Darwinovy ceny (2006)

wow super obsadenie super namet namiesto toho aby sa z filmu stala kultova cierna komedia vzniklo toto priemerna az podpriemerna zabavicka :/ teda ak sa to zabavou da nazvat. Film posobi ako zla televizna produkcia Taylorovi by som uz zakazal rezirovat ! Este raz velka skoda film si nezasluzi viac ako 1 hviezdu ,ale ako fanusik Darwinovych cien davam za 3 hoc si to film vobec nezasluzi

Na stojáka (2004) (pořad) odpad!

a to som si myslel ,ze vcelku rozumiem ceskemu humoru, ale vzdy to pozeram len s otvorenou pusou a cumim co je to za k..... Dufam, ze uz nato na HBO viackrat nenatrafim :/

Smrtonosná past 4.0 (2007)

chcel som dat 5 hviezdiciek ,ale John McClane a bez krvi uf to teda nie to akokeby ste maliarovi zobrali stetec :( . Ak raz bude aj 5te pokracovanie tak dufam ,ze sa opat vrati rating na R

Disturbia (2007)

troska kruty uvod pak vcelku zabavna zapletka ala teenagerske komedie a potom poslednych 15 min napodobenina Hitchcocka , ale na moje prekvapenie to vcelku funguje :) Dobry film na sobotny vecer.

V zajetí rychlosti (2005)

film nic extra ,ale ta kamera uf to som ozaj necakal tie zabery z jazd v pusti boli ozaj nadherne !

Max Payne (2008)

Som velky fanusik hier s Maxom Paynom a preto je tento film pre mna velkym sklamanim. Mozno keby som nikdy nehral tuto hru tak by som si povedal ,ze vcelku normalny akcnak ,ale kedze tuto hru poznam takmer detajlne tak musim zial povedat ,ze je to velke sklamanie :/ Niesom ziaden maniak na pocitacove hry, ale Max Payn ma proste dostal. Ta husta a temna atmosfera hry je proste jedinecna. A prave film v tomto zaostava hoc sa Moore snazi navodit atmosferu ako v hre tie zasnezene ulice , padajuce vlocky, spomalene zabery, ale proste na hru sa to vobec nechyta. Ale predovsetkym co je na hre najskvelejsie a co robi celu hru tak dokonale pochmurnou a temnou nieje len dokonala vizualna stranka ,ale predovsektym je to hudba !!! Hudba od Merilyna Mansona je neskutocna a robi celu hru neskutocne tajomnu. A to zial vsetko vo filme chyba a preto okrem nazvu to nema s hrou zial nic spolocne :( A navyse herec James McCaffrey je omnoho doveryhodnejsi ako Mark. A este na zaver Monu vobec nemala hrat Mila Kunis to skor Olga Kurylenko by bola lepsia Mona ! Je to proste nepodarena kopia hry bodaj by tento film nikdy nevznikol !!!

Halloweenská noc (2007)

no povodne som chcel dat len za 2 ,ale koli vlkodlakom som musel dat 3 :) len skoda toho konca :/ (mohlo to byt aj za 4) ,ale ako vravim nastastie tam bola scena so vlkodlakmi a to cele zahranilo, to bolo jednoducho perfektne lepsie by tuto scenu nenatocili ani Tarantino s Rodriquezom ;)

Ong-Bak 2 (2005)

dal som 4* hoc film nema hodnotu ani dvoch pretoze je to jeden velky chaos ,ale Tony Jaa je neskutocny je to proste "umelec" co sa bojovich umeni tyka. Niekedy som mal pocit ,ze sa ani nepozeram na film ,ale na akesi promo video jeho bojovich schopnosti ,ale stalo to zato a som zvedavy kedy a ci vobec dostane sancu aj na zapade (hoc osobne mam z toho obavy ako by to dopadlo). btw preklad The protector = Ong-Bak2 je viac ako usmevny :D zas raz cest nasim distributorom ;)

Torque: Ohnivá kola (2004)

no asi sa zhodneme natom ,ze Kahnovi gravitacia a ine fizykalne zakony moc nehovoria :) ,ale i napriek tomu je to po vizualnej stranke uchvatne teda az na ten zaver to uz bolo troska silna kava skoda mohlo to byt aj viacej nez za 3*

10 000 př. n. l. (2008)

no Emmerich ma dajaku slabost pre pyramidy nieco uz nacrtol vo hviezdnej brane len tu sa vratil o par tisicroci spat a mne sa to vcelku pacilo a ako citam asi ako jednemu z mala :) ,ale aky uz len scenar chcete ked film sa odohrava 10 000 rokov pred n. l. ? :)