Looper: Nájemný zabiják (2012)

Ani moc akční, ani moc sci-fi... možná trochu thriller, ale co je jisté, Looper zůstal daleko za mým očekáváním. Lehce nadprůměrný film, který jakož takož ujde, a asi na něj ještě někdy v budoucnu v telce kouknu, každopádně po shlédnutí zavládlo zklamání.

Prometheus (2012)

Logika. Špetka jakékoliv logiky. To je to, co tomuhle filmu chybí. Naprosto otřesný scénář, který se může líbit snad pouze lidem s IQ do 80. Dva vědci, kteří se bojí svých vlastních stínů, chtějí o pár minut později pohladit mimozemského hada. Vědecká expedice, co letí přes půl vesmíru, očekává se, že společne projdou extrémníma situacema, a oni se poznávají až na té planetě. Charlize Theron umře, protože neumí běhat do strany. Hej, sme pár minut na cizí planetě, pojďme si sundat masky ať na nás může něco skočit! Za co, pane bože, za co?

Grave Encounters 2 (2012)

Hovadina největšího rázu. Oproti jedničce naprosté zklamání až rozhořčení. Mám smysl pro fantazii, ale aby psychiatrická léčebna (budova) vkládala komenty na youtube, to je už i na mně moc...

Chata v horách (2012)

Tak to byla teda solidní 'čípovina' :D Něco málo to do sebe to má, nějaký nápad tam byl a vyhulený Marty s teleskopickým bongem boduje, ale jinak zklamání... čekal sem brutální horor, a ona z toho je americká komediální vyvražďovačka s mírně netypickým rozuzlením...

Iron Sky (2012)

Trochu sci-fi, trochu akční, jedna hezká vesmírná bitva a jedna humorná scéna, která mě rozesmála (výstup severokorejského zástupce na summitu), jinak jedna z největších píčovin, kterou jsem v poslední době viděl. Absolutní zklamání a už vůbec nechápu to vysoké hodnocení. Třeba se ke mně dostala jen nějaká špatná verze... třeba existuje ještě nějaká jiná, která je mnohem lepší, má víc logiky než co by se za nehet vešlo a je třeba i vtipná. Jinak mi tohle prostě hlava nebere, jak se tohle mohlo někomu líbit.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Společně s Comebackem jeden z mála opravdu vtipných a sledováníhodných nováckých seriálů. Lepší epizody střídají ty občasné slabší, ale tak už to bývá... Stejně Okjesní pjeboj patří k tomu nejlepšímu co za posledních několik let na české scéně vzniklo.

Bez návratu (1998)

Nuda, nuda, nuda. Prachbidny beckovy film, zradne lakajici na nekolich slavnych jmen, ktere to bohuzel nejsou schopny zachranit. Jedno shlednuti v televizi sem vydrzel, ale po druhe - ne, dekuji. 2* za hudbu a celkem sympaticky zaver.

Ranař (2011)

Skvělý film! Těšil sem se na něj už od doby co sem koncem roku 2011 shlédl trailer, a musím říct, že rozhodně nezklamal! Při sledování Goon-u jsem byl buď napjatý jak guma u trenýrek návštěvníka fast foodu, popřípadě jsem se za břicho popadal. Výborná podívaná se skvělým Seannem Williamem "Stiflerem" Scottem v hlavní roli, a pro fanoušky hokeje dvojnásob. Měl sem pro tenhle film nastavenou laťku dost vysoko, ale že budu psát až v takových superlativech, to sem sám nečekal.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První série 4*, druhá série 5*, třetí série 4,5*.

Cizinec (2010)

Angelina, pojez trochu! Jinak celkem průměrná nuda s "překvapivým" závěrem, který člověk vytušil snad už v polovině filmu.