Senna (2010)

Senna-Prost, Prost-Senna obaja boli a zostanu legendami. Suboj, ktory nema v historii sportu obdoby. Nieco tak silne a posobive som nevidel. Som mozno tak troska blazon do F1 a nic nove som sa tu nedozvedel ,ale i napriek tomu som pri sledovani filmu ani na sekundu neprizmuril oci bolo to nieco fascinujuce. Ano prehanam ,ale ty co ma poznaju pochopia a jedine co mozem povedat k tomutu filmu je "DAKUJEM" a ani neviem preco mam zimomriavky po celom tele a slzy v ociach a vlastne viem preco. Tak este raz dakujem za uzasny filmovy zazitok !!!

Prokletý ostrov (2010)

K filmu len jedna poznamka Dachau bol oslobodený 29. apríla niesom si istý ,ale to ,že bol Dachau pod snehom a všetky telá v ňom boli zamrznuté na kosť to asi historicky nebude správne ,ale možno sa mýlim a áno film bol skvelý a hudba ozaj naháňala zimomriavky.

Světová invaze (2011)

Ak ste nevideli District9 , Invaziu svetov, ID-4, Black hawk down a ine skvele filmy tak si pozrite invaziu je to ako kratky prehlad kazdeho spomenuteho filmu :) Napriek tomu ,ze film vykrada vsetko co sa da tak mna to bavilo

Vraždy podle Jidáše (1999)

Jeden z lepsich filmov od Mulcahyho , ktoremu ,ale zial chyba lepsia hudba , ktora by navodila lepsiu atmosferu a taktiez charizmatickejsi zaporak. Ale najviac mi tu asi prekazal neustali dazd a v pozadi slnecne luce. Ale celkovo sa mi to na moje prekvapenie pacilo a ked som bol mladsi tak mi tento film dost nahanal hrozu ,ale teraz len skor usmev na perach :) A mimochodom na sluzobnom vozidle detektiva Johna Prudhommeho je poznavacia znacka 352 B.C. ,ale predpokladam ,ze autori to nejako nezvladli a malo tam byt 325 B.C. ;) a kto pride nato ,ze preco ma u mna velke + :D

Dokonalý únik (2009)

Za prirodu a za ako vzdy krasnu Millu aj 5* ,ale zial inac je to pre mna len priemer. Film na jedno pozriete nic viac nic menej. Od Twohyho by som predsa len cakal o nieco viac ,ale aspon ,ze ten jeho cierny humor tam zostal :)

Hasiči (2010) (TV film)

Nato ,ze ide o televiznu produkciu je to slusne (samozrejme dabing je hroza a hlavne len koli tomu za 2*) . Ale ak sa budem chciet pozriet na pracu hasicov tak si radsej pozriem 112tku :)

Slipknot: (sic)nesses (2010) (koncert)

Corey je pre mna viac ako len maskovany spevak je to proste boh (mozno prehanam ,ale texty ci vo Slipknote, alebo Stone Sour su pre mna niecim neskutocnym). Maggots forever !!! (R.I.P. Paul)

Martinka - Popoluška z Turca (2010) (pořad) odpad!

priznam sa hodnotim to len na zaklade uputavok ,ale prosto a jednoducho normalny clovek si na stedry den nepusti slecnu M. Je smutne ,ze na sviatok sviatkov TV JOJ nieco taketo odvysielala najprv som si myslel ,ze je to len zvrhlost tejto televizie ,ale obavam sa ,ze je to zial odraz slovenskej spolocnosti za co sa neskutocne hanbim, ze sme az takto klesli :/

Záchranáři (2006)

dobre po hereckej, skvelé po vizuálnej a dokonalé po hudobnej stránke ,ale za 5 to nieje

Sunshine (2007)

Podobnost medzi tymto filmom a videoklipom od Linkin Park - "Leave Out All The Rest je len nahodna ? :) Kazdopadne ide o skvely sci-fi film ,ake sa uz len tak zial netocia. Skvele ako po vizualnej tak aj po hereckej stranke a hudba priam vyraza dych ! Bravo Danny !