Grandhotel (2006)

Takovej oddychovej průměrnej filmeček. Přišlo mi to spíš jako hořko-sladká komedie, ale bez nějaký větší myšlenky a hlavního děje. O žádný velký herecký výkonech se tu nedá diskutovat, ale na druhou stranu se zasmějete vtipným narážkám a dialogům. Velkým pozitivem je velice dobrá hudba, která v některých pasážích až leká a zamrazí. 50 %

Superbad (2007)

Naprostá hovadina, ještě se snaží napodobit Prcičky a jiné podobné typy filmů, kterých tu je tuny a tohle se fakt nepředvedlo. Možná to bere puberťáky a některé nedospělé uživatelé, jako moji 2 bývalý spolužáci, ale těma to asi končí :D …..18%

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Nic moc teda, oproti serílu se to nedá srovnat. Bylo to hodně zmatečný, poslední dobou vidím jen samý filmy co se vracej do minulosti a zase do budoucnosti. Z toho se mi už trochu točí kebule. A tenhle byl fakt dost hustě zamotanej, jen tak tak jsem to pobíral. Ani samotnej příběh mě moc neoslnil, nebylo to ono. Asi víc mi dá jednotlivý díly Futuramy. Teď jen budu čekat na to co se objeví tenhle rok za další filmeček, snad nebude tak vycucanej z prstu jako Big Score. 65%

21 gramů (2003)

Řekl bych, že to bylo lepší než Amores peross, ale ne zas tak moc. Je to teda o dost líp sestříhaný a není v tom takovej bordel, což se asi dosti poučil právě z Amores perros. Příběh je vlastně takovej obyčejnej, žádný hluboký vnímání nebo něco podobnýho, to vlastně ani film nepotřebuje, vzhledem k posunům do na žačatek konec a tak různě se to hezky zamotává, vymotává až to ve finále dá ten správný výsledek. 3 hvězdičky jsou málo a 4 zase moc, je to přesně něco uprostřed! Možná, když se na to kouknu po druhý, ale to až to zase dá nějaká naše komerční tv, poznám víc souvislostí a skrytých věcí, kterých si člověk hned tak nevšimne, ale to až někdy, tolik mě to zase nebralo... 75%

Temný úsvit (2006)

Válečný drama to bylo perfektní, tolik bolesti a nesnáze ze situiace, do který se dostal jeden voják letectva... ale ... nevím kdo to stříhal, že tomu tak dal na prdel! Úplně mi zkazil dojem z dobře rozjetýho filmu. Jednou běžej, pak náhle rychlý střih a seděj v trávě, zase rychlej záběr a tak to šlo pořád do kola. Kdyby děj nechali trochu plynout udělali by o dost líp. Dávám 65%

Resident Evil: Zánik (2007)

Jako jednička, dvojka tak i trojka stála za starou belu. Nějak nemám sílu to ani komentovat, všema 3 dílama filmu jsem akorád ztratil čas. 50%

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Už to bylo o dost lepší jak jednička, ale přeci jenom pořád docela nudný a chudý na nějaký pořádný efekty. Jsem hrozně zvědav na Zánik, snad to bude to nejlepší z celé série, jinak mě to hodně zklamalo!! 55%

Resident Evil (2002)

Absolutně nezáživnej "zombie" film. Chvilkama jste napjati, ale to je tak vše a nic to ve mě nezanechalo, skoro jsem po 3 hodinách zapoměl o co tam šlo.... 25%

Saw 4 (2007)

Čtyřka se snažila spíš o totální nechutnost a zkoušku, co váš žalůdek vydrží. Naštěstí vydržel, i když jsem při tom večeřel řízeček, sice to byl divnej pocit, když u toho před váma visej střeva a mozek jen tak jezdí v baňce ale budiž. Nevím ani co víc napsat, všechno už tak bylo v předchozích dílech, všechny vychytávky překvápka a různý nástroje. Jen prostě vždycky konec je natolik vychytanej, že je překvapující a nikdo nečeká, co se z koho vyklupe, i ten nejmenší podezřelej je někdy ... Pokud jste viděli předchozí díly, tak se na to z povinnosti koukněte, jestli neviděli namá to cenu, stejně to už nepochopíte, jelikož musíte vidět návaznosti z předchozích dílů. Celkem 70%

Saw 3 (2006)

Říká se do třetice všeho dobrého i zlého... bohužel dva předchozí díly byly dobrý, musel přijít podle tohodle přísloví ten špatný snímek. A přišel. První půl hoďku se bylo všechno moc zmatečné, lidi, kteří byly uvězněni jste si ani neužili, ptž na past měli tak minutku a než jste přišli na ten celý mechanizmus tak... Hlavní děj, okolo kterého se to odehrávalo byl taky celkem nudnej a nemělo to šťávu jako u předchozích dílů. Přitom mi to přišlo jako kdyby herecké výkony klesly na 0 a nechutnosti přidali 95%. Celkem dávám 50%