Táta je doma (2015)

Nemůžu si pomoct, ale já se fakt skvěle bavil.

Liga spravedlnosti (2017)

Takový DC Avengers. Trochu méně vtipné, trochu více temné a zhruba stejně zábavné.

Dnes v jednom domě (1980) (seriál)

Právě běží v TV seriál Dnes v jednom domě a mě nepřestává udivovat co se tehdy dalo vymačkat z takového jednoduchého námětu pokud herci dělají svoji práci srdcem. To pak člověk s chutí čumí i natoké ptákoviny 😀

Vzteklina (2018) (seriál)

Poměrně dobrý a napínavý seriál neskutečně kazila dvojice Heclová - Krotovych. Na ty dva se fakt nedalo dívat, ale hlavně se je nedalo poslouchat. Jejich herecké umění sráží celkový dojem ze seriálu bohužel dost nízko.

Hrdinové ohně (2017)

Po dlouhé době jsem si s chutí zabulel... Nemám rád prvoplánové dojáky, ale tohle mě fakt rozsekalo. Neskutečně silný a emotivní příběh party skvělých chlapů. To se nedá popsat, to se musí vidět.

Borg/McEnroe (2017)

Kdyby byl film trochu víc zábavnější dal bych plný kotel. Finálový zápas je vykreslený opravdu jak přes kopírák a Gudnason je snad Borgův syn nebo co. Taková podoba se hned tak nevidí...

Tvář vody (2017)

Tak tohle bylo asi to nezvrácenější porno jaké jsem kdy viděl. V návalu oplzlosti člověk nakonec přehlédne i takové fauxpas jakože příšera z Amazonky potřebuje ve vodě sůl.

Vzteklina - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Dnešní českou produkci moc nemusím, ale první díl Vztekliny mě docela zaujal. Škoda jen, že to trochu shazují herecké výkony. Bohužel nezbývá než si zvyknout, že jako za dob Majora Zemana už to nikdy nebude. Každopádně se těším na usvědčení médi Bédi

Dunkerk (2017)

Na můj vkus až nevkusně přeceňovaný snímek. PRŮMĚR

Stranger Things (2016) (seriál)

Je až k neuvěření jak osmdesáky fungují. Myslím, že není žádným tajemstvím, že v té době vznikaly vůbec nejlepší filmy a ST je toho jasným důkazem. Když si k tomu připočtem bezvadný scénář, režii a bezchybné herecké výkony, tak tu máme na 100% nejlepší scifi sérii všech dob.