Eli (2019)

Jako horor slušný. Proto hodnotím 4 hvězdy. Dobrej horor aby člověk pohledal. Proto hodnotím 4 hvězdy. Samozřejmě Shawshank to není, ale v rámci žánru hodnotím 4 hvězdy. ;) PS: pokud nejsi de*il, nečti o čem to je, nečum na trailer, jinak tu pak budeš brečet, že jsi to "čekal" a budeš zbytečně podhodnocovat.

Haunt (2019)

Jako studenský film nějakého maturitního ročníku dobrý. Ale hrozné chyby. Chce to ještě trochu studovat.

Parazit (2019)

Celou dobu super... A pak zase natahovaný konec plný debilit, specialita Korejců. Smazat posledních 15 minut a bylo by to za čtyři hvězdy.

Slunovrat (2019) odpad!

Tak větší sračku, co má >70% jsem hodně dlouho neviděl. Připomnělo mi to The witch, stejný 2 hodiny halucinování o ničem.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Leonardo je pro mě fakt nejlepší herec současnosti. Radost sledovat co se sebou dokáže. Tím pozitiva končí. 50 a 60 ty léta jsem nezažil, takže pro mě některý scény neměly smysl. Django a pancharti zůstanou rozhodne o level nepřekonáni a podle toho musím udělit i hodnocení. Film stojí za to vidět, je to herecký koncert, ale podruhé si budu chtít pustit maximálně pár scén.

Záhadná bouře (2018)

Náročnější a lepší Frekvence z roku 2000.

Syn (2019)

Jako dobrý... škoda toho konce, hrozně jsem chtěl vědět co je s tím dítětem a proč to tak je....

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Mám horory rád. Rozhodoval jsem se mezi ** a *** . Nakonec dávám *** protože jsem delší dobu neviděl žádný koukatelný horor. Tohle je blbý jak do pr*ele díra, nejvíc mě iritovalo, jak každej vidí ducha, pomalu ho zabije, ale "nechám si to pro sebe a budu zapírat co to půjde" . U dospělýho to ještě jde pochopit, ale v 6ti letech, vrzly dveře a já letěl mamíí mamííí je tu duch.