Já, legenda (2007)

Ze začátku se to rozjíždí pěkně, ale ten konec je docela o ničem. Je to škoda, mohlo to bejt mnohem lepší. Ale i tak je to na slušný 3 hvězdičky.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Viděl jsem tak 10-20 dílů, ale ani jeden jsem neviděl do konce. Vlastně jsem to sledoval jenom kvůli těm dotazům na ulici, jinak to byla hrozná nuda.

Zelená míle (1999)

Tak začátek filmu se rozjíždí docela pomalu, ale postupem času se z toho stává jeden z mých nejlepších filmových zážitků, stejně jako u Vykoupení z věznice Shawshank.

Crash (2004)

Zajímavej film o rasismu, podle hodnocení bych ale čekal víc. Je tam možná až moc příběhů různých lidí. Moc chyb bych tam asi nenašel, ale zas tolik mě to nechytlo, aby to bylo na plný hodnocení, chybí tomu rozvinutější příběh.

Gattaca (1997)

Dokonalý film. Gattacu by si měli všichni začínající filmaři pouštět, aby viděli, že ve filmu je nejdůležitější příběh a že na rozpočtu až tak nezáleží.

Con Air (1997)

Kdyby nebyly nějaký scény tak nereálný, např. "letim 100 metrů a pak si v pohodě odejdu", tak by možná bylo i 5 hvězdiček.

Mrazík (1964)

Sice v Čechách kultovní pohádka, ale takových se natáčí po světě každý rok stovky a nikdo by jim nedal víc než dvě hvězdičky (myslim uživatele nad 10 let). Ani jako malýmu klukovi se mi Mrazík nikdy moc nelíbil a každoročním opakováním se mi hodně znechutil, pořád tam vidim víc a víc chyb. Nejspíš to je film, kde je nejhorší poměr kvalita/hodnocení.

Milionový závod (2001)

Asi jedna z nejlepších komedií poslední doby. Dokázal sem se tomu často zasmát i po třetím shlédnutí. Nejlepší je určitě Rowan Atkinson, nejvíc ale vynikne při originálním dabingu. ;)

Kobra 11 (1996) (seriál)

Asi nejlepší německý seriál, přesto to jsou jenom slabší 3*. Ale když mě bylo tak kolem 12 let, tak jsem se na Kobru rád díval, teď by mě to už asi dost nudilo.