Děkujeme, že kouříte (2005)

výborná ukázka na čem vlastně stojí amerika, na tom že obhajuje zlo za pomoci překrucování pravdy aby to vypadalo jako že je všechno v pořádku a na to má zástupy takových lidí jako byl hlavní hrdina filmu.

District 9 (2009)

výborně jsem se u toho bavil, příběh nepřekvapí ale o to tu vůbec nešlo, překvapující je podaná realita a hlavně i různé detaily jako mísení se ziskuchtivích černochů do problému atd. Další film na který jít do kina rozhodně není ztráta času a peněz.

Bezstarostný sex (2007)

Musím tleskat, tohle mě opravdu rozesmálo a to v tom smyslu že takhle to opravdu funguje. Takhle opravdu probíhají ty noční konverzace ať už ex nebo nový pár nebo zajetý co si začne být nudný... tleskám protože takovou zábavu sem dnes opravdu potřeboval.

Proroctví (2009)

nebylo to tak špatné jak jsem čekal od Cage který poslední roky měl podprůměrné filmy ale tenhle byl lepší i když stejně to bylo celé moc chaoticky podané a momenty kdy se střídaly katastrofické scénáře s hororem byly až moc na můj vkus.... pokud takhle bude Cage pokračovat tak jen dobře.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Opravdu dojemný příběh který utíká ale přestože začátek je opravdu výborný v prostředku se ztratí takový ten styl vyprávění který to charakterizovalo a přestože příběh plyne dál už sem to tam jen marně hledal, takovou tu lidskost. Ale film je to úžasný a jsem moc rád že jsem ho viděl.

Babel (2006)

úžasně procítěný film kde ztratíte pojem o svých problémech a začnete cítit něco co nabízí film Babel. Prostě po dlouhé době zase film který mě vtáhl do svého dění a já se s radostí nechal. Tleskám stylu režije a hlavně herecky podaným výkonům jenž opravdu umí nabudit atmosféru totálního vcítění se do postav. Musí se vidět! Hodnotím celkový dojem na moji osobu před tvrdou kritikou ostatních.

Kámoš k pohledání (2009)

Příjemná oddechová komedie která pobavila ale smíchy jsem se nepotrhal možná krom ublinknutí do obličeje Favreaua :D Doporučuji shlédnout s přítelkyněmi.

(1998)

Úžasný film který jsem viděl už dávno a stále ho mám jasně před očima!

Rychlí a zběsilí (2009)

Film mě překvapil v dobrém a očekával jsem že se budu nudit. To se ale nestalo a film příjemně utíkal. Pocit bych opravdu přirovnal k prvnímu dílu a dvojku a trojku rozhodně o dost převyšuje. Líbilo se mi že Vin teď nebyl nějaký ultramachr zahalený tajemstvým ale že jeho postava byla dobře čitelná a hlavně i dobře zahraná. Zápletka nebyla moc překvapivá ale byla dobře vysvětlená. Zkrátka dobrý odpočinkový film a já ho doporučuju.

Terminator Salvation (2009)

Musím říct že mě terminátor zklamal. V kině jsem čekal válku strojů a lidí ve městech za tmy jak bylo naznačeno už v jedničce a ne nějakou trapnou poušť kdesi mimo (amerika je šíleně hustě obydlená okolo L.A.) Čekal jsem náznaky na cestování v čase a stroj. Čekal jsem daleko působivější výkon od Christiana Bale a nějak mě neuspokojil. Sam Wortington byl ale zase výtečný a těším se na avatara a na souboj titánů kde bude zajisté také nářezový. Čekal jsem na armádu strojů a ne osamocené kousky sem tam. Čekal jsem že Connor bude mít předělané roboty pro svoji ochranu když už to umí a rozhodně jsem čekal promyšlený konec a ne trapné vyvrcholení které mě donutilo dát filmu stěží trojku. (nechápů jak někdo může dávat za 5) Doufám že následník to celé rozjede tak jak to všichni očekávájí. ps: celý film působí tak že neměly moc financí.