Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

50-60% ... Akčné by to bolo. No vrchol filmu prišiel ešte pred polovicou v podobe výbušnej naháňačky. No prevedenie niektorých iných scén bolo niekedy už naozaj prehnané. Vtipné to miestami tiež ostalo. Ale inak celkom bullshit, často nekorešpondujúci z predchádzajúcimi premisami. A herecké obsadenie totálne mimo.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Okrem vcelku dobrej atmošky, to bolo zlé od scenára až po herecké výkony. A ani tie vražedné scény nestáli ani za mak. Aj 2 hviezdy su možno veľa, ale nebudem lakomý.

X-Men 2 (2003)

Prišlo mi to hlbšie, viac emócií ako v jednoške, viac inteligentných kecov na úkor akcie čo mne ale nevadilo. A inak kvality z originálu ostali, takže som bol u X2 spokojnejší. Btw. scéna u Bobbyho rodičov nápadne pripomínala gay coming-out: "When did you first know you were a mutant?" ... "Have you tried not being a mutant?" =D ... 85%

Zrůda (2003)

80-85% ... Najväčším plusom celého filmu bola Charlize Theron a to nie len jej herecký výkon ale aj to čo z nej maskéri dokázali spraviť. Na nepoznanie! Film je veľmi emocionálny a necháva diváka samého sa rozhodnúť na ktorej strane bude stáť. Aileen Wuornos je v v mojich očiach obeťou spoločenského systému a neraz mi jej bolo ľúto aj keď v závere to už preháňala. Veľmi kompaktný film.

21 gramů (2003)

úžasná skladačka...človek je v prvom okamihu trošku vyvedený z miery že čo kam teraz ako patrí ale neskor pochopí o čo vlastne ide...výborný námet , výborne zahrané

Červený drak (2002)

70% ... Atmosféru by to aj malo. Psychopatický Ralph Fiennes to utiahol za všetkých protagonistov. Hannibal mal žalostne malo priestoru. Čo sa týka vražednosti dosť striedme. A inak až na pár výnimiek príliš priamočiare.

Dlouhá cesta (2002)

áno bolo to veľmi patetické a klišé ale čo už keď miestami tie emócie naozaj fungovali a naozaj dobrý soundtrack :)

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

celkom zbytočné pokračovanie...nasilu sa autori snažili vzkriesiť Michaela Myersa aj keď v predchádzajúcom dieli stratil hlavu...celé to pôsobilo amatérsky, herci na riť, jediné pozitívum je aj tu slušná porcia vyvražďovačiek a krvi

Hrdina (2002)

prizávam kvalitu tohto filmu ale mne proste veľmi vadili tie bojove scény a lietanie...preto v celkovom dojme dávam iba 3*

Chicago (2002)

Pop. Six. Squish. Uh, uh. Cicero. Lipschitz. .... Ako veľký fanúšik muzikálových filmov musím uznať, že aj tento je skvelý ale nedotkol sa ma natoľko ako iné muzikály (napr. o rok starší Moulin Rouge!) ale hudba bola skvelá, kostýmy úžasné a o hereckých výkonoch ani netreba hovoriť.