Muž z Acapulca (1973)

Kolikrát už jsem si kladl otázku,jak by sme hodnotili tento i jiné klasické filmy,nadabované v dnešní době a dnešní metodou!?A otázka pro vás:Kdo z vás už jel na dvojkole,Hoši!

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Trautenberk měl prostě smůlu.Mít za souseda Krakonoše,to není žádná sranda.Všechno měl stejně předem prohraný,ale z každým dílem to zkoušel znovu.No a ještě ta čeládka proradná.(Anče,Kuba,hajnej)

Kamarádi (1969) (seriál)

Kamarády jsem vždy považoval za modernější verzi Rychlých Šípů.Skvělý seriál.Jako kluk jsem se strašně bál, když v druhém díle objeví údajnou mrtvolu a ona je to pak figurína.A taktéž nezapomenutelné prostředí Malé Strany.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Pravda,nic jiného než pravda.Totalitní režim v celé své kráse.Ale ty deprese!

Hostinec U létavého draka (1971) (TV film)

Detektivní inscenace s lehce hororovým nádechem.Skvělý herci,výborná atmosféra.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Nevím jak vy,ale mě tento seriál od malička přitahoval.Pro malého kluka to byla celkem slušná kriminálka na pokračování.Měl jsem vlastně Honzu a jeho partu za obrovsky kladase.Co mohl malej kluk vědět o tomto až perverzně zvráceném seriálu víc.Z pohledu dospělého jde,ale o něco absolutně jiného.Najednou na vás vykoukne ta strašná,zákeřně propracovaná ideologie.A o to jim šlo.Za herecké umění dvě hvězdičky plus jedna hvězdička pro pana Lišku.

Pasiáns (1969) (TV film)

Jenom menší oprava.Nehraje zde Rudolf Hrušínsky ml.Je to Rudolf Hrušínsky starší.A opět je naprosto geniální.

Poslední dopis (1973) (TV film)

Nato, že normalizace jede na plny pecky dost dobry.Pan Tříska a pan Somr válej .

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Každý fanoušek pana Foglara a Rychlých šípů jistě promine malé foo-pa s výběrem herců.Sám r.Hynek Bočan říkal,že natáčení provázela obava,že se seriál ani nestačí dotočit a půjde rovnou do trezoru.Hodně pospíchali.To vše vysvětluje.Hlavní je konečný výsledek celého seriálu.Kult se vším všudy.Jan Tříska jako Široko.Tajemný Em(Moučka).....

Zahrada (1974) (seriál)

Nezapomenutelný výlet do mého dětství!