• Krátkometrážní

Futurama (1999) (seriál)

To je v podstate ten istý humor ako v Simpsonovcoch, a to pre mňa znamená to, že sa zrodil ďalší skvelý seriál, ktorý ma dokáže skvelo pobaviť. Nedokážem si Futuramu predstaviť bez doktora Zoidberga, ktorého proste milujem a jeho nevtipne vtipné hlášky má vážne vedia dostať. A keď k tomu ešte pridáte takého hajzlíka ako Bender, mantáka ako Frye a jednookú krásku tak máte o zábavu postarané.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Absolútna katastrofa, hrôza pozerať sa nato. To bolo jedna z tých najhorších vecí akú som kedy videl.

VALL-I (2008)

Pobavi rozhodne kazdeho divaka. Je maly, rozkosny a zachranuje nasu planetu. Vo filme sa hovori velmi malo, co mozno pokladat aj za vyhodu. Mozno by film nemusel byt dlhy, mozno by stacilo len par minut a vystihol by vsetko podstatne. Ale na kvalite to rozhodne nejak neubralo. Maly robot zachranujuci zem si rozhodne 4* zasluzi.

Velký závod (1994)

Pekny film o tom, ze ked nieco naozaj velmi chcete dosiahnut a dokazat to, tak to ide. Odvaha, statocnost a obrovska tuzba, to je to, co vas uspesne dovedie na psich zaparahoch az do uspesneho krasne a dojimavejo konca.

11'09''01 (2002)

Sean Penn predviedol tak trochu iny, ale zato velmi zaujimavy pohlad na udalosti zo dna 11.9.01 To ze, kazdy z tychto kratkych pribehov bol iny, a to nielen dejom, ale i kvalitou ja vnimam ako vyhoda. Velmi dobry napad a dobre spracovanie nadpolovicnej vacsiny 11 pribehov.

Tahle země není pro starý (2007)

Nevravim, ze to bolo zle, predsa len film dostal 4 oscarov. Ale aj tak sa mi to cele pacilo len na 3*. Preco....to neviem vysvetlit, mozno som tomu nepochopil, alebo som tomu pochopil nespravne. No u mna len taketo priemerne ohodnotenie.

Dennis - postrach okolí (1993)

Prvý film, ktorý som videl v kine. Mal som asi 8 rokov, takže to bol pre mňa vtedy obrovský zážitok. Teraz to hodnotím ako príjemnú rodinnú komédiu.

Úhel pohledu (2008)

Veľmi dobre prepracované, dejom skvelé a plné akcie. 8 fantasticky spracovaných pohľadov na jednu tu samú udalosť. Treba pochváliť Dennisa Quaida, ktorý ma milo prekvapil.

Oko bere (2008)

Príjemne pozerať na tento snímok. Pekne spracovaný dej s tematikou hazardu a to konkrétne kartovej hry, pri ktorej nie je vždy rozhodujúce šťastie.

Muž na Měsíci (1999)

Jeden skvely krasny film o skvelom komikovi. Vynikajuci Jim Carrey...jedna z jeho najlepsich filmovych roli. Milos Forman opat ukazal svoje filmarske umenie.