Lukoboss

okres Brno

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 18.4.2017  21:18

Já bych tomu docela chtěl dát 4*, ale neudělám to, přestože mě to zaujalo. Přístup k životní tragédii je tady perfektně zpracovanej a velice jemně k této problematice tvůrci přistupujou. To se musí určitě nechat a ty pasáže, kde obr vypráví příběhy k zamyšlení a do toho sledujeme hodně zajímavou animaci, jsou fakt moc pěkný a zajímavě vymyšlený. Na druhé straně jsou místa, kde film jakoby stojí, a navíc hlavní postava malýho chlapce je neuvěřitelně nesympatická. To je prostě průser. A pak teda druhá věc... komu je ten film určenej? Pro dospělý je to celý až moc zjemněný a pohádkový, pro děti je to zase moc náročný a depresivní téma. A tím, že to stojí někde uprostřed (nehledě na hezký zpracování), nechávám i já toto "střední" ohodnocení.

• 18.4.2017  21:12

Musím uznat, že to je docela dobře zpracovanej námět známé pohádky O Šípkové Růžence. Už jenom proto, že tady je ten příběh maličko modifikovanej, než jak ho známe v našich luzích a hájích. Jednoznačně mu vévodí A. Jolie, které to prostě sedí, dobře se na ni dívá, a i když hraje naprosto zápornou postavu (víceméně), divák jí nejspíš bude fandit víc než tomu "dobru". Nemám problém s tím, že se to odklání od naší klasiky, beru to jako určitý osvěžení jemně přimíchaný do fantasy žánru. A hlavně pozor, tady je to podle staré Disneyovky, takže narážky na naši verzi nelze brát až tak v potaz.

• 18.4.2017  21:04

On by to byl celkem pohodovej a schopně udělanej thriller, kterej si hraje s divákem a motá ho na všechny možný strany. Nebýt ale dvou zásadních věcí. A to, že pokud už jste pár filmů v žánru viděli a i tady dáváte pozor, dá se cca po 30 minutách alespoň odhadnout, jakým směrem se to bude ubírat. A i když na pak na konci přijde určitý překvápko, kdo že je to vlastně ta tajemná osoba, která se tam občas mihne, přijde pak úplnej konec filmu, kterej snad patří do červené knihovny. A toto je pochopitelně špatně, když se diváte celou dobu na poměrně ponurej snímek (teda aspoň tvářící se poněkud ponuře). No a to je ten proublem. Jinak to mezi ústřední dvojicí T. Farmiga - M. Strong dobře jiskří, oba vcelku filmu táhnou, to zase jo, jenom ten scénář je holt slabší.

• 16.4.2017  19:58
    Nocturama (2016)

Vizuálně působivý, to se musí nechat. Hra s kamerou, záběrem a střihem (např. jedna scéna natočená asi z pěti stran) je precizní, tam si dali opravdu záležet. Ale jinak je to takový dost o ničem, především pak proto, že film nahodí hodně otazníků, který ale nejsou zodpovězený. Příběh je nulovej - parta mladých a různorodých lidí nastraží několik bomb, pak se schovají v obchodňáku, kde se chovají úplně divně, a nakonec prostě čekají, dokud na ně nevlítne zásahový komando. Proč to udělali, jakej byl motiv, proč šli do obchodňáku, proč se tam chovali jak kreténi, jak je tam našli, proč zásahovka střílela, i když se někteří vzdávali nebo nebyli ozbrojení??? A takhle můžeme vesele pokračovat dál... bylo to prostě takový celý divný.

• 2.4.2017  15:41
    Lion (2016)

Pro mě teda o něco lepší než oscarovej Moonlight, ale ani tak nějaká velká hitparáda. Resp. film je v podstatě složenej ze dvou půlek - první o malým klukovi, kterej se ztratil a je z toho pochopitelně celej nesvůj. Tahle část je fakt dobrá, mladičkej S. Pawar je výbornej, ani nemusí mluvit a vyčtete mu to všechno z výrazu. To je až neuvěřitelný. No a pak druhá část, kdy už je Saroo velkej, vzdělanej a celej smutnej, že nemůže svou rodinu najít. Tahle část je podstatně horší, z D. Patela sice vyrostl sympatickej chlapík, ale jeho neustále ubrečenej výraz už mě začínal docela vadit. Vlastně mně tam i přišlo zvláštní, jak dlouho to hledání trvalo vzhledem k tomu, kolik toho věděl a měl k dispozici Google (celkově je to taková reklama na Google Earth :D). Ale tak nějak se to natáhnout asi muselo no. Bohužel to opravdu působí hrozně vypočítavě a až moc to cílí na emoce, takže by měl být divák dojatej pod nátlakem. Z toho důvodu to nechám na třech hvězdách a čtvrtou si odpustím.

• 27.3.2017  20:02

Samotnej problém filmu není námět, herecký výkony nebo něco takovýho. Ale zejména fakt, že na vyřešení zápletky (tzn. že vrahem je zahradník) potřebujete sotva třetinu filmu. Prostě, kdo už pár thrillerů a kriminálek viděl, tak na to jednoduše přijde. A tím pádem už tam může stát cokoliv a nechá vás to naprosto chladným. No jo, tak zase někdy příště. Krom toho ta mystery vsuvka je trochu zbytečná, ale budiž. Víceméně mě tam potěšila pouze přítomnost A. Paula, jinak jsou to hodně vydřený 3*.

• 25.3.2017  22:54

Hrozná nuda! V podstatě hodinu čekáte, až se začne něco dít, sem tam se objeví nějakej vtípek, ale to je všechno. Přitom se tam sešla dobrá partička herců, ze kterých by se určitě dalo vytřískat víc. Pokud se totiž podíváte na trailer, už jste viděli všechno podstatnýho a hlavně zábavnýho. To je teda docela problém. A nakonec dojde i k happyendu, takže je to celý završený klasickou klišoidní třešničkou na dortu.

• 18.3.2017  20:42
    Contratiempo (2016)

Thrillery mám rád a Španělé umí točit dobře, takže je laťka vysoko, přesto ne úplně nejvýš. A to z jednoho prostýho důvodu. V první půlce se divák začne celkem nudit, říká si, že je tam spousta nelogických věcí, divnýho chování postav (už jenom to řešení dopravní nehody?!) atd., ale to se přece jenom v druhé části začne postupně vysvětlovat. Jo, poslední půlhodina je jedna obrovská gradace, kde to šplhá do nebeských výšin. Jenže... to by to nesmělo být tak překombinovaný. Najednou se na vás z obrazovky začnou hrnout různý varianty jednoho příběhu, a když už si konečně říkáte, že takhle to mohlo být, tak zase najednou se to otočí jinam a takhle pořád dokola. Matení diváka je u tohoto žánru v pořádku, stejně tak nějakej ten twist (ne Oliver). Jenže tady je těch změn a zvratů snad sedm, a to už je teda moc. Když pak nakonec zjistíte, jak to vlastně celý je, působí to takřka neuvěřitelně, že by se něco takovýho dvěma "obyčejným postarším rodičům" podařilo. Takže ne, nebyl to průser, ale příště prosím míň těch kombinací. Děkuji :) P.S.: A nejsem si jistej, že by dokázal přesně na mapě zakřížkovat místo činu, když tam byl v noci a ještě v celkem neznámým prostředí. Asi má v hlavě GPS.

• 17.3.2017  17:02
    Moonlight (2016)

Tak jsem se teda na ten oscarovej film taky podíval, když už kolem toho byl takovej humbuk. A mám na to asi dost podobnej názor jako většina zdejších. Ani zdaleka to není taková pecka, která by vás usadila zase zpátky nebo by vás umlčela atd. Je to vykalkulovaná záležitost, která na zlatý sošky cílila tím, že se bude dotýkat ožehavých témat a tlačit na pilu, co to dá. V hlavní roli je totiž utlačovanej a šikanovanej černoch (a vůbec teď přemýšlím nad tím, že tam snad žádnej běloch nebo asiat nehrál), kterej zjistí, že je navíc gay, je z neúplné rodiny, matka fetuje a stará se o něj hodnej drogovej dealer. Tady už by fakt stačilo, aby to byl ještě vegan a islamista a už by byla sbírka kompletní. Obzvlášť v USA je rasová situace v poslední době dost probíraná, takže proč nenatočit takhle zaměřenej film, že?! A akademie tomu ty hlasy dá, protože by zase mohly být nějaký nepokoje. Jestli to tak je, nevím, ale minimálně to takhle působí. No jinak ten příběh nebyl špatnej, líbí se mně rozdělení do tří dějství (až potom vlastně zjistíte, proč plakát vypadá, jak vypadá), ale jinak je to bez emocí, žádná hloubka. A to mně na tom vlastně asi vadí nejvíc.

• 15.3.2017  17:26
    Zlato (2016)

Snažil jsem se si něco málo najít o téhle úleťárně z 90. let, kdy těžební společnosti vzrostla během chvíle cena akcie o cca 13000%. A stejně tomu úplně nerozumím, když to procházelo různýma kontrolama atd. a najednou se zjistilo, že tam zlato není, anebo je ho fakt maličko. No dobrý, ojebat se dá kde co, takže dál po tom pátrat nehodlám. Tady je to navíc film, takže se tam dá i nějaká ta věc přibarvit přece, a to je v pořádku. V prvé řadě je potřeba říct, že film stojí a padá s vynikajícím hraním M. McConaugheyho, ulísnutýho alkoholika, kterej baží po bohatsví a slávě, hraje naprosto dokonale. Ani ten příběh mně nepřišel blbej, poměrně jsem se bavil celou dobu, nastávají postupně různý zvraty a změny, takže se narace docela pohybuje vpřed. A ten závěr (jako úplnej konec), ten vyvolá (mně teda jo) divákovi lehkej úsměv na tváři. Já jsem se u toho bavil, zase to bylo aspoň trochu o něčem jiným.

• 12.3.2017  17:58
    Zakladatel (2016)

Určitě není od věci vědět (alespoň náznakem), jak to bylo a jak to vzniklo, ale z filmovýho hlediska to zase taková pecka není. Ukazuje nám dvouhodinovou cestu chlapíka, kterej prodával všechno možný - ty svoje super vynálezy, který nikdo nechtěl - až jednou narazil na dvojici podnikatelů, kteří měli super koncept. No a tak s nima začal spolupracovat, až je ojebal o všechno a vybudoval z toho monstrózní korporát, kterej produkuje jídlo/nejídlo po celým světě. Dlouho se tam vlastně vůbec nic neděje, sledujeme, jak chodí ode dvěří ke dvěřím, ze kterých ho zase vyhodí, protože je to nezajíma. Dalo by se to i nazvat "Osel zahradníkem". Ale někdy už to tak bývá, že je k tomu potřeba i štěstí a náhoda. No a jak jsem psal na začátku, není to nějak záživnej snímek, kde je možný vyzdvihnout hraní M. Keatona a pak ten zajímavej příběh. Ovšem ne zajímavej v tomhle snímku.

• 5.3.2017  19:32

Psalo to tady víc lidí a musím to potvrdit. Je to hvězdně obsazený (až nezvykle), je to drama s vážným tématem, a přitom je to neskutečně plochý a uměle vykalkulovaný, aby to tlačilo na emoce a ještě to vypadalo nějak chytře a záhadně. No takový to prostě není. Většina postav odříkává nějaký fráze a poučky, který si můžete v klidu přečíst na těch debilních fb stránkách pro puberťačky. Pravda je, že herecky to zachraňuje W. Smith s H. Mirren, M. Peňa a E. Norton si hrajou takovou normální ligu (škoda), K. Winslet je nevýrazná a K. Knightley je tam úplně děsná a nezapadá. Toto jsou filmy, kde je potřeba z lidí ždímat emoce, aby v průběhu posmrkali aspoň tři kapesníky, to se tady ale neděje. A to závěrečný jakože překvapení bylo úplně divný a zbytečný, vůbec nebyl důvod to tam takhle nacpat. Co už?!

• 5.3.2017  14:07

Obecně platí, že když se točí filmy podle her, nedopadá to zrovna nejlíp. A tak nějak je to i tenhle případ, i když propadák to taky není. Hru jsem hrál (teda jeden díl, tzn. nejsem zarytej fanda), takže jsem k tomu nepřistupoval úplně nepolíbenej a věděl jsem, vo co tam gou. Je to akční hra plná soubojů zejména na blízko a známá "parkourem" a megaskokama z výšek. Takže to taky očekávám od toho snímku, tady ale během první hodiny máme jeden skok a jednu možná dvě akce. To je prostě málo. Natažení do dvou hodin je tak přímo šílený, protože jsem chvílema měl pocit, že se tam nic neděje. A u akce mě po chvíli začaly rozčilovat neustálý střihy mezi virtuální realitou a skutečností, kde je hlavní hrdina napojenej na monstrum zvaný Animus. Prostě to rušilo. Dám tomu "průměrný tři", protože utrpení to taky nebylo (i když stížností nemám málo, že?!), ale představoval jsem si to jinak.

• 2.3.2017  16:21
    Taboo (TV seriál) (2017)

Po první sérii nechávám hodnocení na plným počtu, přestože to ne vždycky bylo dokonalý. Jenže mně se líbí to prostředí, výprava, ta špinavost a temnota, dokonce ani ty mystery vsuvky nějak nevadí a krom toho všeho to prostě táhne T. Hardy, přestože ze sebe moc slov nevydá. Dobrá je i zápletka, kde se s hlavním hrdinou snaží vyjebat více stran sporu a na druhou stranu se on snaží obejít všechny okolo, aby dosáhl svýho (není to totiž přece žádnej blbec, ne?!). Celkem se těším na další sérii a tam už bude hodně záležet na tom, jestli si to těch pět hvězd zaslouží.

• 19.2.2017  20:39
    Rozpolcený (2016)

Mně se to líbilo, námět je určitě zajímavej a J. McAvoy tady předvedl naprosto skvělej hereckej výkon, přesto to nechám na třech hvězdách. A je to z několika důvodů - občas jsou tam fakt nelogický scény (tři holky nedokážou přeprat a přechcat "devítiletýho kluka"?), paní psycholožce zjevně porucha přerostla přes hlavu, takže na nic moc nepřišla, pak v závěru přijde malý nadpřirozeno, který bych tam osobně vůbec nepotřeboval, no a to propojení se zneužíváním dětí, to asi taky nebylo úplně nutný. Kdyby místo těchto flashbacků ukázali nějakej další charakter hlavního antihrdiny, určitě by to bylo lepší. Z 24 jich totiž opravdu vidíme jen pár, cca 5, to není moc. Jinak na mladý kočky se pěkně dívá, navíc je režisér tak jako postupně vyslíká, aby diváka provokoval, ale tu čtvrtou hvězdu tomu stejně nedám.

• 17.2.2017  21:13
    Spojenci (2016)

Já si nemůžu pomoct, ale přestože je to válečný drama z druhé světové války a jde o tajný agenty a ještě tam hraje B. Pitt, tak mně to přišlo takový dost plochý a suchý. Čekal jsem, že to bude víc strhující, ne akční, ale víc emocionální, možná náročnější, ale prostě nebylo. A ani když v druhé části filmu přijde ten zásadní zlom, měl by nastat WOW efekt, ale ten nepřichází. Já nevím proč, ale mě to nezasáhlo. Prostě film, co jsem viděl, něco si asi pamatovat budu, ale jinak z toho nic zásadního nezůstane. Co se dá dělat...

• 14.2.2017  16:42

Totální sračka, jinak to ani říct nejde. Snaha recyklovat starou (dnes můžeme říct) klasiku, kterou prostě V. Chytilová uměla uchopit tak, aby sprostý slova a nářečí nemlátili do uší, tak to se tady naprosto nepovedlo. B. Polívka se snaží hláškovat co chvilku, ale jde to totálně do prázdna, je to celý umělý a opravdu blbý. No a když už si tvůrci nebyli nejspíš jistí celkovým dojmem, snažili se tam nacpat co nejvíc známých lidí (ani to nemusí být herci a ani nějaký celebrity). Je to příšerný, snad tam ani nebyl nějakej extra světlej moment, kterej bych vlastně mohl vypíchnout. A zase nastává ta otázky: "Proč dělat pokračování 20 a více let starých filmů?!"

• 12.2.2017  14:35
    Pasažéři (2016)

Líbí se mně myšlenka filmu, ten nápad je velice slušnej, stejně jako fakt, že v podstatě celej film odehrajou jenom dva herci. Ovšem dobrá je víceméně jenom první polovina a vůbec začátek, kde je Ch. Pratt sám. Tam nastane i pár komických situaci, který to maličko oživujou. S tím, jak se objeví na scéně J. Lawrence, přibývá intenzita romantiky, až se z toho stane fraška jako prase. A když si pak vezmu, jak proběhla "oprava" hlavní závady, už toho bylo moc. Škoda. Protože jinak to bylo hezky natočený, interiéry jsou super, některý scény si člověk určitě pamatovat bude (např. bazénová scéna s gravitací!), ale to je všechno. No a ani ten závěr nebyl nějak magickej zrovna. A. Garcia si tam užil asi 5 sekund slávy.

• 12.2.2017  14:24

J. Gyllenhaal si poslední dobou vybírá celkem náročný témata a filmy, ani tady tomu není jinak. Celkem chytře vystavenej snímek o tom, jak si zhýčkaná panička čte román od svýho bývalýho a psychicky se totálně rozkládá, protože v tom vidí odkazy na svou minulost (resp. rozchod s hlavním hrdinou). Je to zajímavej nápad, kdy se střídá vyprávění z románu a potom z reálu, zatímco teda musím upřímně říct, že ten románovej je mnohem lepší a zajímavější. Ale to je záměr, protože tvůrcům šlo (podle mýho) ukázat na jistou prázdnotu a nudnost bohatýrů. Výborný herecký výkony J. Gyllenhaala a detektiva M. Shannona drží film nahoře, nebýt toho, nechal bych asi hodnocení na třech hvězdách.

• 7.2.2017  19:53

Je to naprostá hrůza.. bral bych to jako slušný, kdyby to byla parodie. Ale toto je prostě příšerný, kdy fakt chvílema divák nemůže ani tušit, co si o tom má myslet. Je to tupý jak poleno, spousta scén je fakt vycucaných z prstu (asi jako když se mluví o tom, že žraloci jsou přerostlí a mají cca 4 tuny, a pak vidíte, jak žralok v klidečku v útrobách propluje úzkýma dveřma atd.). Ne, fakt to za to nestojí... ani trochu.

• 5.2.2017  16:47

Není nic horšího, než vybrat jako hlavního hrdinu hubenýho, šišlajícího homodebílka, kterej nejí maso, jde dobrovolně do armády, ale odmítá se jen dotknout zbraně (tzn. nikoliv vystřelit, ale vůbec ji chytit do ruky - "A když tě napadnou, co uděláš, umlátíš je Biblí?!"). A ačkoliv je to podle skutečných událostí a válečných hrdinů, je to prostě blbý, nemůžu si pomoct. První víc jak hodina je čistokrevný zlo, kde jsem vůbec nechápal, že to mohl točit M. Gibson. Už po 30 minutách jsem to chtěl vypnout, jaká to byla nuda! Pak ale přijde na řadu válečná vřava, kde je vidět, že M. Gibson si je naprosto jistej v kramflecích. Akce je dokonalá, drsná, hnusná, vzduchem lítá hlína, ruce, nohy, cáká krev atd., prostě válka se vším všudy. Za to dávám ty dvě hvězdy, tam jsou naprosto zasloužený. Tzn. kdyby se to zkrátilo o úvodních cca 75min (ano, zní to hrozně, já vím), byl by to velice slušnej válečnej film. Ale pozdě bycha honiti...

• 4.2.2017  20:45

Na začátku vidíte zápletku, pak se začnete seznamovat s postavama a nastíní se linie příběhu, kam se bude film ubírat. No a tohle trvá cca 40min a je to asi ta nejzajímavější část filmu. Bohužel potom se z toho stane neskutečná nuda, která nebaví a táhne se. Navíc když si uvědomíte, jak úplně blbým způsobem celej příběh vznikl (na dovolené potká týpek mafiána, kterej mu po dvou večírcích dá do ruky flashku s nějakýma datama, aby převezl do Anglie, no a ten tupec si to samozřějmě v pohodě vezme, protože je hrozně hodnej a blbej... stačí!), je to fakt na pováženou. No, nebudu tady už dál rozumovat, nicméně snímek doporučit rozhodně nemůžu.

• 30.1.2017  18:22

Je to komedie, hraje tam J. Franco a produkuje to B. Stiller. Z toho nemůže vylézt nic jinýho než pořádná šílenost a úleťárna podložená pořádnýma sprosťárnama. A taky to tak je samozřejmě, ale naštěstí v dobrým slova smyslu. Po dlouhé době jsem se opravdu bavil a smál u komedie, protože většinou ten vtip přechází v trapnost. Tady se to ale drží velice dobře. Role všem sedí, suchej a přísnej výraz B. Cranstona je k nezaplacení. No a do toho se objeví i zajímavý a vtipný odkazy (např. Růžový panter, E. Musk). Já jsem se fakt bavil, a to jsem v podstatě nevěděl, do čeho jdu. U mě teda rozhodně dobrý...

• 22.1.2017  16:12

Zatím hodnotím po první sérii, takže se časem možná bude hodnocení měnit, ale jinak musím říct, že to není vůbec taková pecka, jakou jsem si představoval. Už jenom kvůli tomu hodnocení tady. Samozřejmě se nabízí srovnání s Boardwalk Empire, který zůstává podle mě nepřekonaný, protože tam to byla mafiánská tvrďárna, kde se s tím nepárali. A když bylo potřeba uklidit svinčík, dělo se to bez rozpaků a klidně s pořádnou dávkou gangsterské brutality. Naopak toto je taková mafiánská romance, kde vedle hodně povedené výpravy a správně špinavýho prostředí industriální části města vidíte milostný zápletky nejednoho mafiána. A ty samozřejmě ovlivňujou děj (dokonce dost zásadně). A když k tomu přičtu tu komediální snahu o přestřelku v posledním díle první série, nemůžu jinak, než hodit do placu "průměrný" tři hvězdy. Ani nemůžu říct, že bych se na další sérii nějak těšil. EDIT 4.2.2017 Po 2. a 3. sérii nechávám hodnocení tam, kde je. Občas se sice přiostřilo, ale jinak to pořád jede stylem "přijde osudová žena, která ovlivní děj, pak přijde jiná a zase můžete čekat problémy atd.". Navíc se tam občas objevujou docela nesmysly v chování postav, když to srovnáte s jejich působením v první sérii, jako by jim tady hráblo. Takže sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu... a jelikož jsou kvůli velké oblíbenosti slíbený další dvě série, kvalita (a hodnocení) asi zůstanou stejný.

• 20.1.2017  18:45

Vůbec bych se nedivil, kdyby slovní spojení "sex, drogy a rock'n'roll" vzniklo podle tohoto pekelníka. To nebyla žádná póza a stylizace, on tak prostě žil a vůbec se s tím nesral. Cigáro v hubě, lahev Jacka v ruce, naboostrovanej zvuk u basy(!) a mikrofon vysoko - naprosto typický znaky Lemmyho, kterej svojí tvorbou ovlivnil takřka celou metalovou scénu (ve své době pochopitelně). V dokumentu potěší víc momentů, od těch vtipných zážitků z turné až po jeho zájem a znalost vojenské techniky (zmínka naší vlasti). A když vidíte, s jakou pokorou s ním mluví členové Metallicy, běhá skoro mráz po zádech. Taková persóna to byla... a vlastně furt bude, tak si ho budeme pamatovat navždy. P.S.: "I see it in your eyes, take one look and die, the only thing you see, you know it's gonna be the Ace Of Spades!"

• 16.1.2017  19:47
    Příchozí (2016)

Já úplně nevím, co si o tom filmu mám myslet, i když si troufám říct, že jsem ho pochopil správně. Těžko to jde bez spoilerů vysvětlovat, ale natočit to tímhle "převráceným stylem" je určitě zajímavost, která filmu dává punc neotřelosti. Pak teda ještě nápady ohledně komunikace a pochopení jazyka, to se mně líbilo hodně. Na druhou stranu musím uznat, že tempo je takový vlažný, a to jsem teda rozhodně akci nečekal. Chvílema máte pocit, že by se mělo něco stát a ono jakoby nic, těžko říct, možná to byl záměr. Tzn. mám z toho rozporuplný pocity, který převládají i den po. A tak si říkám, že dám o jednu hvězdu navíc právě za ty zajímavý nápady, ale to zpracování to tak nějak brzdí, tzn. 3,5/5*... tak nějak bych to viděl.

• 15.1.2017  14:16

Kamenem úrazu ani tak není to, že je to o dětech pro děti a rodiny a je to celý ťuťu ňuňu roztomilý. Blbý na tom je ta skutečnost, že to má hodinu a půl a přitom má divák pocit, že to vůbec neutíká. Nemá to spád, po hodině už jsem se díval na hodinky, protože jsem měl pocit, že to trvá věčnost, a přitom ještě 30 minut zbývalo. A to je špatně. Děti se asi nudit nebudou, z těch velkých očí a barevných postaviček budou nejspíš nadšený. Plus dávám hlavně za vtípky s vlkama, to bylo hodně povedený a v rámci filmu to bylo jakýmsi osvěžením.

• 15.1.2017  14:10

Byla to celkem nuda.. stojí to na pomezí thrilleru a hororu s tím, že se tam vlastně objeví pár nepříjemných lekaček (tzn. strašidelná ani tak není atmosféra, to se tvůrcům nepodařilo vystavět). N. Cage tentokrát herecky není zase tak topornej, docela si odpouští ty svoje pohledy s pokrčeným čelem. Nicméně po chvilce člověk zjistí, že se tam nic moc neděje a vůbec nejhorší na tom je, že jsou tam některý dějový linky a indície, který jsou nakonec nevyužitý (záběry z kamery, vyšetřování detektiva) - film prostě skončí a toto všechno tam bylo úplně zbytečně. Mohlo to být teda o dost kratší tím pádem.

• 14.1.2017  22:43

Komedie o ženských pro ženský, kde hlavní protagonistky ječí jedna přes druhou a vlastně se chvílema neposlouchají. Je naprosto jasný, že to je postavený na C. Diaz, protože ta aspoň něco umí zahrát, zatímco K. Upton je tam díky svým nemalým přednostem pochopitelně. Jako jo, něčemu jsem se tam zasmál, ale jinak to asi stačilo..

• 13.1.2017  16:17
    Bring Me The Horizon - Avalanche (hudební videoklip) (2016)

Celkem pěkně natočený, to se tomu nedá samozřejmě upřít, ale jinak je to jasná ukázka, jak se z death/metalcorové skupiny stane popovej sranec! Bohužel je to tak. Naštěstí mě hřeje, že jsem je zažil naživo ještě v dobách, kdy to mělo pořádný koule. Dneska už to tam není, jako by chyběla energie a hrálo se na efekt. Ale tak mainstream přináší fanoušky a prachy, takže určitou logiku to má.

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54