Nestyda Louis C.K. (2007) (pořad)

Zrovna si dávám takový maraton vystoupení (Louis a Chris Rock) a tohle mi občas přišlo nudné, ne tak úderné a hlavně (což se mi moc často nestává) nadávky příliš prvoplánové.

Čtyři pokoje (1995)

Druhé dva příběhy prostě nemohou zahnat vzpomínky na nudné první dva. Dalším neduhem je příšerně otravný hotelový sluha. Brrr.

Jackass 3 (2010)

Kdo tyhle pakoně nezná, tak neví nic o filmové zábavě.

Prometheus (2012)

Při druhém zhlédnutí (o 5 let později) mě to bavilo daleko víc.

A Funny Thing Happened on the Way to the Moon (2001)

V roce kdy vznikla další konspirace, vznikl tento dokument, "řešící" jednu starší. Zaujme hlavně atmosférou, kterou zajišťuje výborná vypravěčka. Mrazení v zádech.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Znáte ty chvíle, kdy se prostě nemůžete rozhodnout, jestli dát přednost knižní předloze nebo pohyblivým obrázkům? Pro mě bylo u LOTRa pozdě, u Harryho taky.... a tady jsem měl možnost. Ale neodolal jsem. Je mi jasné, že z knížky bych se dozvěděl daleko víc detailů a vydržela by mi delší dobu, ale.. forma zvítězila nad obsahem. Vzdal jsem se šance přečíst si někdy knihu, protože stejný příběh chci málokdy prožít znovu, a zcela jsem se oddal tomuto skvostu, který mě po dlouhé době přesvědčil, že pořád můžu sledovat seriál, aniž bych se ani na chvilku nudil a večer usínal přemýšlejíc, jak to bude dál. HBO je asi jediná televizní stanice kterou mám rád.

Horizont události (1997)

Příjemné hororové překvapení z vesmíru. Zajímavý námět se povedlo zpracovat celkem dobře, efekty trochu rozporuplné, jednou vypadají dost dobře ale jindy zase naprosto hrozně. Bavilo mě to a to se cení.

Jednorozený (1990)

Všichni tady píšou jak to bylo nechutné, ale mě připadá, že viděli jiný film. Já jsem totiž neviděl ani prd (není narážka na úvodní scénu) a takových 70 procent filmu jsem nebyl schopen rozeznat co se na obrazovce děje. Nic nedávalo smysl a jenom jsem se nudil. Ztráta času.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Z dnešního pohledu až směšné, originál proto raději vynechám.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Jestli se o nějakém seriálu dá říct že zraje jako víno, tak je to tenhle. A to jsem teprve na konci druhé série.