• Krátkometrážní

Bulšit (2001) odpad!

Tenhle film měli správně pojmenovat, Varování: Tenhle film je opravdu bulšit, ale když se název jmenuje doopravdy Bulšit tak jsem si říkal že to možná nebude takovej bulšit jak je hodnocení na ČSFD ale ten název tak aji ty recenze jsem měl brát asi vážně protože tohle bylo opravdu bulšit, režisér nás chce psychicky tak i fyzicky zabít protože jestli tohle režisér myslel vážně tak to je mi opravdu líto těch postav které hráli v tom filmu a jestli jim to připadalo v pořádku tak tohle je asi očividně normální věc na střední tak i na vysoké, na škole je opravdu normální jako třeba například kdy vám leze ze stropu záchod který už někdo použil nebo taky třeba kdy banda kluků mluví o tom co každej kluk ví co kluci mluví o tom co neví co říkat ve chvíli, teda aspoň jsem se to dozvěděl u tomhle filmu který to jasně naznačuje, opravdu si nemyslím že by každej kluk chtěl mluvil o tom samí minule, NORMÁLNÍ ČLOVĚK: Ale holky jsou velmy citlivý vole, ty nechtějí jenom ehm, oni chtějí lásku. Zasmál jsem se jenom jednou a to na konci filmu ale až na konci k tomu ještě dokonce s takovýmle humor u tohohle filmu, takhle komedie nefunguje k tomu ještě dokonce abych tomuhle dal jednu hvězdičku za snahu v komedie nebo jednu hvězdičku za dojemné momenty tak ty jsou dobré jenom na konci filmu ale to je hodně pozdě, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10

Velkej biják (2007) odpad!

Takhle to dopadá když dáte něco obyčejním lidem a vznikne z toho tohle, Jason a Aaron prostě neumí dělat filmy a ani se trochu nesnaží, dalším problíme je ten že dělají i v dnešní době filmy a to by němeli, humor u tohohle filmu neexistuje a postavy tak též NE, příběh je sice akční ale není vůbec vtipný, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10

Zvonilka a ztracený poklad (2009)

O mnohem lepší než první díl u kterého byla animace dost průměrná ale tady je velká změna, ne jen že se animace zlepšila ale taky dokonce aji to změnilo postavy a příběh k lepšímů, sice ve filmu jsou jen dvě akční scény které jsou sice o něco lepší ale co tomu příběhu hodně pomáhá že se stále něco děje zajímavého a to je právě v magii, jinak hondotím: Animace 9/10 Postavy 7/10 Příběh 7/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐ 7/10

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Příběh a postavy jsou o něco vážnější taky bych řekl že jsou o něco lepší ale ty staré jsou stále dobré, máme tady nové draky, nové prostředí, nové postavy, dokonce nové tváře postav u těch starých postav nebo jsou tady ajii detaily který jsou o něco detailnější tak i animace to se taky moc nestává, ve druhém díle je toho mnoho a funguje to, začátek a konec je tady stejný jako u prvního dílu, jediná postava která je stále stejná a to je Bezzubka a Škyťák akorát chce více ryskovat ale i tak je stále stejní, Bezzubka je stejná svým způsobem chování taky i dizainem který by asi těžko šel změnit, hudba v některých momentech byla trochu jiná ale pořád má ten stejný hudební styl který měl aji ten první díl, jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10

Shrek 2 (2004)

Některá studia která mají velice úspěšný díl se jednoho dne rozhodnou že udělají další a ten se poveda a tady se to povedlo, film má nové nápady, nové postavy, nový příběh který je stále pohádkový akorát už se ve filmu objevují takové věci které jsme nikdy neviděli v pohádkách, akorát už příběh není tak akční jak první film ale to nějak nevadí protože se v příběhu stále něco děje k tomu ještě pomáhá i komedie která je tady stejně dobrá jak u prvního dílu, druhý díl je stejně snesitelný jak první protože potom jsou klidné momenty které jsou i emociální jako u prvního dílu, animace a kvalita je o mnohem lepší od prvního dílu je tady velkej rozdíl a to je kvůli rozpočtu a proto podle mě bude druhý díl ten nejlepší díl Shreka který jsem kdy viděl (zatím), jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10

Spláchnutej (2006)

Další film od studia Aardman který je tak trochu nejslabší ale i tak je dobrý, nejslabší věc na celém filmu je animace a komedie která je v některých momentech dobrá ale hodně tomu kazí kvalita v některých momentech, humor se v některých momentech opakuje což je ze začátku ale potom už je to ohraný ale i tady se občas objeví vtipný momenty, postavy jsou dobré akorát co tomu hodně vadí jsou ty postavy které vidíme okolo celého filmu které prostě působí divně protože je to kvůli té kvalitě i té animaci která mohla bejt o něco lepší, takže jsou postavy dobré ano jsou ale co tomu hodně vadí je ta komedie která mohla bejt o něco lepší, jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 7/10 Příběh 7/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐ 7/10

Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu (2015)

Nejlepší film od studia Blue Sky, úžasný příběh který mi trochu připomíná film Deník malého poseroutky akorát o něco roztomilejší a taky občas o něco vtipnější, nejlepší scénář který kdy Blue Sky udělal, akorát kde mi scénář přišel slabý tak je to v humoru ale nejspíš je to tím českým dabingem který jen občas pobaví, Blue Sky a jeho kvalita u tohohle filmu je ze všech ta nejlepší kterou kdy Blue Sky udělal a to ne jen v kvalitě ale taky u postav které udělali přesně podle toho starého námětu který je taky dobrý, nikdy jsem neslyšel o Snoopy a Charlie Brown ale viděl jsem jednu epizodu Simpsonovíh kde byla na to parodie a pobavila mě ale potom jednoho dne sem viděl jeden díl a taky mě rozesmál a doufám že jednoho dne potkám těch dílu více, jinak hodnotím: Animace 10/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10

Shrek (2001)

Nejlepší komedie pro celou rodinu, film nemá žádné nudné momenty v příběhu, příběh zní docela zbytečně ale není zbytečný má něco do sebe, některé emoce byly trochu slabé ale občas se objevily emoce které byly trochu dojemné, máme tady spoustu narážek na Disney pohádky tak i na různé filmy které nějak nevadí a nejsou nějak odfláknuté, tenhle film působí jako kdyby tenhle film dělal Disney a dělali by si srandu sami ze sebe ale reakce očividně od Disney byla asi takováhle https://www.youtube.com/watch?v=NmfT5shz0_E jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Sony se konečně ponaučilo nebo je to z toho důvodu že mu sťím pomohl Marvel možná ale jestli jo tak doufám že takhle bude Sony pokračovat protože ten film je tak úžasný že se stal největším klenotem který jsem kdy já viděl, postavy vypadají zajímavě k tomu ještě dokonce jsou tak dokonale napsané že je o něco překonal film Toy Story, Shrek, Zootropolis, příběh je taky zajímavý v tom jak je taky originální a to né jen u postav ale taky aji v humoru ale taky hlavně u nejvíce dojemních momentů které jsem za dlouhou dobu neviděl ale co je ještě na tom to nejlepší je animace která vypadá kresleně ale když se na to pořádně zakoukáte tak je to kombinace 3D až 2D animaci která je tak úžasně zkombinovaná, která je trochu podobná hře jménem The Walking Dead ale tady je to ještě o něco lepší protože tady to vypadá jako kdyby ste se koukali na živý komiks, pokud jste velký fanoušek animovaných filmů tak i akčních filmů tak tohle je něco pro vás a tohle je důvod proč se koukám na animované filmy, až tenhle film uvidíte tak pochopíte proč je tak mám rád jako ostatní kteří mají rádi animované filmy, jinak hodnotím: Animace 10/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Akce 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10

Emoji ve filmu (2017)

Sony je obvykle originální v tom jak mají dobrý vtipy ale tady NE, klišé od začátku až do konce a to u postav v příběhu tak i v humoru, čekal jsem že to bude aspoň originální v humoru ale bohužel NE, humor otravný od začátku až dokonce, režisér si jednoho dne rozhodl že nebude jenom režírovat ale taky aji dokonce bude dělat scénář, proto vytáhl veškeré klišé a přidal ho do tohohle filmu, nápad docela zajímavý ale neoriginální, prostředí je sice zajímavé ale když dáte do filmu takové postavy tak i příběh tak už to není tak zajímavé, postavy mají hloubku ale mají otřesný scénář u kterého ani scénárista nepřemýšlel, což je naprostá urážka všech scénáristů, animace tomuhle filmu sice pomohla narozdíl od filmu Šťastná hvězda ale Šťastná hvězda je o něco lepší odpad! než tenhle odpad! který je už sám o sobě odpad! v námětu, jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 3/10 Příběh 3/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 3/10