Pro hrst dolarů (1964)

7/10. Asi budu zlí ale sorry. Podle mě je tento film nadhodnocený a 84% si nezaslouží, zaslouží si 70%. Příběh ujde, postavy nejsou špatné ale mohly být lepší, hudba je docela dobrá, akce tu moc není ale když tu je tak není špatná, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. Za mě no docela sklamání protože jsem čekal více. Na druhý díl bohužel chuť teď nemám takže na druhý díl kouknu za týden.

Dům voskových figurín (2005)

5,5/10. Ok tenhle film je prostě nadprůměrný, nápad sice dobrý a solidní ale docela nelogické chování postav tak to jsem nechápal. Příběh je docela dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde asi jenom jednou, akce tu moc není a když tu je tak zas tak špatná není, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela povedená. Film ale i tak působí jako jednorázová jednohubka kterou si ale už asi nikdy nepustím.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

9/10. JE TO TAM! Sam Raimi se vrátil a to ve velkém stylu. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je perfektní, efekty jsou povedené, perfektní a na vysoké úrovni, akce tu je neuvěřitelná, lokace jsou neuvěřitelně zajímavé a kamera filmu je perfektní. Nic na tomto filmu nejde vytknout. Konec který sem nečekal byl fakt skvělý, pottitulková scéna která je zajímavá a naznačuje pokračování což doufám že bude. Za mě perfektní film který zase někdy musím vidět. Za mě zatím 2 nejlepší film tohoto roku. Zatím nejlepší film tohoto roku je jednoznačně Batman.

Poslední dům nalevo (2009)

7/10. Konečně jsem po 3 dnech měl čas kouknout se na film a musím říct že Poslední dům nalevo byla skvělá volba. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je docela dost dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, vraždy jsou docela brutální a kamera filmu je výborná. No film si podle mě 67% nezaslouží, zaslouží si 70%. No pro mě hodně dobrý horor na který se zas kouknu někdy znovu.

Dům na konci ulice (2012)

6/10. Ok hodnocení tohoto filmu sedí protože tolik si to reálně zaslouží. Příběh je docela dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela povedená, vraždy jsou spíše špatné, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je dobrá. Film je prostě nadprůměrný a jednou za rok se kouknu. Akorát nechápu to kdo byly ty dvě holky ve sklepě když to nebyla jeho sestra. To zde není vysvětleno ale jak tam řekl že ho rodiče potrestaly tak sem si říkal jak a na konci filmu vidíme to že ho začali vychovávat jako holku, daly mi holčičí jméno a oblečení a to sem docela čuměl. Za mě jeden z nejlepších hororových konců.

Prom Night III: The Last Kiss (1989)

6/10. Tento díl je stejně dobrý jako ty předešlé, nevím jaký byl horší či lepší protože jsou úplně stejně dobré. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je docela dobrá, atmosféru tento film má docela solidní, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Těším se na další a zároveň poslední dva díly.

Hello Mary Lou: Prom Night II (1987)

6/10. Nevím jaký díl je lepší jestli jednička nebo dvojka protože mi oba díly přijdou stejně dobré. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatické, hudba je docela dobrá, atmosféru tento film má docela povedenou, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. No za mě druhý díl nesklamal a už se těším na třetí a čtvrtý díl.

Moucha 2 (1989)

4,5/10. První díl je velmi dobrý ale bohužel toto pokračování takové kvality nedosahuje což je škoda. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela průměrná, atmosféru tento film skoro nemá, napětí zde neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela povedená. No za mě docela sklamání. Film má 46% zaslouženě.

Poslední závod (2022) odpad!

3/10. Od tohoto filmu jsem nic nečekal ale do kina jsem šel a dost toho lituji. Předem řeknu že tento film má jen dvě pozitiva. A to je kamera a lokace. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela špatná, lokace jsou zajímavé a pěkné a kamera filmu je perfektní. A jak tam ty dva umřeli tak nikdo v kině nebrečel a mě to bylo úplně u zadku. Nebyl jsem ani smutný prostě mi to bylo jedno. Ani sem nemyslel co bude jeho žena bez něj dělat. Film si 80% nezaslouží, zaslouží si 30-35% max. Film už nepotřebuji vidět znovu a ani nechci! Protože to byla prostě katastrofa. Zatím nejhorší film tohoto roku. České filmy jsou prostě špatné a budu to říkat pořád. Jediná výjimka je česká komedie Čtyři vraždy stačí drahoušku.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

8/10. Ano je to horší než první díl ale pořád to je hodně dobrý film který si zas někdy musím pustit. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, vtipy jsou geniální, efekty jsou na vysoké úrovni, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Film má 80% zaslouženě.