Konečná (2013)

Tenhle film jsem viděl několikrát a stále neomrzí. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Akce je v tomhle filmu fakt hodně a je skvělá a neskutečně dobře nstočená. Kamera filmu je fakt úžasná, zachycuje vše co potřebujete vidět a lokace jsou zájímavé a skvělé. Tenhle film má i skvělého záporáka a velmi skvělého hlavního hrdinu. Za mě 10/10.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Další skvělý film tohodle roku. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Akce v tomto filmu je fakt neuvěřitelně úžasná, kamera je velmi povedená a lokace jsou zájímavé a skvělé. Tenhle film na zo že má 73% i když to je stále dosz procent tak by si zasloužil takových 80% to by více sedělo. Za mě 8/10.

Lidská stonožka 2 (2011)

Narozdíl od jedničky která je docela zábavbý průměrný hororový film tak dvojka je docela hodně španý díl a zároveň pokračování. Příběh je docela zajímavý ale je i zároveň docela blbý, postavy nejsou sympatické a jsou jenom blbé, hudba, ta je spíše špatná. Atmosféra a napětí tu neexistuje, kamera filmu docela ujde a lokace jsou divné a špatné. Za mě prostě sklamání a doufám v to že Lidská stonožka 3 bude minimálně průměrné zakončení série. Za mě 1/10.

Hellraiser: Revelations (2011)

Ty vole, tohle jsem fakt nečekal. Když tenhle díl série Hellraiser má jen 20% tak sem čekal nejhorší díl ale já se u tohoto dílu bavil. Příběh je docela dost dobrý postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra tu je velmi hustá a dobrá, napětí je zde taky a to se docela povedlo, kamera filmu je fakt super a lokace jsou zájímavé a dobré. Za mě fakt hodně velké překvapení a  třetí nejlepší díl celé série Hellraiser. Za mě 5,5/10.

Mortal Kombat (2021)

Tenhle film není vůbec špatnej, relativně jsem se u něho docela dost bavil. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické a hudba je výborná. Akce v tomto filmu je fakt hodně dobrá, ta se tvůrcům velmi povadla, lokace jsou zajímavé a skvělé a kamera filmu je docela dost povedená. Abych řekl pravdu tak tenhle film má docela dost plusů jako jsou záporáci kteří mi přišli zajímavý už od začátku filmu, další plus je příběh kterej je docela dost povedený, i postavy které nebyly špatné, hudba která je vážně moc dobrá a největší plus tohoto filmu je akce, akce je tady fakt neuvěřitelná a sakra hodně dobře natočená. Za mě 6,5/10.

Nikdo (2021)

Tohle to je hodně povedený a pořádný akční film který si tolik procent zaslouží. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Akce je v tomto filmu neuvěřitelná, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera filmu je fakt super. Pokud má fakt někdo rád akční filmy tak velmi doporučuji. Stopáš tohoto filmu je akorát, není zbytečně dlouhá a ani krátká prostě akorát. Za mě 8/10.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Velmi výborný a zábavný film. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Akce je v tomto filmu velmi dobrá, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera filmu je fakt super. Hodně se mi na tomto filmu líběj postavy které jsou neuvěřitelně sympatické a jsou velmi zajímavé zároveň. Nejlepší postava filmu je asi Flash nebo Wonder Woman. Za mě 8/10.

Země mrtvých (2005)

Zombie akční hororové filmy mám velmi rád a tohle je další kvalitní film s nimi. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra tu je hustá i trochu děsivá což u zombie filmů je velmi dobré, napětí je zde na vysoké úrovni, nikdo neví co ho může potkat za rohem, lokace jsou velmi dobré a zajímavé a kamera filmu je podle mě na docela velké úrovni. Tenhle film je docela velká zábava, připomíná mi to Resident Evil a Doom což jsou velmi kvalitní akční hororové sci-fi filmy z velmi dobrým příběhem. Za mě 7/10.

Jessabelle (2014)

No temhle film není tak špatnej ale zas nějaký zázrak to není. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra tu je velmi dobrá, ta se tvůrcům velmi povedla, napětí je zde taky a je tady skoro po celý film, což je velmi dobře, lokace jsou zájímavé, někdy i děsivé,  zvláštní a hodně dobré a kamera je velmi dobrá. Sice je tenhle film ze začátku až do posledních 20 minutách docela línej ale závěr velmi překvapí. Za mě 5-5,5/10.

Doom (2005)

Tohle opět nechápu, tenhle akční horor je docela velká zábava a má 51% což je hodně málo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra tu je vážně skvělá, napětí zde funguje skvěle, akce tu je přímo výborná, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera je velmi dobrá. Za mě 7/10.