Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House má fakt super hlášky s nikým se nemazlý a má svůj osobitý přístup k pacientům a jejich diagnózám, toho dělá neobyčejným a je na co se dívat! Hlavně mám rád seriály z nemocničního prostředí a tenhle se k nim bude 100% řadit.

Rytíři nebes (2006)

Jó, tak nějakej ten děj to mělo. Strhující jak Pearl Harboro to nebylo. Jeana Rena, bych v tomhle filmu nečekal, ale když z toho zřejmě chtěli mít trhák, tak ho tam dosadili. Stejně neměl hlavní roli a ani nějaký prostor na veliké jerectví... Na sruhou stranu všichni natáčí filmy o druhé světové válce ne o prví, cože má i mé sympatie. Ale chtělo by to trochu víc propracovat, samotné stíhací lety celkem ušly, ale taky se určitě něco dělo na zemi. Dal bych tomu tak 60%

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Tak tady fakt nevím, o co režisérovi šlo. Jestli to jako měla být komedie, tak by si měl asi přečíst příručku „malého režiséra“, co znamená slovo komedie. Ani jednou jsem se nepousmál, nic to se mnou nedělalo. Žádná vtipná hláška, žádná vtipná scéna. Simon Pegg se sice snažil tvářit drsně, ale vypadalo to spíš, jako kdyby si nadělal do gatí. Ještě mi to připadá, že se někdo moc koukal na Tarantina, a snažil se to na konci napravit nějakými krvavými scénami, jenže si neuvědomil, že jsem měl k obědu kečup na špagetách, tudíž už jsem ho přejedenej, natož abych se na něj koukal, jak mi lítá na monitor!!!

Vratné lahve (2007)

Trochu depresivní snímek. Na každém kroku na vás dýchá nepříjemné počasí, staří lidé a jejich problémy. I když Svěráka nemám dvakrát v lásce, musím přiznat, že se mi v tomhle podání líbil. Asi taky proto, že on sám je starší pán a nemusí si na nic hrát a podává to prostě tak jak to je. Téma se starým skoro už důchodcem, který se vlastně nedokáže smířit s tím, že by nic nedělal a při tom má ještě choutky jak dvacetiletý nadržený kluk, je geniální. Možná bych ale fakt udělal trochu s tím pochmurným dějem, myslím si, že by to vůbec nikomu neublížilo, kdyby se občas i hlavní hrdina zasmál, ale na druhou stranu kolik starých lidí jste viděli se smát.

Ajťáci (2006) (seriál)

Skvělej britskej seriál!!! Ale je fakt škoda těch málo dílu na jednu řadu. Je to škoda, jelikož se to nesmírná podívaná aspoň pro lidi, kteří trochu rozumí IT, což v dnešní době skoro každý.

Prázdniny (2006)

Romantické filmy nějak nemusím, nebo spíš se na ně moc nekoukám, možná to je tím, že mě odrazují ty německý filmy na primě. Tak jsem po dlouhé době udělal výjimku a koukl se na Prázdniny. Musím říct, že to byla příjemná změna po těch všech akčních filmech, které jsem viděl. I když jak jsem řekl, na romantiku nejsem přeborník bylo to něco jiného než všechny ostatní, kdy si říkáte už půl hodiny dopředu, že se k němu vrátí a budou mít kupu dětí. Naštěstí o tomhle jen ten film není, je to propojení více osob a vy nečekáte až do poslední chvíle jak to dopadne. Ač jsem chlap, tak mi v očích uronila nejedna slza, jelikož podkres hudby tomu dodával fantastickou atmosféru. Co se týče herců, byl to perfektní výběr, Cameron Diaz jsem neviděl pěkně dlouho a takhle role jí sekla! Ani jach Black, mi konečně nepřipadal jak nějaký neohrabaný ťulpas. A konec, no konec, jak má sice asi být, ale vlastně trochu neočekávaný oproti začátku filmu, tak to má být!

Sejmi eso (2006)

No musím říct, že to byla parádní řežba. Tohle skoro překonává Tarantinovy krvavý filmečky. Na začátku na mě bylo trochu moc informací, hlavně se pořádně zorientovat kdo používá jaký metody zabíjení a vo co jim vlastně jde. Ale jakmile se děj trochu pohnul dál, bylo mi hned jasný, jakým směrem se film bude pohybovat. Je to jako byste nastoupili do rychlíku a nemohli zastavit. Všechno nabíralo velkých obrátek až k samotnému závěru. Samotné vyvrcholení krvavé jízdy mě trochu překvapilo, bylo až moc klidné, ale na druhou stranu to bylo originální. I tak musím dát jen 3 hvězdičky, jelikož nebýt těch stříleček a plno krve. Bylo by to naprosto o ničem.

Spláchnutej (2006)

Docela průměrný animák, který hlavně ocení děti. Byl jsem rád, že jsem viděl taky něco jiného, než jen ohraný zvířátka ze zoo, či podobný domácí mazlíčky, který se docela rádi v podobných animácích opakují. Hodně mě překvapila grafika, krysy a žabáci byly perfektně zpracovaný. Ve výsledku šlo o průměrný animovaný film.

Voják (2006)

Wau Mariňák, jak se psalo v originále, jo to bude jízda, střílečka, či snad boje muž s mužem… Všechno tomu nasvědčovalo dobrých 5 minut. Jenže nějakej chytrolín si řekl, že tohohle už bylo dost, tak vymyslel, že místo toho bude takovej fešnej „Rambo“ běhat po lesíku a pronásledovat špatný lidi a navíc, aby to mělo náboj, tak mu unesou jeho ženu. Jaká škoda, že ještě nebyla pořád tma a třeba taky nepršelo, aby to bylo dramatičtější. BOŽE!!!! Tohle už dál nejde, dyť musí hned být jasný, co se bude dít, co přijde za zvrat, nějaký ubohý stopování v lese, občas nějaká ta rvačka. Samoržejmě náš „Rambo“ abych nezapoměl dostal třeba železnou palicí do břicha, sice se chvilku potácel, ale pak se zvedl a šel v poho dál, moc reálné mi to nepřijde, ještě zvlášt když jede v autě a střílej po něm ze sapíku, z devítky a ještě z něčeho a pan „Rambo “ jede bez kapoty a nedostane ho ani jedna kulka. Dobrej vtip, ale ne moc pro mě, tohle už moc nežeru. Možná, že i v Kobře 11 dostanou občas kulkou, ale s tímhle chlápkem nehne nic a nic ho nezastaví. Jo ještě jsem zapoměl na zkorumpovanýho poldu. Tak to už bych vůbec, ale opravdu vůbec nečekal. To jsem se radši mohl dívat hodinu a půl na svýho psa jak spí a bylo by to zajímavější.

Dokonalý trik (2006)

Docela mi to zamotalo hlavu a neměl jsem z toho dobrý pocit, ale ukázalo se, že jde o velice dobře promyšlený tah režiséra, který napíná a napíná hned od začátku samotného filmu. Souhlasím s některými uživateli, že jde ale o dost přetažený film, co se týče času a kouzel, které dotyční mágové provádějí. Mohlo toho být vidět trochu víc, i když nemůžete čekat samotného „kaprfílda“. Docela jsem byl celý sám v údivu na konci filmu, celé rozřešení, na které čekáte je šokující a pro mě osobně nečekané.