Faunův labyrint (2006)

Dva v jednom. Takhle se dá tento film charakterizovat. Boj se španělskými partyzány prolínaný pohádkovou tématikou. NEvím jestli by mě to nadchlo samostatně, ale spojené to bylo něco nového. Něco, co není okoukané a není dělané přes kopírák.

Tlumočnice (2005)

Jestliže je film napínavý a akce střídá akci, ať si klidně trvá dvě hodiny. Ale u filmu, který není ničím převratný, to není zrovna nejlepší řešení. Místy je to pěkná nuda, která je občas protkaná nějakou tou lepší scénou. Vynikající Sean Penn a nadprůměrná Nicole Kidman dělají film lepším. Film pojednává o africké politice, ale z jiného pohledu než ostatní.

Není co ztratit (1997)

Průměrná komedie s perfektním soundtrackem. Tančící ochranka a "ohnivý tanec" na Scatmana to bylo něco. Celkově nic užasného - pár zábavných scén ale jinak spíš průměr.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Nečekal jsem žádné oskarové role a žádnou scénaristickou bombu. Čekal jsem akci ve které budou padat hlavy a predátoři budou bojovat proti alienům ( jak už ostatně napovídá název ). To se mi také splnilo (ale bohužel v mnohem menší míře než jsem čekal). Jednoduchý a hloupý příběh. Také mě mrzelo, že v podstatě celý film byl ve tmě, takže místy nebylo nic vidět.

Stopař (2007)

Jelikož jsem neviděl originál, tak mě tento remake docela nadchl. Našlapaný začátek, ale konec trochu upadal. Seana Beana jsem žral ještě dřív než oddělal polovinu policistů z Nového Mexika. Je to dobrý psychopat, kterému jsem to aji věřil.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Jeden troj a půltý díl Simpsonů. Některé díly jsou horší než tento film, jiné zase lepší. Takový průměr... ale pořád je to ta žlutá rodinka v čele s Homerem. Ach k sakru to snad ne, poslouchejte chci tady 10,000 ostrech chlápku a 10,000 měkkejch chlápků aby ti ostří vypadali ještě ostřeji a seřadí se takhle: ostrej, ostrej, měkkej, ostrej, měkkej, měkkej, měkkej, ostrej, měkkej, ostrej...

Zabijáci osamělých srdcí (2006)

Mě se to líbilo. Perfektní vizuální spracování a docela zajímavý příběh. Poválečné období muselo být v Americe zajímavé. To co předvedla Marta (Salma Hayek) to mě dostalo. Role chladnokrevné vražedkyně, které vraždila z lásky se zhostila na výbornou. Film byl jinak průměrný, ale za nadprůměrnou roli Salmy Hayek dávám hvězdu navíc (jinak by to byly slušné 3*).

Střelec v ohrožení (2007)

Jelikož jsem od Wesleyho čekal víc, tak jsem byl docela zklamaný. Už to není co to bývávalo dříve. Ale není se čemu divit, protože poslední Wesleyho role jsou podobného ražení. Už to není ta akce co od něj fanoušek čeká. Film není žádný mega trhák, ale dá se na něj podívat. Vadil mi příliš jednoduchý děj, protože mi bylo hned jasné jak film skončí ( chtělo by to nějakou vyhrocenou situaci, nebo menší zdramatizování konce).

Zběsilý útěk (2006)

Abych řekl pravdu, tak jsem čekal nějaké nudné "bečko", ale to co předvedl Paul Walker, tak to mě mile překvapilo. Film by si zasloužil určitě daleko větší pozornost než mu byla věnována. Napětí od začátku do konce. Nebýt některých přehnaných scén tak dám klidně 5*. Poněkud ujetější konec, ale jinak super( akorá bych vystřihl tu linii s těma pedofilama, která nemá s dějem nic společného). Ve filmu je snad uplně včechno - od dětí strílejících na své rodiče, přes zkorumpované poldy až po hořící automechaniky. Tolik sprostých slov jsem snad neslyšel ještě v žádném filmu :-). Jedna taška Nike - za šede, jeden telefon Nokia - za kilo, unce semtexu - 500 dolarů .......... zbavit se úplatnýho fízla - k nezaplacení

Smrtonosná past 3 (1995)

Opět výborná hudba, herecké obsazení, skvělé efekty....... no prostě špička. Brucovi dokoce skvěle sekunduje Samuel L. Jackson, který má místy i lepší hlášky než samotný McClane. Tento díl mě pobavil nejvíce ze všech. Škoda jen, že záver nebyl trocho lepší.