Labyrinty vášně (1999) (seriál) odpad!

Promiňte, ale zrovna mě nenapadá dost sprostý výraz pro tento novácký (s)hit!

Digimon (1999) (seriál) odpad!

On je to vlastně ,,Pokemon", ale ve sračkovém provedení.

Válka Roseových (1989)

Co je nějaká manželská poradna proti Válce Roseových? Musím uznat, že tady se Deny DeVito opravdu vyznamenal a ukázal, že se DÁ natočit černé komediální drama o dvou lidech, kteří se na začátku milují, v prostřed se hádají a na konci se navzájem zabijí. Film taky může posloužit jako důvod, proč se neženit (nevdávat)...

Pravidla moštárny (1999)

Smutné, hodně smutné, ale citlivě krásné. Pro náročného diváka a milovníka těch tří hlavních herců (Maguire, Theronová, Caine) jako dělané.

Addamsova rodina 2 (1993)

,,Drahý, budeme mít dítě." ,,Kdy?" ,,Právě teď!" - výborné a ještě jednou výborné. K tomu není co dodat!

Addamsova rodina (1991)

Letní oblečení strýčka Nic-Nacka, zimní oblečení trýčka Nic-Nacka, strýček Nic-Nack... Jinými slovy - výtečná černá komedie se skvělými herci a s povedenými hláškami, které si opakuju dodnes..

Casper (1995)

Tento film se mi líbil jako devítileté a líbí se mi i dnes (2004) jako čtrnáctileté. Má v podstatě všechno, co jsem od něho čekala -vtip, zápletku, trochu dramatu, dobré herce (Christina Ricci) a hlavně příjemný pocit po jeho shlédnutí. Co víc si přát od rodinné komedie?

Tělo na tělo (2002) odpad!

U této nudné a blbé slátaniny jsem nevydržela do konce ani přes to, že tam hráli moji oblíbenci Banderas a Liuová...

Úžasňákovi (2004)

Výtečná akční i vtipná zábava, ve které je animace tak dokonalá a honičky tak propracované, že to prostě musí sebrat i toho největšího odpůrce animovaných filmů. A koho by nebavil děj, může obdivotat dokonale udělané vlasy paní Úžasňákové, které vypadají jako opravdové. Nejvtipnější moment byla podle mě asi originální přehlídka superhrdinských obleků... Úžasňákovi jsou zkrátka úžasní!