• Krátkometrážní

Delgo (2008)

Další promarnění animák na který se kouknete a pak dočista zapomenete a řeknete si "O čem ten film vlastně byl?" atd, z prostředí a podivných zvířat jsem byl zaujat od začátku až do konce akorát kde to neplatí je u hlavních postav které mě nezaujali a nějak mi toho moc nenabídli, vtipy se ve filmu moc neobjevují ale když se nějaký ukáže tak si zase přeju aby se ve filmu radši neobjevil, vzhled animace docela ujde ale když dojdou na efekty tak si připadám jako kdybych koukal na videohru což bych pochopil ale u celovečerního filmu je to pro někoho dost meh i tak oceňuju tu snahu každého animátora co se na tomhle filmu podílel, na druhou stranu kde animace vynikala je v akčních scén které taky trochu zabaví ale kde mě to obzvlášť zklamalo je na konci kde mohla bejt epická bitva bohužel to jsem nedostal a místo toho jsem dostal konec který mi přišel že není pořádně zakončení, PONAUČENÍ: příště se nesnažte o vtipný film když vám ty vtipy ani trochu nejdou a místo toho se zkuste zaměřit na to hlavní a to je postavy a příběh a pak z toho klidně může být doporučený film pro celou rodinu s fantasy prvkem který může někomu připomíná film Avatar, hodnotím Animace 6/10 Postavy 3/10 Příběh 3/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 3/10

Dokaž to! (2008)

Po dlouhé době se zase dívám na nezávislý film který mi kdysi přišel dobrý ale teď když se na to podívám tak už celkem chápu proč má tenhle film nízké hodnocení, počítal jsem s tím že se ve filmu tančí ale zdá se mi že ten film dočista zapomíná na hlavní postavu a na je ji hloubku, když dojde na romantiku tak začne rozvíjet hlavní postavu ale poměrně dost rychle, hudba byla v určitou chvíli zvláštní a někdy ok, ovšem závěrečná píseň Just Dance od Lady Gaga byla nejlepší a na závěr choreografie která ze začátku ušla, potom dost meh protože to působilo dost nezajímavě až bych řekl že mi to vlastně nepřipomíná tanec navíc určité scény byli dlouhé až jsem si říkal že by se mělo přestat ale když přišla scéna která byla krátká tak jsem si zas přál aby to bylo o trošku delší aby to dodalo šmrnc ale jsou tu jisté momenty které byli tak akorát, ovšem dobrých tanečních pohybů se dočkáme takže ano pokud vám jde o tance tak ano doporučuji ale to by jste to museli vydržet asi asi 30 nebo 40 minut na druhou stranu ten film rychle šlape takže to je menší plus, hodnotím Postavy 6/10 Příběh 6/10 Choreografie 7/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐ 6/10

Čepel smrti (2009)

Tenhle film u mě vyvolal smích který dokáže poukázat jak moc je tenhle film špatně natočený s otřesnou kamerou kterou nikdo jiný nenatáčí než je samotný režisér, herci měli nějaký ten herecký výkon ale když se ukáže vrah tak jsou v některých chvílích herci marní ale kdybych to měl brát celkově tak herecký výkony bych ohodnotil 2/10 ovšem co se mi u tohohle filmu upřímně líbilo je hudba která sice nebyla děsivá ale líbila se mi z nějakého důvodu, tak i český dabing který mě nezklamal jen menší otázka proč se to muselo dabovat, závěr filmu mě překvapil tak i samotný zvrat ale to jak se vrah snaží zabíjet už není tak zajímavý, snad se najde nějaký ten Československý režisér který ukáže jak se má správně točit hororový film s vrahem pod maskou, hodnotím Postavy 2/10 Příběh 2/10 Atmosféra 2/10 Celkově hodnotím ⭐ 2/10

Vykolejená (2015)

Hodnocení u tohohle filmu mě překvapilo i dost mate protože já čekal šíleně špatnou komedii s romantickým žánrem který mě tady lehce překvapil, ale na ČSFD jsou kritici o něco více kritičtější ale já si myslím že se jedná o další 3 hvězdičkový film který neurazí ani nenadchne, hodnotím Postavy 6/10 Příběh 6/10 Romantika 6/10 Komedie 5/10 Drama 5/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10

Liga výjimečných (2003)

Liga Výjimečných nejsou zas tak výjimečný jak se zdá, pro mě postavy byli jenom zajímavé v tom jaké mají super schopnosti ale to je vše, příběh mi přišel dost zaměřený na záchranu celého světa ale aby taky něco dodal i postavám tak na to se asi nezaměřili spíše jim šlo o to aby do toho daly nějaký ten rozpočet u akce která je sice velice dobrá ale to u mě nestačí a závěrečná bojová scéna s červeným svalovcem mě dvakrát nevzrušuje, pokud se bude plánovat pokračování tak snad dají do druhého dílu prostor postavám dát nějaký ten hluboký vztah mezi postavy, Postavy 2/10 Příběh 3/10 Akce 8/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 4/10

Můj život Cuketky (2016)

Tenhle film se na první pohled může zdát že bude spíše zaměřený hlavně na emoce a musím říct že film dokáže aji pobavit vtipnými scény které mě pobavily ale i tak je film spíše zaměřený na emoce které dovedou pohladit po duši a ukázat světlou stránku ale taky u nás může film ukázat temné stránky které sice dovedou u nás udělat šrámy které se během filmu u nás tak i u postav zahojí a musím říct že mě tenhle film tak i moje srdce přesvědčilo abych dal filmu 5 ⭐, Animace 9/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10

Školák vlkodlak (1985)

Tenhle film mě dovedl zaujat dvěma způsoby tím prvním je že mám rád vlky a ten druhý způsob byl hlavní herec Michael J. Fox který se stal dokonale napsanou postavu u filmu Návrat do budoucnosti ale tady je to pravej opak tady mě u hlavní postavy nic nezaujalo kromě toho že má schopnost že je že se může proměnít na vlka je jen to jediný ale i tak mi nic moc toho nenabídl ve vyjadřování sebe sama neboli jednoduše každý scenárista by si měl jednu věc zapamatovat a to je u postavy do dat nějakou tu hloubku která by něco dodala hlavní postavě ale takhle jde jenom o to aby se postava něco naučila, zapamatovala a ponaučila ale dávat způsob aby se skoro hlavní postava nevyjadřovat nedává žádný smysl, dále stránka na ČSFD nabízí u tohohle filmu Komedie / Horor / Rodinný je u tohohle filmu dost divně ukázáno protože vtipný momenty tady nejsou za mě, děsivé mi to nepřišlo a rodinný to bych úplně neřekl páč jsou tady chvíle které by dítě nemělo vidět každopádně proč vlk v tomhle filmu vypadá jak postava ze Star Wars a to postavu jménem Žvejkala neboli v originále Chewbacca asi pan režisér si spletl tenhle film ze Star Wars :D, hodnotím Postavy 4/10 Příběh 4/10 Komedie ?/10 Horor ?/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 4/10

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese (2012)

Španělská verze Indiana Jonese mě velice překvapila i pobavila hlavně kvůli postavě která se jmenuje Freddy aneb obchodník který živí velkou rodinu a říká pořád samé hlášky který mě někdy docela rozesmáli např ´´To je přece samozřejmé, já jsem obchodník žádný zloděj a tohle je dobrý obchod.´´ ovšem takové hlášky samozřejmě dává i hlavní postava Tad který vypadá jako Indian Jones akorát Indian Jones se bojí hadů ale Tad ten se bojí jenom mumií, dále s dívkou která se jmenuje Sara která mi trochu připomíná Lara Croft ze hry Tomb Raider, i když jsem začal s tím pozitivním tak tady začnu s tím negativním a to je příběh který mi nevadí jen ta akce mi příjde slabá na druhou stranu kde byla akce úžasná tak na konci filmu k tomu ještě dokonce pořád se stále něco takže neměl jsem žádný pocit toho že mě to nějak nezajímá, pořád ten film měl moji pozornost a dával jsem pozor v tom případě jsem dávál pozor na postavy aby se jim nic nestalo a taky aby zvítězily nad zlem i když to zní že jsem spokojení s postavy tak jsem spokojený s tím jak jsou sympatické jenomže sympatický Indian Jones a Lara Croft mi nějak nestačily kdyby dali do filmu ještě jednu dojemnou scénu s hlubšími pocity u postav byl bych zcela spokojený takhle máme další standartní animák u který ho jsem strašně fandil aby se dostal mezi dobré animáky naštěstí se nedostal mezi ty špatné i mezi ty nejhorší. PS: Mám nutkání se kouknout na tv a skouknout všechny díly jedné telenovely která se jmenuje Embr a její osamělá vášeň, hodnotím Animace 8/10 Postavy 6/10 Příběh 5/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10

Freerunner (2011) odpad!

Jednoho dne jsem si řekl že se kouknu na nějaký film který má negativní hodnocení na ČSFD a tak jsem klik náhodně a dostal jsem tenhle film koukl jsem se na trailer a vypadalo dobře a ne nemluvím o tom jak je to sestříhaný ten trailer ale o tom jaký to má nápad na jeden film SAW kde postavy musí hrát hru aby přežily akorát v téhle hře musí přežít jenom jedna postava k tomu ještě dokonce je k tomu přidaný parkour který já vůbec neumím ale obdivuju lidi kteří umí parkour, akorát čemu jsem trochu křivdil u traileru jak je to v některých momentech podivně sestříhané jako kdyby jste vzaly profesionála který umí stříhat a potom by to sestříhal začátečník který sotva umí stříhat ale dobře řekl jsem si že to bude sestříhaný jenom takhle u traileru ale u filmu ne ale i kdyby to bylo takhle u filmu tak by mi to možná nevadilo ale u filmu když postavy dostanou do jedné místnosti tak si střihač řekl že tam dá nějaký ty super laciný efekty do filmu které působí jak z programu Camtasia Studio 8, ovšem aby toho nebylo málo tak do filmu dáme špatný humor s otravnými boháči a dámou která mě u filmu nejvíc vytáčela, další je třepající kamera která je v místech naprosto zbytečná, která se skoro pořád opakuje a na konec výbuch který vypadá nereálně až to aji na první pohled vypadá jedním slovem lacině ani ten proslov od hlavní postavy nebyl až tak skvělí páč u filmu se našli scény které se mi líbily u hlavní postavy která měla nějakou hloubku u scénáře ale jak jste si mohly všimnout tak jsem spíše řekl hodně negativních věcí než pozitivní tak už nejspíš víte jaký dám hodnocení, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Akce 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 PS: Na druhou stranu se mi líbila hudba která byla opravdu dobrá ale tak co už aspoň jsem našel pozitivní věc u tohohle filmu u které jsem mohl napsat něco krátkého nebo taky rovnou ani nepsat žádné vyjádření k tomuhle filmu ani nevím proč si takhle kazím svoje zdravý.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Nevím proč ale filmy, seriály tak i videohry o zombíkách mě vždycky braly tak proč se třeba nekouknout na nějaký film, humor v některých momentech se povedl ale někdy jsem jen tak mlčel u vtipu který mě nepobavil a tak jsem přemýšlel jestli příjde vůbec nějaký ten vtip který by mě rozsekal ale ono nic, což je škoda protože kdyby tam byl aspoň jeden vtip který by mě dostal tak bych dal filmu ⭐⭐⭐⭐ ale s takovou musím dát jenom ⭐⭐⭐, postavy se mi líbily akorát která postava mě občas vytáčela tak to je Carter ale jinak se skoro po celém filmu se zachová normálně v tom případě je fajn, co se týče akce u tohohle filmu jsem to zas tak neřešil protože v některých momentech jsem se spíše bál lekaček než bych se věnoval akci, že byste u tohohle filmu čekaly jak vznikl ten virus který napadl jednoho člověka na začátku filmu tak to vám film vůbec nevysvětlí, film se spíše zaměřuje na postavy které mají něco do sebe jen je škoda že se zaměřují na hlavní postavy v malém množství a spíš se film zaměřuje na komedii, kdyby tyhle dvě věci byli vyrovnané dal bych tomu jednu hvězdu navíc, jinak hodnotím: Postavy 6/10 Příběh 6/10 Horor 5/10 Akce 7/10 Komedie 5/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10