Ten kluk je postrach (1990)

Hodně otřepaný nápad, který místy pobaví a místy ne. A ten kluk je pěkná svině!!!

Delfín Flip (1995) (seriál) odpad!

Chudák delfín. To si nezasloužil, ani kdyby byl ta největší svině!

Lepší pozdě nežli později (2003)

Jack Nicholson podává svůj obviklý skvělý herecký výkon. Ani ta Diane Keaton, ačkoli na svůj věk vypadá dost dobře, se mu nevyrovná. Ale bohužel celý film je jedno velké klišé, a to je škoda, protože některé vtipy (měření tlaku v posteli) jsou k popukání.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Krásné triky, to se musí Lucasovi nechat. Ale bohužel mezi skalní fanoušky Star Wars nepatřím. Plně sice chápu ty, kteří mezi ně patří, ale co se týče děje filmu, tak mě nijak neoslovil...

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Opravdu šílená komedie s ještě šílenějším Rowanem Atkinsonem v hlavní roli. Scéna, v níž Bean "upravuje" obraz Mony Lisy, nemá chybu. Stejně jako Beanův projev...

Rain Man (1988)

Jedno z těch dramat, které vás prostě donutí dodívat se až do konce... A Tom s Dustinem jsou skvělí!

Film o filmu: Alexander Veliký (2004) (TV film)

Jak už to tak ve "film o filmu" bývá, i tady se všichni snaží nějak nenápadně sdělit divákovi, aby na film určitě zašel. Škoda jen některých opravdu přehnaných výroků typu "film nebylo možno nenatočit". Ale jinak z dokumentu poznáte, o co ve filmu jde. A to je to hlavní.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Skvělý Jirka Sovák v jedné z nejlepších českých komedií....Ale co myslíte, věděl by Hliník, který se ovšem odstěhoval do Humpolce, co je to vlasně ten hrdobec nebo by nás nepotěšil?

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Skvělý film s ještě skvělejším rozzuzlením a dokonalými hereckými výkony. Tohle je film, který si to první místo na ČSFD opravdu zaslouží!!!