Bezva vejška (2006)

je tam profesor, co charakterem připomíná slavoje žížka a i když to neni moc vtipný, nakonec se s toho vyklube docela roztomilej příběh, a to je hlavní.

Renfield (2023)

vždycky jsem potřebovala vidět nicolase cage v roli upíra, akorát mi to nedocházelo. :D

B.T.K. (2008)

kane hodder do role chlápka s dvojím životem skvěle padne. přes den zodpovědnej manžel, otec, správce a po nocích všehoschopnej vrahoun.

Krvavý sníh (2008)

uh, z vidláckých kanibalů mi bylo špatně. kanibalismus je opravdu jeden z nejstrašnějších zločinů.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

starý časy když ještě nikdo neřešil korektnost a filmaři si klidně dělali prdel z mentálně postižených středoškoláků. v tsunami infantilního humoru je i pár tref, ale jsou to spíš náhody.

Pepa (2018)

pepu michala suchánka pořád někdo ponižuje, a je to prezentovaný s roztomilym komentářem vypravěče, jako nějakej zvrácenej večerníček..

Kočičky (2020)

mě teda na rozdíl od twerkingu nejvíc odrovnalo, jak jsou všechny ty holky dobrý herečky.

Stopař se sekerou (2023)

kai dostal šanci v šoubizu jako nikdo.. mohl bejt třeba zpěvák a túrovat po americe s kapelou, ale nee..on se radši flákal a toulal, až narazil na znásilňovače a toho v nepřiměřený sebeobraně zabil. podle vyšetřovatelů mu musel doslova skákat na hlavě. dostal skoro 60 let. trochu moc, ale vybral si sám. neměl dělat blbosti.