Moon (2009)

opravdu výborná atmosféra filmu mě vtáhla a přestože jsem byl v půlce filmu zmatený nad pocitama jak se film vyvíjí tak konec mě mile překvapil a vyvedl mě z úvah že tenhle film je fakt dobrej počin a že mě celou dobu opravdu dobře bavil :)

Gamer (2009)

Hodně slušný film který mi připoměl hned několik jiných například Running Mana s Arnoldem :) Ale hodně mě zklamal konec který zabil hodně dobrej pocit a ubral tomu jednu hvězdičku. Škoda.

Zažít Woodstock (2009)

Hodně dobrej filmek pěkně natočený a hlavně výborně navozující atmosféru takovou jakou bych si na šílenství při vzniku Woodstocku představoval :) Tak to tenkrát fakt bylo! :D S vínkem sem se opravdu moc pobavil a vřele doporučuji.

Avatar (2009)

Nejúžasnější film za mých posledních 5 let. Naprosto mi vyrazil ve 3D dech. Nenašel jsem na něm jedinou chybu a kdybych se měl opravdu pitvat s blbostma tak snad jen animace koňů při klusu nebyla normální jinak grafický orgasmus v nádherném světě s eko myšlenkou a prostorem který by měl být určitě využit na další pokračování či alespoň seriál a trochu mi to připomíná boom u Stargate... S ostatními plně souhlasím ve srovnání s tancem s vlky a fakt hodně s matrixem ze kterých si opravdu bere hodně ale vůbec nikde to Cameron nepokazil. To že si někdo stěžuje na okoukaný příběh nebo něco tak si musí uvědomit že nejde o to vymyslet něco šíleně převratného nebo nového ale něco co bude provedené prostě dokonale a na jedničku. Když sem viděl 2012 tak sem brečel že sem za to takovou amerikanistickou blbost lístky vyplázl ale na tohle bych si je koupil a určitě ještě koupím minimálně 3x! Takhle maj vypadat filmy! Precizně dotažené!!!

Atentát na střední (2008)

No tenhle snímek na mě moc nezapůsobil a víc jak polovinu sem byl v rozpacích co si o něm mám myslet. Ale kvůly zdejšímu hodnocení jsem koukal dál a nakonec dávám za tři. Tu jednu hvězdu kvůli Brucovy protože je to můj nejoblíbenější herec.

To, co dýchám (2007)

Výborný film, moc dobře jsem se u něj bavil. Přesně můj typ zamyšlení které mi sedí.

Potomci lidí (2006)

Ze začátku dobrý až trochu lepší příběh se zvrhne na strhující show s obrovskou atmosférou ze které by se daly krájet porce do jiných filmů. Tenhle film by si asi zasloužil o dost delší filmovou stopáž protože takovou tendenci vzestupu jsem zažil jen u pár filmů kteří patřily mezí ty top tenhle film tam rozhodně zapadne. Výborný film který musí všichni vidět!!!! A to bez srandy! Scéna v paneláku prostě na jedničku!

Prázdniny (2006)

Hodně slabý průměr a přemýšlel jsem i o dvou hvězdách. Film jen pro ženy a to ještě asi hodně přecitlivělé ženy protože tenhle scénář i příběh by vymyslela i 10 letá holčina. No prostě sem se hodně nudil a z těch všelijakejch slaďáren mi bylo špatně. Mám rád všechny herce, především Blacka a Lawa a ne že by to zahrály nějak špatně ale tohle je na mě moc emocionální.

Temné vzpomínky (2008)

výborný film, zkušeně natočený, přímý děj který mohl být víc obsažný.