Sestry v Londýně (2001) odpad!

Ako to napísať jemne... Bolo to hrozné, nudné, trápne, odpad!!

Sedm (1995)

Na odporúčanie viacerých známych aby som si pozrel tento film že je skvelý priam famózny a je hriech, že som ho ešte nevidel, som sa po mesiaci odkladania si ho konečne odhodlal pozrieť a musím napísať, že ma určite nesklamal. Dokonalá pochmúrna atmosféra sleduje oboch detektívov na každom kroku. Čo ma však najviac očarilo na tomto snímku bol úplny záver filmu, kde príjmateľ očakával vytúžený happy end, ktorý sa však nekonal, ba naopak.

(J)elita ze střídačky (2006)

Svižná komédia, ktorá sa zameriava na prostredie baseballu zábavnou formou a ukazuje nám, že tento šport je naozaj pre každého...

Arabela (1980) (seriál)

Ako malý ušiak som túto rozprávku neskutočne žral a keď som náhodou nestíhal prísť zo školy na čas, tak som si epizódu vopred pripravil na nahrávanie, aby mi neušiel najmenší detial.

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Ani lietajúci Falko z tohto tu nedokázal vykúzliť niečo, čo by sa dalo nazvať filmom.

Tři veteráni (1983)

Krásna rozprávka mojho mládi a to vyvrcholenie to bol neskutočný zážitok. Do života mi dala určite mnoho rád a poučení.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Perfektný seriál na poli sitcomov, viac krát ako "Dva a pol chlapa" som snáď videl len "Friends" a to je už čo povedať. Jediné mínus vidím len v roli malého chlapca Jacka, ktorý sa postupne ako seriál naberá na svojej dĺžke vyvíja z malého, zlatého šintera na veľkého, tučného, drzého pubertiaka. Napriek tomu, že s tým tvorcovia počítali od začiatku a prispôsobili tomu humor či dejové situácie, začína mi táto postava vadiť...

Šestý smysl (1999)

Napriek tomu, že som záverečnú pointu prekukol príliš skoro bol film fantastický a o to viac som si vychutnával ako mali tvorcovia vopred všetko premyslené.

Monstrum (2008)

Veľmi pôsobivo natočený film, kde od začiatku, do konca hlavní hrdinovia netušia, čo sa vlastne deje a spolu s nimi tak aj divák. Celé to je točené digitálnou kamerou, ktorá tak dotvára perfektnú atmosféru a vyvoláva, tým v príjmateľovi pocit, že všetko, čo sa deje je skutočné.

REC (2007)

Jeden z najlepších hororov, ktorý som mal tú česť vidieť za posledné roky. Najzaujimavejším na filme je prostredie, ktoré je na snímok tohoto formátu veľmi netypické, ale funguje perfektne. To, že je celý film natočený ručnou digitálnou kamerou mu len pridáva na autentickosti a celé to vyvrcholilo pre mňa celkom nečakaným záverom, ktorý bol kvalitne zachytený v nočnom režime.