Dobrou noc a hodně štěstí (2005)

Pro někoho kdo v životě neslyšel o senátorovi McCarthym to asi nebude moc přínosný film, možná ocení věrné zachycení oné doby se vším všudy (tolik vykouřených cigár jsem v USA filmu už opravdu dlouho neviděl) a skvělé herecké výkony (zvlášť David Strathairn byl skvělý), ale politická témata jim tak trochu uniknou! No ale i jim doporučuji se na film podívat, možná se budou chtít ze zvědavosti něco o té době dozvědět a to bude jedině dobře!

Catwoman (2004)

A to jenom protože to Halle Berry sluší!

Jen trošku štěstí (2006)

No podíval sem se na to jenom kvůli Lindsay Lohan a ta mě nezklamala - komedie umí ( a neřekl bych že neumí hrát podívejte se na Atentát v Ambasadoru), příběh je sice hodně průměrnej a je to všechno takový až moc cool, ale na jedno podívání to je v pohodě. 4* dát nemůžu, ale díky Lindsay je to tak 70%.

Atentát v Ambassadoru (2006)

Tak tenhle film teda velice překvapil, čekal jsem nějákou slátaninu o atentátu na Roberta Kennedyho, ale místo ní jsem viděl skvělé drama o Bobbym bez Bobbyho s takovou porcí hereckých hvězd jako už dlouho! Všechno do sebe pěkně pasovalo tak jak mělo, a místy jsem si říkal že tu máme druhou Magnolii což sice o fous není, ale i tak jasných 100%. A na konci se zaměřte co říka Bobby v proslovu, tohle platilo tehdy a platí to bohůžel pořád!

Nepohodlný (2005)

Afrika je krásná a drsná země a tento snímek ukazuje obě dvě polohy! Na jedné straně snímek vypráví o bezohlednosti západního světa a přesvědčuje nás že s tím musíme něco dělat na straně druhé nám skvělá kamera ukazuje krásu afriky. To co je zajímavější si už každý vybere sám...

Extra život (1997)

Je to sranda + tam hraje Cameron Diaz takže nemůžu jinak. 4*

Můj soused zabiják 2 (2004)

Zbytečně vyhozený filmový pás, co by za něj dali někde v africe a třeba by dokonce natočily i lepší film!

Jason X (2001)

Taková blbost až je to skoro sranda!

Kameňák 2 (2004) odpad!

Proč se tohle točí?!!! A proč na to chodí tolik lidí?!!!

Hory mají oči (2006)

Řekl bych lepší z hororů nové vlny i když pořád jenom vyvražďovačka! Ale za atmosféru 70%.