Muži v černém 3 (2012)

Příjemná změna oproti předchozímu dílu. Jen škoda, že se film nesnažil jít trochu jinou cestou. Začátek byl trochu nudný. Perfektně byl vybrán mladý K. Potěšila i nová postava Griffina. Příjemná popcornovka která neurazí ani neohromí. Soundtrack je parádní. Will je také opět špica!

Madagaskar 3 (2012)

Ani jsem nečekal že s novým dílem příjde tolik inovací v oblasti charakterů postav. Oproti druhému dílu zde není tolik klišovitých postav. Změna prostředí filmu také pomáhá a ujeté zábavy zde není nouze.

Diktátor (2012)

Bohužel není to co jsem čekal. Sacha opět perlí kam chodí, ale scénář stojí za starou belu. Opět se zde omílá ohrané téma "napravení záporáka". Z velké části mi to připomínalo Zohana, přemíra podobných situací se objevovala i zde. Borat může dál slavit prvenství v Cohenově herecké kariéře.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Celkem příjemná oddychovka. Nebýt občasných hluchých míst a nesympatických a prkenných postav, byl bych spokojen.

Barbar Ronal (2011)

Nemůžu se ubránit zklamání. Takový potenciál to mělo, který ale autoři "Terkla" nedokázali plně využít. Po vynikajícím začátku o vzniku barbarů se děj zvrtnul do takové chudé napodobeniny - Jak vycvičit draka.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po nepříliš povedených TV pokračováních příjemná změna. Jen škoda přílišné sentimentality, která z toho už nedělá takovou šílenou podívanou jako byly první tři díly.

Hněv Titánů (2012)

Po Clash of the Titans jsem čekal stejné zklamání. Ale kupodivu možná proto že tu měl pan režisér volnou ruku jsem byl překvapen. Béčkový scénář tu čekal asi každý, na druhou stranu jsem se nenudil. Škoda nedostatku zapamatovatelných scén, závěrečný "bosák" nebyl až tak cool že by jsme se z něj posadili na zadek. Líbilo se mi že tamní monstra mluvili takovým tím svým pradávným jazykem, taková maličkost, ale potěší. Podtrženo sečteno, přijemná nenudící popconovka.

Spy Kids 4D: Stroj času (2011)

Potěšil mě návrat hrdinů z předchozích dílů, jinak naprosto příšerný film.