Horší než smrt (2010) odpad!

EKL! EKL! EKL! Proč skvělou anglickou komedii museli předělávat? Místo černého humoru je to plný černochů po lobotomii, většinou ani neumí hrát. Za tohle bych dal někomu pár facek. Nedá se to dokoukat. Stačila chvíle. EKL! EKL! EKL!

San Andreas (2015)

Dvě hvězdy za efekty, jinak je to hroznej nesmysl :-D Nejvíc mě dojalo, jak se po tsunami potápěli v křišťálově čisté vodě :-D

Jessabelle (2014)

Horory mám rád a sleduji většinu použitelné každoroční produkce.... Pokud to máte podobně, určitě neuděláte chybu!

Demonic (2015)

Horory mám rád a sleduji většinu použitelné každoroční produkce.... Pokud to máte podobně, určitě neuděláte chybu. Bavilo od začátku do konce.

Muž odnikud (2010)

Neni to špatný, ale kvůli tomu, že všichni vypadají stejně a jména připomínají vzdechy, tak jsem se v tom dost ztrácel a moc mě to nebavilo...

Dobrou, mámo (2014) odpad!

Nuda , nuda , nuda. To jak je to s druhým synem, je jasný hned od začátku... Takže se hodinu a půl koukáte na nudu v domě, závěr je vysvobození a ne "šok ".

Backcountry (2014)

Velmi jednoduše, dobře, uvěřitelně a napínavě natočeno. Čekal jsem málo, dostal hodně. Napětí - "kdy na ně vyskočí ten medvěd" mi docela rvalo, chvílemi, nervy.