Roming (2007) odpad!

Už si ani nespomínam kedy som dal naposledy snímku "odpad!", tento si však budem pamätať ešte pekelne dlho. Najdlhších 105 minút v mojom živote. Nuda a ešte raz nuda, dokonca aj skvelý Bolek Polívka ma v tomto filme mimoriadne iritoval. Jedna-dve polovtipné hlášky nezachránia film.

Pošta pre teba (2004) (pořad) odpad!

Túto pseudo-lásky-strasti-plnú talkshow som nikdy nemohol ani cítiť. Oproti Pošte pre teba sa Modré z neba javí ako sladučká laskonka. Skrátka, Brychtová&jej neúprimná ľútosť a tupé obkecávanie je určené len pre fajnšmerkov z rád dôchodkýň..

Piknik klub (2010) (pořad) odpad!

"Vtipné", "moderné" a vždy "pohotové" moderátorky nás poučujú o všetkom možnom i nemožnom. Nie, ďakujem.

Bastardi (2010) odpad!

Traja kluci šinterskí znásilnia dievča a keď počas škrtiaceho chvatu (opaskom okolo krku) zistia, že je mŕtva, šéf party prehlási len "jdem vole" - čože?! __ Herci? Ďalšie wtf. Jediná schopná tvár dostala skoro ihneď po hube baseballkou. Mimochodom, prečo syn veľkého mafiána chodí do podpriemernej školy s podpriemerným učiteľským zborom? A tak ďalej, a tak ďalej, kiks za kiksom. Od úvodných minút prehané, trápne a amatérske. Toľko nelogických, dementných scén a nápadov nemá snáď žiaden film. Pokiaľ vás však problematika agresívnych maloletých študentov oslovila, ale chceli by ste ju vidieť v kvalitnejšej forme - skúste - Class, Eden Lake, Ondskan

Cradle of Fear (2001) odpad!

Nádejné poviedky pod taktovkou netalentovaného režiséra, ktorého umenie začína odseknutím hlavy a končí nahými scénami v ženskej vani. A mimochodom, nebyť tých kúpeľňových scén, pravdepodobne by som zaspal. Veľmi chabé.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Nebudem to dlho odkladať a tak na rovinu. American Pie:The Book of Love je jedna veľká primitívna sračka. Dokonca ani dievčatá už niesu to, čo bývali. Séria prcičiek pre mňa definitívne skončila po tretej časti. Už dlhú dobu som nedal filmu odpad, pretože si stojím za tým, že na každom z nich bolo treba aspoň kúsok námahy, ale dnes urobím razantnú zmenu. Do budúcna by si mal John Putch (kto to s prepáčením do puče je?) brať žiarivý príklad z takého Fired up.

Aha - dvaja v tom (2008) (pořad) odpad!

Príšerná blbosť, vytvorená presne z toho dôvodu, z ktorého vznikla šou mojsejovcov (to malé “m” je zámerné). Ak by ma niekto nepochopil, radšej vysvetlím. Nenájde sa ani žiaden rozumne uvažujúci človek, ktorý by pozeral jednu z týchto “tv šou” kvôli inteligentným názorom Braňa alebo Noriky. To isté platí aj u Mária a Paviela (čo to je za meno do prdele?..). Tým chcem povedať, že ak sa už nejaký ten odvážlivec nájde, vyhľadáva len ich primitívne vtípky a scény, kde sa na celej čiare strápnia. Ja osobne som videl jednu časť a tá mi absolútne stačila .

Aterrados (2017)

Atmosféra Aterrados nebola vôbec zlá, ale nezmyselný dej ma postupom času začal akosi nudiť. Hlavné postavy navyše príšerne postrádali charizmu a vôbec som sa nebál o ich životy.