Muži v černém (1997)

Ve své době velká hitovka, dnes lehce nadprůměrná komedie s výtečným Smithem a profesorským Jonesem. 65 %

Fresh Prince (1990) (seriál)

Jediným kladem je opravdu jen Will Smith

Sláva (1989)

Jedna z prvotin výtečného Zwicka, která si bere "patrioticky" na paškál občanskou válku v dnešních USA a postavení černošských vojáků v armádě. Výtečná akce, lehká poklona současné době rovnoprávnosti. 85 %

Blafuj jako Beckham (2002)

Nezávadná komedie s velmi dobrým J.Rhys Meyersem a k nakousnutí pěknou Keirou. To jediné si pamatuji z celého filmu, přestože byl o nějaké Britce indického původu a o její snaze hrát fotbal i když je holka. 65 %

Na hraně temnoty (2010)

Mel Gibson mi vážně chyběl. Jeho postava z dálky připomíná takového postaršího zchátralejšího Jasona Bourna, příběh je sice rutinní a klasický, ale v podstatě velmi dobře odvedená práce. 70 %

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Moc dobře si pamatuju, jak jsem na tom byl kdysi v kině a docela se mi to líbilo. Přesný přepis videohry, příběh blboučký, ale docela zábavné. 65 %

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Hill a Spencer ve velmi dobré formě, opět zábavná komedie-western, která zpříjemnila mé mládí u televize. Idoly dětství. 75 %

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Velice vtipný spaghetti western, který sem jako malý naprosto žral. Spencer a Hill ještě viditelně mladí, neokoukaní, nápadů je zde vidět požehnaně. Super vzpomínky. 75 %

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Jedna z nejlepších komedií této dvojice, typická bláznivá zápletka, vtipné bitky, film mého mládí. Nejen díky vzpomínkám hodnotím tak vysoko. 85 %