• Krátkometrážní

Fateful Findings (2014) odpad!

MACE VŠECHNY ZACHRÁNIL PROTOŽE KOUKAT NA TENHLE FILM OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE TAK BYCH ASI DOSTAL KULKU, POSTAVY A JEJICH HERECKÉ VÝKONY JAK ZE SERIÁLU PREMIÉR TAK JAKO JEJICH SCÉNÁŘ KTERÝ DÁVÁ SMYSL JAKO PÍSNĚ OD ADAMA KAJUMIHO OVŠEM ABYCH TAKY NEZAPOMNĚL NA TY OTŘESNÉ EFEKTY KTERÉ PŮSOBÝ JAKO KDYBYCH JE DĚLAL JÁ, JINAK HODNOTÍM: POSTAVY 0/10 PŘÍBĚH 0/10 FANTASY 0/10 DRAMA 0/10 THRILLER 0/10 CELKOVĚ HODNOTÍM ODPAD! 0/10

Blue (2018) (seriál)

Obvykle tyhle seriály pro děti mají obvykle podprůměrná až i průměrná hodnocení ale tenhle seriál je stejně velice dobrý jako My Little Pony, akorát je škoda že nemá žádné fanoušky na ČSFD ale já budu první kdo budu fanoušek na této stránce, svět v tomhle seriálu může pro někoho připadat obyčejný ale když máte představivost nebo fantazii tak si tenhle seriál dokážete oblíbit i z docela dobrou komedii kterou jsem tady nečekal, postavy si jen tak prostě blbnou aby si užily ty krásné chvíle na které budou vzpomínat do konce života, akorát co bude pro některý diváky u tohohle seriálu prostě mínus tak je prostě komedie protože v některých momentech postavy v hloupých momentech přehání což potom trochu kazí dojem ale pořád lepší než dnešní Mladí Titáni Do Toho! kteří jsou naprostou katastrovou v komedii ta druhá věc je ta že tomu prostě kazí dojem toho že je prostě pro děti na druhou stranu po všech stránkách se jedná o comedy gold co se týče seriálů pro mladší publikum při kterém si i dospělí užijí, možná se tu najdou lidi kteří nebudou souhlasit ale říkejte si co chcete ale i dětský seriály si dokážou užít i starší jako jsem já, mimochodem pokud víte kde je český dabing tak mi ho pošlete protože já ho prostě nemůžu najít, jediný co jsem našel je anglický dabing u kterého musím dlouho překládat v překladači abych těm postavám tak i příběhu trochu rozuměl, jinak hodnotím: Animace 10/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Komedie 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10

Pařba ve Vegas (2009)

Na to že tenhle film má 81% tak bych čekal u tohohle filmu o mnohem víc v komedii jenomže místo toho jsem dostal poměrně podprůměrnou komedii kde jsem se zasmál jenom čtyřikrát a to mi oprvadu nestačí na film který trvá 96 minut k tomu ještě dokonce co mi taky nestačí jsou postavy které jsou poměrně dost ploché, hlavní postavy se sice ponaučí ale to stejně nepomůže protože když dáte u postav občas hloupý humor který buď nefunguje nebo prostě nedává smysl tak těžko můžete brát tyhle hlavní postavy vážně a nebo je to taky tím že mám prostě jiní smysl pro humor což je asi ta větší pravdě podobnost ale já sem ten typ člověka který se směje skoro čehokoliv ale tehle film mi z nějakého důvodu nesedl v komedii u postav u kterého mi příběh přišel docela zajímavý a to ne kvůli postav ale kvůli tomu jak příběh dopadne a co se celou dobu stalo když byly hlavní postavy ve Vegas úlně mimo ale i když mi příběh přišel docela zajímavý tak co u tohohle příběhu mi prostě vadilo jsou ty halvní postavy které kazily dojem příběhu ale i když v tomhle filmu byla komedie slabší tak přesto nedám filmu jednu hvězdičku ale dvě hvězdičky za občas vtipné momenty které se povedly, jinak hodnotím: Postavy 2/10 Příběh 2/10 Komedie 3/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 3/10

Láska na druhý pokus (2004)

Ze začátku to vypadá jak normální romantická komedie ale po 30 minutách je to dost dramatický film o cestování čase kde má hlavní postava druhou šanci aby zachránil svoji lásku před nebezpečí a taky aby prokázal že ji miluje, problém u tohohle filmu je ten že dlouho trvá než se hlavní postava dostane do druhého taxíku aby se zeptal co má dělat aby ji zachránil což dojde nějak v 45 minutách což je uprostřed filmu, romantický momenty tak i dramatický momenty jsou sice u tohohle filmu ale když máte příběh který je o tom aby hlavní postava zachránila svoji lásku tak tahle věc dojde až uprostřed filmu, takže 4 romantický momenty ve chvíli kdy má hlavní postava druhý pokus je málo tak i dramatických momentů ale jinak postavy mají hloubku ale ten konec ten mě překvapil, jinak hodnotím: Postavy 6/10 Příběh 6/10 Romantika 6/10 Drama 6/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

U druhého dílu byla akce až skoro uprosřed filmu slabší ale potom akce byla o něco lepší, tady se taky objevují akční momenty ale ty jsou velice slabé čímž dlouho trvá než se ukáže další akční scéna u prvního dílu mi tahle věc nějak nevadila protože v příběhu se aspoň snažily aby se filmu dělo něco zajimavého ale tady se skoro neděje nic zajimavého, jinak hodnotím: Postavy 7/10 Příběh 2/10 Fantasy 7/10 CGI 9/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 4/10

Cesta do fantazie (2001)

Já si tenhle film musel prostě znova pustit a je to stále neuvěřitelný co Hayao Miyazaki dokázal, překročil veškerou kreativitu a fantazii což určitě dodalo inspiraci nových tvůrců, z tohohle filmu si každý může odnést cokoliv stačí jak si to sami vyložíte, pro mě tenhle znamená že by jsme se neměli bát neznámý ho což bylo pro hlavní postavu těžké ale pak potkala někoho ke kterému si našla vztah, i když to bylo pro mladší já někdy děsivé tak jsem stejně neodolal naprosté kreativitě která nezná hranice ale teď už to chápu Chihiro se musela snažit aby něco dokázala a taky se neměla bát toho že opustí svoje rodiče protože potkala někoho ke kterému nejspíš něco cítila, hudba a animace je v tomhle filmu naprostý klenot, v určitých chvílích byl příběh někdy pomalý ale i tak to u mě neztrácelo moji pozornost, Cesta do fantazie bude rozhodně nejlepší animovaný film který kdy Hayao Miyazaki udělal tak i celkově nejlepší anime na světě, jinak hodnotím: Animace 10/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10