Klíč (2005)

Od hororu který má 69% jsem čekal mnohem víc než tohle a nakonec jsem dostal jen mistériózní blbost. Příběh je docela špatný, postavy jsou tak špatné že mě bylo úplně jedno co se jim stane a hudba je docela špatná, jednoduše řečeno, čekal jsem ji lepší. Atmosféra tu skoro vůbec není, což je vážně velká škoda, napětí zde neexistuje což by bylo lepší kdyby tam alespoň trochu toho napětí bylo, lokace není moc zajímavá nato že se to odehrává v docela děsivém  domě který má temnou minulost a kamera je docela dobrá tu musím pochválit. Celkově je tenhle horor jen podprůměrná mistériózní blbost která je ještě především docela dost nudná a skoro nic se tam neděje. No za mě docela velké sklamání. Za mě 2,5-3/10.

Lidská stonožka (2009)

Hej tohle vůbec nebylo špatný. Na to že tenhle horor má jen 45% tak sem si ho docela užil. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra tu je docela dobrá, napětí je zde sice párkrát ale jeto dost napínavé,lokace jsou zájímavé a kamera je docela dost dobrá. Na tomto filmu se samozřejmě dá pochválit ještě pár dalších věcí jako je např vzhled lidské stonošky, vraždy a krutost která je zde hodně vidět. Za mě 6/10.

Odporná hra (2011)

Jako já nechápu to hodnocení 53%. Přitom je tenhle horor docela dost dobrej. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra je vážně hodně skvělá, napětí je velmi dobré, lokace jsou zájímavé a velmi dobré a kamera filmu je fakt na vysoké úrovni. Taky se mi líbí ten nečekaný zvrat na konci filmu. Za mě 7,5/10.

Noční incident (2011)

Já horory fakt hodně miluju ale tohle bylo velké sklamání. Příběh je docela ok, postavy jsou blbé a nesympatické a hudba docela ujde. Atmosféra tu skoro vůbec není, napětí zde apsotutně neexistuje, prostředí je zajímavé a docela dobré a kamera není špatná. Tenhle film je docela dost nudnej a rozjedese až v polovině filmu neboli ve  45 minutách což je hodně dlouhá doba. Za mě 2/10.

Hawkeye (2021) (seriál)

Poslední a zároveň nejlepší seriál od Marvelu tohoto roku. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Akce v tomto seriálu je neuvěřitelná a skvělá a kamera je hodně dobrá. Za mě 8/10.

Hawkeye - Tohle mají být Vánoce? (2021) (epizoda)

Tanhle poslední díl byl vážně skvělej a za mě nejlepší díl tohoto seriálu. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Akce v tomto  díle je vážně neuvěřitelná a kamera je hodně dobrá. Za mě 10/10.

Mama (2013)

Ach bože, miluju horory ale tohle není žádnej horor, tohle je jen mistériózní píčovina! Příběh je totálně směšný, postavy jsou blbé a nesympatické a hudba je docela dost špatná. Atmosféra tu skoro vůbec není, napětí je zde jenom jednou maximálně dvakrát. Kamera je nic moc a lokace jsou docela dost nezajímavé. Podle mě by tento horor neměl mít 1 hodinu a 40 minut, bohatě by stačilo 1 hodina a 15-20 minut. Film byl taky místama hodně zdlouhavý a hodně nudný. Taky nechápu to hodnocení 67%. Tenhle film by měl mít fakt tak 20 až 30%. A taky nechápu ty holky, proč tý mámě prostě nedaly přes hubu když byly na tom útesu. Ach jo pro mě prostě hodně špatnej horor z debilním a nudným příběh, nesympatickými a nezajímavými postavami, skoro nulovou atmosférou, se skoro žádným napětím, hodně dlouhou stopáží. Za mě 2/10.

Paranormal Activity (2007)

Tenhle horor není vůbec špatnej. Tenhle horor stavý hlavně na atmosféře,což je dobře. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra tu je hustá,temná a velmi dobrá, napětí zde je a je hodně dobré. Lokace je zajímavá a docela i dobrá. Kamera není vůbec špatná. Za mě 5,5/10.

Krvavé narozeniny (1981)

Tohle byl ale mazec! Takhle skvělej horor jsem nečekal! Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra tu je až neuvěřitelná! Napětí je zde skvělé, kamera je velmi dobrá a lokace jsou velmi dobré a zajímavé! Já tomuhle filmů nemohu nic vytknout! Za mě 11/10.

Matrix Resurrections (2021)

Za mě docela dost povedené pokračování slavné série. Mě těch 56% přijde fakt málo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela dost sympatické a hudba je výborná. Akce v tomto filmu je neuvěřitelná a výborná, kamera filmu je velmi skvělá a lokace jsou zajímavé a a dobré. Film by si za mě zasloužil 70%, ne 56%. Za mě 7/10.