Velké riziko 2 (1998)

Obě hvězdičky jsou za akční scény. Pokud je vynechám, tak je to vcelku mizerný film.

Ve jménu Angela (2002)

Celkem příjemné překvapení pozdního večera.

Gryfon (2007) (TV film) odpad!

Tak tohle byl z mého pohledu totální omyl. Ale dokoukal jsem to až do konce, což považuji za heroický výkon. A o co jde? Princ a princezna, ze znepřátelených království, musí spojit své síly, aby přemohli čaroděje a jím ovládaného gryfa, které chce ovládnout jejich země. O tom, že se jim to samozřejmě povede není pochyb od samotného začátku filmu. Příběh máme jasný - nic extra, ale při dobrém zpracování by to ještě na nějakou tu hvězdičku bylo. Co však film sráží jsou jak bojové scény, které jsou vskutku mizerné, tak kostýmy, které mně přišli jakobi poskládané z přebytků z jiných filmů a hlavně na CSFD již několikrát zmíněný gryf. Scény ve kterých se objevuje jsou opravdu, ale opravdu mizerné. A bohužel jich je ve filmu dost :-(.

Lidé pod schody (1991)

Když už nic jiného, tak to alespoň místy bylo zábavné.

Yojimbo (1961)

Zatím asi nejlepší Kurosawův film co jsem viděl.

Zjizvená tvář (1983)

Přiznám se, že toto mě vůbec, ale vůbec nechytlo. Čekal jsem gangsterku alá Kmotr, ale místo toho jsem necelé tři hodiny sledoval, místy trochu zajímavý, ale většinou nudný životopis jednoho gangstera. I tolik zde vychvalovaný Al Pacino mě v roly Tonyho příliš nesedl. Jediná scéna, která mně přišla opravdu zajímavá, byla ta s motorovou pilou z první třetiny filmu.

Krvavý trůn (1957)

Tak tenhle Kurosawův film byl pro mě jednoznačné zklamání. Co se týká komentáře k filmu, tak plně souhlasím s co napsal B!shop