Kokain (2001)

Film je sice dlouhý každopádně mě pokaždé když ho vidím šokuje. Tím jak se z lidí co máte rádi stávají svině. Jak pijavice z vás vysávají peníze a jak jen chvíly si užíváte peněz pokud jste chamtivý.Jeden z hodně mála filmů co upoutá a zobrazí jak se v této době obchodovalo s drogama ;) 85%

Výměna (2008)

Naprosto perfektní snímek se zastoupením skvělích hvězd. Naprosto zajímavé a vdechující atmosféra :) Nemohu jinak než dát 5* ;) Doporučuji všem.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Viděno na premiéře v kině. Docela sklamání po všech těch trailerech které sem viděl.Do kina jsem šel s nadšením a odcházel ne zrovna sklamán ale úžasně nadšen taky ne . Film holt spolk jméno Keanu Reeves , partu dobrej grafiků kteří se postarali o efekty a vua lá máme tu velkej film ale bohužel dostane jen 3 *** . Efekty a hollywoodské stars pro mě nejsou půlka kvality a příběh kde se střídá s emocema a klišé.

Nebezpečný cíl (2008)

Je mi velice líto že Nicolas Cage vzal roli do toho filmu. Film je dle mne naprostá slátanina a ničím nepřekvapí. Kdybychna tohle šel do kina , neodcházel bych uspokojen.Je teda pravdou že jsem viděl i horší filmy to sice ano. Ale taky daleko lepší a tohle patří někam spíš pod průměr. 45%

Stmívání (2008)

Jelikož jsem přívržencem upírů a jiných ''studených'' bytostí . Nemohu tento film schodit, vždy mě fascinovalo jak jsou upíři silní,rychlí,či nesmrtelní a v tomto filmu to je krásně ukázáno. Upír se zamiluje do obyčejné smrtelnice která 50% filmu zjištuje že je to vlastně upír.Poté na basebalovém zápase potkají jinou partu upírů a jeden z nich vycítí že je s upíry člověk. A vydá se ho lovit , upíří rodinka pomáhá celej film smrtelnici která se celou dobu snaží být upírka. Nepřekvapí ale ani nesklame 56%

Gattaca (1997)

Výborný film,skvělé obsazen,í perfektné příběh ,bezchybná hudba, a plné emocí. 5* SCI-FI co doporučuji vidět !

Street Kings (2008)

Solidní akční thiler s Keanu Reevesem o skorumpovanejch poldách. Doporučuji si nenechat ujít 4****

Babylon A.D. (2008)

Mám rád SCI-FI , mám rád Vin Diesela , mám rád akci , mám rád postapokalyptický nádech . Tudíž nemohu tento film poslat ke dnu a 3 *** jsou až až ;) Ale nelituji času u něj stráveném .

Discopříběh (1987)

Nostalgie ale hezká , mládí za komunismu a výstřelky mládí ... Michal David není zrovna můj pohár ale v tomhle filmu ho skousnu . Odpad to určitě není a doporučuji podívat . Samozřejmě že všechno co tam lidé nosí a používají k běžnému životu je již minulost [ snad kromě Škoda 105] :D ***

Zachraňte Jimmyho (2006)

Magořina - Každopádně film je zábavný pokud nejste ve stavu střízlivém :]