Prázdnota (2020)

9/10. Musím říct že tohle jsem od tohoto hororu apsolutně nečekal. Čekal jsem maximálně nadprůměrný horor ale nakonec jsem dostal fakt skvělý hororový film s temnou a solidní atmosférou, skvělými postavami, nádhernou kamerou a skvělou hudbou. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě hodně povedený horor.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

10/10. Za mě nejlepší díl série Mission: Impossible. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Fakt se hodně těším na sedmý a osmý díl. Za mě se jedná o jednu z nejlepších akčních sérií.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

9,5/10. Za mě zatím nejlepší díl série Mission: Impossible. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je perfektní, akce je taky perfektní, lokace jsou hodně zajímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě skvělý film na který se zase někdy kouknu.

Gaia (2021) odpad!

0,5/10. Dobrý nápad ale provedení na piču. Pro mě fakt hodně katastrofální horor který mohl být dobrý a místo toho se z něj stal čistý odpad. Příběh je docela fajn, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je strašná, atmosféra tu skoro není, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. Nedoporučuji.

Jurský svět: Nadvláda (2022)

9/10. Trailery byly bomba ale samotný film je přímo perfektní. Za mě skvělé zakončení série. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou hodně zajímavé a kamera filmu je fakt super. Někdy zase musím kouknout.

Sofie První - Just One of the Princes (2013) (epizoda)

4,5/10. Na tento seriál si pamatuji jak běžel v telce a tak jsem se rozhodl spáchat sebevraždu pamatuji si že jsem pár epizod viděl a tak jsem si řekl že se na ten seriál kouknu celý ale až dodělám pár dalších věcí. Za mě zatím žádná katastrofa.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

8,5/10. No tohle bila ale jízda! Pro mě zatím nejlepší díl série Mission: Impossible. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na Mission: Impossible Národ grázlů.

Mission: Impossible III (2006)

8/10. Výborný pokračování předešlého dílu. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě fakt hodně dobrý díl. Někdy zase musím kouknout.

Mission: Impossible II (2000)

8/10. Za mě okousek lepší než první díl. První díl byl hodně dobrý ale dvojka je výborná. Apsolutně nechápu to hodnocení 58%. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě velké překvapení. Jsem zvědav na třetí díl.

Návrat do budoucnosti III (1990)

9/10. Je to tam! Fakt hodně dobré zakončení trilogie Návrat do budoucnosti kterou sem si nesmírně užil. Sice za nejlslabši díl mám druhý díl ale pořád se jedná o výborný film. Trojka je zas perfektní film a jednička je jednoduše excelentní. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je perfektní, atmosféru tento film má solidní, lokace jsou velmi zajímavé a kamera filmu je výborná. Musím se přiznat že když začali titulky tak sem se málem rozbrečel protože tímto dílem Návrat do budoucnosti skončil. Jestli někdy bude čtyřka tak by to byl můj nejočekávanější film roku.