Karel Gott - Zůstanu svůj (2019) (TV film)

nechapem tento pocin. Pan Gott nikdy nebol moj oblubenec, ale napriek tomu viem ,ze pan Gott je legenda, ktora v Ceskoslovensku nema obdobu a navzdy zostane neprekonatelnou Ikonou a preto sa velmi cudujem ,ze vznikol tento ako to nazvat hovoreny prehlad jeho karierou. Ziadna emocia nic. Niekto tak vynimocny si zasluzi monumentalny dokument a verim ,ze jedneho dna sa ho dockame ,ale toto nieje ziaden dokument len akasi reportaz. Reziser nemal absolutnu ziadnu uctu je to hanba ,ze nieco taketo vzniklo !!!

Motýlek (2017)

nie, ze by to bolo zle ,ale to iste som si povedal pri filme s McQueenem a Hoffmanem, ale ... Vyprava bola skvela a zo zaciatku som si aj zacinal mysliet ,ze by to mohlo fungovat ,ale ... Stale pride to ale :) jednoducho som fanusik knihy a patri medzi moje oblubene a celu knihu vopchat do jedneho filmu sa jednoducho neda. Tato kniha si zasluzi jednu mini seriu aspon ako to bolo pri knihe Teror od Dana Simmonsa. Skoda za mna len 2* (u mna asi najkaviltenjsi dvoj* film :) )

Kam orli nelétají (1968)

uz viem kde brali tvorcovia hry Return to castle Wolfenstein inspiraciu :) je az neuverielne ako sa ta hra podoba na tento film. Ta Bavorska dedinka a hlavne lanovka je ako jedna k jednej :) Ale nato ,ze film je z roku 68 ,tak klobuk dolu ozaj dobre sceny a hlavne ta atmosfera je krasna. Skoda tej dlzky ,ale inac fajn mile prekvapenie ked som videl tento film uplne nahodou.

Zrodila se hvězda (2018) odpad!

Príspevok obsahuje spoiler :) za prve sa ospravedlnujem ,ze som dal odpad hoc povodne som chcel dat 4* ,ale preco som tak spravil ? To, ze BC hraje postavu skvelo nieje pochyb hoc mi jeho postava pokial ide o vystupovanie a prejav az moc pripomina Eddie Veddera, ale to je skor bonus ,ale co ma neskutocne vytocilo a sklamalo bol zaver doslova som bol soku z poslednej pol hodinky. Nie z toho ako dopadol, ze hlavny hrdina umiera to som aj ocakaval ,ze to tak dajako skonci ,ale ide o sposob ako umiera a cele tie okolnosti. Je to len rok a pol co nas opustili Chris Cornell a predovstkym Jester Bennington a smrt hrdiny az prilis kopiruje smrt tychto dvoch velikanov. Zoberme si len Jestera, vylieceny a navonok vyrovnana superstar co mala svoje najtemnejsie obdobie za sebou sa obesi a pri jetho tele najdu taktiez lieky a + plus ten zaverecny koncert LG az moc pripominalo rozlucenie sa s Jesterom a ta jej rec bola az moc podobna Talindinej reci (manzelka Jestera) jednoducha mi ten zaver prisiel ako totalna neucta hlavne Jesterovi a preto davam hodnotenie ake davam :/ ten zaver si autor mohol ozaj odpustit a ked uz mal umriet mali to spravit inac

Ztracen ve vesmíru (2011)

ako velky fanusik AVA som si to nemohol nechat ujst, ale zial mal :/ Po hudobnej stranke je to perfektne ,ale to je tak vsetko. Aj tu jednu hviezdu davam len a len koli AVA. Ako tu uz niekto napisal film ,ktory sa hraje na nieco co nieje

Helix (2014) (seriál)

prva seria jednoznacne za 4* na moje prekvapenie to bol ozaj zazitok, ale druha seria no po druhej casti uz mam dost a koncim. Naprosto straca atmosferu prvej serie a je to totalny brak. Skoda ,ale 4* ponechavam koli prvej serii. Druha seria = odpad

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

tak neviem preco tolko negativ ja som sa velmi dobre zabavil az som z toho sam prekvapeny. Pre mna jedno z naj prekvapeni v tomto roku. Od cias Mavericka som sa tak dobre nezabavil na ziadnej westernovej komedii. A Charlize je fakt ... No proste je :)

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Najprv spravil Moore dva dobre filmy (teda aspon podla mojho nazoru za nepriatelskou liniou a let Fenixa), ale potom mi "spackal" jedneho z mojich hrdinov z detstva a to Maxa Payna a teraz toto a dalsi este viac spackany hrdina z detstva :/ Prosim uz zakazte dakto rezirovat Moorovi !!!

30 for 30 - Dávní bratři (2010) (epizoda)

Nieco tak ludske a emotivne som uz davno nevidel. Krasny pribeh o priatelstve a o tom ako dokaze aj to najsilnejsie priatelkske puto znicit jedna sk...na vojna a ako jedno male nedoruzumenie dokazalo zmenit zivot nielen dvom najlepsim priatelom ,ale vlastne aj definitivne rozdelit dva narody.

Noční můra v Elm Street (2010)

Freddy, ktory vypada ako keby mal Dawsonov syndrom :/ Prvy raz co mi bolo Freddyho viac luto ako jeho obeti.