Panic je nanic (2006) odpad!

Ruce pryč. Nic horšího jsem snad nikdy neviděl. Jediný důvod, proč jsem to nevypl již po prvních 20 minutách je, že jsem byl líný zajít si pro ovladač a tu neskutečnou blbost utnout.

100 žhavých tygřic (2002)

Jedna hvězdička a to pouze kvůli Jennifer Morrisonové. nic tak neuvěřitelně nesmyslného jsem dlouho neviděl. Tenhle film nebyl evidentně dělaný pro mě. Sice jsem ho skousl celý, ale považuji to za výkon nevypnout ho po první absolutně trapné půlhodině. Navíc velice otřesný dabing

Přežít Vánoce (2004)

Zvažoval jsem jestli 2 nebo 3 hvězdičky. Nakonec jsem dal 3, protože mezi zamilovanými komediemi o Vánocích to patří do lepší společnosti. Místy se dá i zasmát, ale všechen tento vtip je překrytý neuvěřitelně (ale opravdu neuvěřitelně) trapným námětem. Když jsem si po deseti minutách myslel, že vím ja film dopadne, vstoupila do děje další osoba. Ta zamíchala dějem natolik, že jsem konec znal až po 15 minutách. Můj názor: stačilo jednou a dost, ale určitě se koukněte (jsou totiž mnohem horší filmy).

Drž hubu! (2003)

I když Gérarda Gepardieua moc nemusím, tenhle film je pecka. S Jeanem Reno hrají perfektní dvojici drsňák-blb. U filmu se vždy směji a tím i velice dobře bavím od začátku do konce. Úkaz toho, že i komedie může být vtipná celá a nemusí obsahovat žádné trapné scény. "Měli by se stavět útulky pro blbce, ale představte si jak by ty budovy musely být velké." To co napsal Pacco je největší luxus a mluví to za všechno - Q:Ahoj! Jmenuji se Quentin, jsem z Montargis. V:Kašlu na to. Q:Nechce se ti mluvit? To se stává, že se ti nechce mluvit, když jsi v lochu dlouho, jak dlouho tu jsi? (ticho) Q:Znal jsem Afričana z Martiniku, kterej byl z Antil. V:Jo, byl z Antil byl Antilan vole, ne Afričan. Q:Jo byl Afričan, jmenoval se Josef. V:I Antilani se jmenujou Josef. Q:nevim... Q:No vidiš, teď už chceš mluvit, jak se jmenuješ? V:Josef. Q:Takže jseš Afričan! V:NE ANTILAN TY VOLE! Q:Jako ten druhej Josef, Afričan z Martiniku, kterej byl z Antil. V:Chceš mě vytočit?! Q:Ne, naopak, Afričany mám rád.

Delfín Filip (1996)

Pohodovej film. Jestli máte na starost mladšího sourozence tak si pusťte Delfína Filipa. Sourozence určitě zabavíte a vy alespoň zjistíte jak vypadal Elijah Wood za mlada, nebo co dělá Krokodýl Dundee u moře.

Ztraceni (2004) (seriál)

Jak jsem došel ke 3* - jednoduše. První serie byla absolutní pecka, které bych dal klidně 6 hvězd, ale to co předvádí ve třetí serii tak je to na mínus 2. Když jsem vypočítal průměr tak mi vyšlo 2, ale díky první serii jsem dal 3. Jinak seriál velice doporučuji. Vždyť u první serie jsem vydržel u kompu i pět dílů (bez jídla a pití :D :D). JInak souhlasím s Limou který(á) napsal(a) že : LOST JE DROGA S OPAČNÝMI ÚČINKY - ČÍM VÍC SI JÍ ŠLEHÁTE, TÍM MÍŇ VÁM CHUTNÁ. Kdyby producenti ukončili lost po druhé řadě tak by těch hvězdiček mohlo být daleko více a seriál by si získal můj obdiv.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Tyto tři hvězdy jsou sice hodně pěkné, ale jsou 3. Vtipná dvojice pasáků a dobré hlášky ( až se zeptám kdo chce nakopat prdel tak už tak svinsky chtrej nebudeš co ??) jinak nic originálního. POčátek velice vtipný, ale ke konci film ztrácí na šmrncu. Jo a můžete mi někdo říct kdo psal ten obsah ???? :D Co to máš sakra na sobě ??.. BUFU – jako blbec už furt

Tak jde čas (1965) (seriál)

co více dodat...... Tak jako zrnka písku v přesýpacích hodinách plynou hodiny našich životů směrem k neodvratitelnému konci... Vzpomeňme si na dějovou linii s ďáblem - to byla pecka

Jak se budí princezny (1977)

Velice krásná pohádka. Vladimír Menšik v roli Matěje mě pobaví pořád a pořád. Jedna z našich nejhezčích a nejpovedenějších pohádek vůbec.

Smrtonosná past (1988)

Dneska jsem si naložil tuto perličku. At řeknu co řeknu tak stejně tu už bylo několikrát řečeno. John McClane je bůh, jeho hlášky jsou super a film a má perfektní náboj. Když při otevření trezoru hrála Oda na radost byl jsem znova uchvácen. Střílejí na ně... Panikaří, nemůžou nic vidět...Střílejí na světla... (křach, křach).... Jdou po světlech