Sebevražedný oddíl (2021)

V tomto případě by se hodila možnost hodnotit jednou hóóódně velikou hvězdičkou..

U Zlaté rukavice (2019)

Výlet až na nejzoufalejší dno naší choré společnosti. Smekám před dokonalou výpravou, maskami (mrkni na web jaký je Jonas Dassler po tím vším kunďák) a hereckými výkony všech na plátně, zoufalých žen pak obzvláště.

Bohemian Rhapsody (2018)

The time has come.. for you to lip-sync.. for.. your.. Oscar!

Halloween (2018)

Ta sekera na konci H20 přece jen měla něco do sebe, ale co už.. Každopádně pěkně napsaný sequel se vším, co k Halloweenu patří, včetně jak se patří ošuntělé Shatnerovy masky :)

Normal (2009)

Tvůrci si naštěstí dali záležet nejen na vymazleném komiksovém vizuálu a husté noir atmosféře, ale také na silné pointě. Být tyto aspekty slabší, nic by nepřebilo příšerně strojené dialogy a nezáživně čtený narativ - dosti výrazné skvrny na jinak moc povedeném filmu. Nutno zmínit kvalitní soundtrack.. popravdě jen díky nedávnému Muchowu ostravskému koncertu, kde několik motivů zaznělo, mě napadlo na Normal kouknout.

Nepřesaditelný! (2017)

(43. LFŠ) Každý jsme v zásadě cvok s vlastním originálním koktejlem neuróz, traumat a pazvyků, které nás nějak utváří a, světe div se, JXD to má taky tak. Možná teď začnu jeho příspěvky číst trochu jinak, zasvěceněji, ale možná taky ne. Každopádně oceňuji Jiřího upřímnost, otevřenost i odvahu do toho jít a taky zjevné nadšení a jakousi sympatickou profesionální neprofesionalitu Igora Chauna.. jinými slovy u toho nebyl vážnej jak to hovno.

Čarovný duben (1991)

(43. LFŠ) Mezi náloží dystopických sci-fi thrillerů a švédských krimi prasáren byl Duben maximálně příjemným pohlazením letošní filmovky.

Tetsuo (1989)

Nářezová noční můra o proměně ve šrot. Zážitek spíše pro otrlé a trpělivé..

Matky na tahu (2016)

Namísto prezidentky SRPŠ si dosaďte jakoukoli zásadnější volenou funkci, namísto rebelujících matek nasranou menšinu.. a je z toho antikonformní protest-film jak víno :D A nebo je to jen pitomá řachanda o partě zhýčkaných blbek z předměstí?