Dostaň ho tam (2010)

míň zvratků a víc humoru prosím. S Russellem Brandem toho šlo dokázat daleko víc :)

Panna nebo orel (2010)

Skvělý název české distribuce, keep it coming...

Zelený sršeň (2011)

Kam zmizela nezávislost pana Gondryho? :)

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Komentář Craiga Charlese aka Listera přidává hvězdičku na víc :)

Pařba v Bangkoku (2011)

To samé jako jako jednička jen s jinými kulisami a tvrdším humorem. Hlavní problém je asi ten, že tam kde jednička působí věrohodně tak dvojika už jde do nereálného extrému, který vrcholí WTF koncem. PS: České titulky se protentokrát opravdu vyznamenaly. Co je sakra "štando"?

Hra o trůny (2011) (seriál)

Úžasný start, pocta všem fantazy, geniální filmový look, skvělý sean bean, mrazivá atmosféra. Co dodat víc, nemůžu se dočkat dalších dílů. - Jo a po přečtení všech knih bych dal ještě jednu hvězdičku navíc ale prej je 5 maximum. Nicméně, dle mého skromného názoru je seriál o nějaký ten fous lepší než kniha. :)

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Banksy je génius, bůh, vzor nás všech - je to ten správný hrdina. První půlka dokumentu je pětihvězdičková, strhující a zajímavá. Úžasný pohled do zákulisí streetartu. Ale proč není dokument o Banksym? Místo toho se musíme dívat na zvrácený příběh zvráceného člověka, který to sice myslí dobře ale vůbec nepochopil esenci streetartu, dělá všechno tak jak by se nemělo a bohatne na tom. Něco mi říká, že je to jen další Banksyho hra, možná - ale to nic nemění na tom, že je druhá půlka dokumentu nudná a nezajímavá.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Neviděl jsem ani vidět nehodlám. Jen mě fascinuje ten obrovský mediální rozruch. Nova divákům podává výkaly na stříbrném podnose už nějaký pátek a zatím si je všichni s oblibou dávali i s desertem. A když jim tedy přichystá ultravelké zvěrstvo tak jí začnou pohlavkovat? ale notak! nikdo vás to přece sledovat nenutí :)

Legenda o sovích strážcích (2010)

Perfektní zpomalovačky a makra, tak jak jsme u Snydera zvyklí. V dnešní přehlídce jednoho hloupého animáku za druhým si musíme vážit, krásného čistého příběhu o dobru a zlu :)