. Takže odporúčam pozrieť toto a doma si pustiť 1 diel. :)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Napodiv som sa dobre bavil a čas ubiehol bez častých zívnutí. Blockbuster ako má byť - nič a nikoho si neberie vážne, hlavne sú tam často výbuchy, sci-fi prvky, sem/tam vtípek a nábeh na vykreslenie a vývoj postáv. Trocha zamrzí, že sa nezišlo viac hercov z prvého dielu.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Konečne som sa po dlhých rokov dočkal nejakého kvalitného sequelu. Odporúčam všetkým, ktorým sa aspoň trocha páčil prvý diel. :) Je to vtipné, akčné, farebné, výpravné,..... No radosť pozerať.

Snowden (2016)

Film zaujme od začiatku a to najmä zobrazením pozadia a bližších detailov aféry špehovania a ukladania dát o ľudí sveta. Až zamrazí, ako sme za posledné necelé dve dekády pokročili a nechali sme sa tým pohltiť a prenechali "ochanu" na iných. Príbeh "zbeha" je dobre spracovaný, herci sú príjemní a vierohodní a vhodný na jedno večerné predstavenie.