Twixt (2011)

tohle byl obrobroOBROVSKý průšvih.. v rámci Coppolova maratonu sem si řekl že se zasměju jeho novému filmu a skrytě jsem doufal že to nedopadne tak jak to dopadlo.. film je equivalent Val Kilmera, který v něm hraje spisovatele.. špatně napsaný, příšerně oteklá vizáž, nuda a wtf však proč ne..

300: Bitva u Thermopyl (2006)

gay softporn - na pohled nechutné.. ale zároveň něco nového co nečekáte na plátnech kin..

Louis C.K.: Hilarious (2010) (pořad)

asi nejlepší provokatérský vtip je když říká že by znásilnil mrtvé dítě.. směje se.. ale směje se pouze tomu jak pobouřené je publikum.. ..Louis CK je skvělý bavič, kór když příjdou na řadu jeho dcery.......... má to nadhled je to super a pouze občas to zabředne do hovínek honění a laciného vtipu..

One Night Stand (2005) (seriál)

nevím jestli můžu hodnotit viděl jsem LCK a prostě sem tu 5ku naperu

Ukradené Vánoce (1993)

naprosto úžasné.. nejsem fanoušek z vrhu nějaké poblbané mrtvé nevěsty, který si přišel na ukradené vénoce timu burtnovi po pirátech z karibiku nebo tak... tohle je prostě naprosto geniální.. úžasné onehdy sem to znovu chytil v televizi a jak mě to znova po několikété za pár minut nadchlo.. dokola a znova úžasné.. na světě dosud není nic srovnatelného tomuto

Apokalypsa (1979)

ano! jelikož jsem si dal dva Coppoly den po sobě, tak to co mi u Godfathera chybělo tak tady je to tak hutně přehutněno, že mi to vystačí nad všechny zápletky a vraždy světa.. příběh tak akurátně prostý, že si jej pustím hned den na to.. a mám pocit že si ho budu pouštět ještě měsíc.. a furt .. existenciální .. plitké dějem a o to hutnější atmosférou ----tak dlouho sem tento film odkládal a velice dobře jsem udělal bo o to víc sem si ho užil

Kmotr (1972)

exceluje marlon brando.. to je něco.. samozřejmě i proměna Al Pacina je úžasná..(ale Al Pacino pussy control mě trochu iritoval) .. a trochu mi vadí, že vzhledem k tomu kolik věcí se musí udát, aby běžel příběh správně.. je toho až nějak moc a málo prostoru se nabalí na postavy samotné .. tudíž se mě to tak úplně emocionálně nedotkne.. stopáž už je sama o sobě dost dlouhá tak mě nenapadá jak to udělat.. ale udržet takový sicilský kolotoč, Coppola je mistr

Temný rytíř (2008)

mám jisté výhrady k obsáhlosti děje.. pro mě je tam 45minut navíc a něco naopak mi chybí.. když vezmu v potaz scénáristický záměr s jokerem tak to tolik nebolí ale mrzí že to heath do trojky nepřežil

Temný rytíř povstal (2012)

Tom Hardy. dívat se mu za masku a při tom poslouchat Zimmera. ........................................................................................ Nejlepší Batman? (škoda že propletení s jokerem nevyšlo. druhý díl by se pak dal chápat jako zdařilejší) trochu moc epic, ale u pohádky to tolik neva. a škoda těch skvostných vět na které se draly další a tím jim nedaly vyniknout.(což platí pro stříh celého filmu.. chtělo to prostor tzn. vystřihat některé scény úplně)... s 3tím Batmanem mám na chlup stejný problém jako s 1ním Kmotrem.. nesouhlas s Tetsuem - neznám jiného režiséra, který by tu komplikovanost dokázal udržet tak pevně do detailů jak Nolan.